Oldal: 34 / 126 ElsőElső ... 2432333435364484 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 331 - 340 (1259) összesen
Like Tree85Likes

Téma: Poker Tracker 4

  1. #331
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    volt hogy otthagytam orakig, semmi se valtozott

  2. #332
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyenkor jön jól ha ki van mentve az adatbázisod, mert újratelepíted, importálsz és kész.
    Termeszetesen el van mentve az adatbazisom,nem ez volt a kerdes, mar vagy 3x ujratelepitettem,de ugyanez a hiba. Bemasolom, amit a masik topicba irtam,hatha van otlet. Koszi a segitseget:

    Nehany napja hasznalom a 4-est,es nekem valami baj van vele. Valamiert menet kozben allandoan leall az import, es nem csinal semmit. Van hogy 5 perc utan van hogy 1 ora utan,de mindig elojon a problema. Onnan veszem eszre, hogy egy ido utan nem frissul a hud, vagy ha versenyen atultetnek, akkor meg sok hand utan is a regi hudot mutatja (az elozo felhasznalonevekkel). Kilepni nem enged a programbol, mert azt irja, hogy allitsam le az importot, es utana lepjek ki. Termeszetesen ha leallitom az importot, akkor se tortenik semmi, ugyanugy nem enged kilepni. A megoldas csak az, hogy feladatkezelovel kilovom. Utana pedig csak ugy mukodik legkozelebb normalisan, ha a konyvtarbol,ahova a stars menti a handeket kitorlom a handeket, es "tiszta lappal" elinditom.
    Valaki talalkozott mar hasonlo jelenseggel? Otlet esetleg? (PT/SQL ujratelepites megvolt)
    Egyebkent sokkal jobban tetszik,mint a HM2,szoval kar erte

  3. #333
    Tag sabe83 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 28.
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Idézet Szecska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Meg egy kerdesem lenne:

    Lefagyott a programom ugy hogy csak a feladatkezelovel tudtam kilepni belole. Azota nem csinal semmit. Elindul,de ha rakattintok az import gombra, semmi se tortenik. Kilepni se enged belole, azt irja,hogy "Please wait for Get Hands While Playing to stop before closing Pokertracker" Persze ha leallitom az importot, akkor is ugyanezt az ablakot dobja fel. Ilyenkor mi van?
    Ha Pokerstars-os hand history-ról van szó, akkor nézd meg h van e köztük magyar nyelven mentett, mert nekem ugyan ez volt a gond, maradt régebbről 1-2 ilyen, és ugyanígy lehalt tőle import közben.

  4. #334
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet sabe83 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha Pokerstars-os hand history-ról van szó, akkor nézd meg h van e köztük magyar nyelven mentett, mert nekem ugyan ez volt a gond, maradt régebbről 1-2 ilyen, és ugyanígy lehalt tőle import közben.
    Az, pokerstarsos. Kitorolgettem azokat a HHkat,igy most nem tudom megnezni,de legkozelebb ranezek. Mondjuk elegge eletszerutlen,hogy menet kozben gondoljon egyet, es atallitsa angolrol magyarra magatol. Raadasul volt olyan, amikor versenyeztem es casheztem egyszerre, es a verseny hudja behalt, a cash meg mukodott tovabb

  5. #335
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2010. 10. 03.
    Hely
    Derec
    Hozzászólások
    90

    Alapbeállítás

    Üdv! Szeretném a HM HUD-t elkészíteni PT4-re. Hol találom a pozíciókra bontott PFR-t és az adott pozíciós PFT-hez tartozó fold to 3bet-t?

  6. #336
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    MEgoldodott a problema kb fel napos guglizas utan, leirom, ne essen mas is ebbe a hibaba: az volt a baj, hogy nem szerette a legujabb postgresql-t. A sql honlapjarol a legujabbat szedtem le eloszor (9.2 azt hiszem),es az okozta a bajt, utana letoroltem mindent, es elorol kezdtem a 8.4-es verzioval,es azota hibatlan.

    Viszont lenne meg egy kerdesem,amit nem nagyon ertek. Azt elmult napokban rakattantam a Zoom pokerre (SH NL10), es osszejott egy valamennyire ertekelheto minta (25k hand),es a LeakTrackerrel megneztem a statisztikaimat,de nehany helyen erdekes dolgot irt. Nehany statisztikara azt irta, hogy tul alacsony nekem, es nem ertem,mert szerintem nem. Ami a legszembetunobb a Flop Cbet, ami nekem 84,69% a masik a flop AFq (48,87%). Miert kevesli ezeket?

    Egyaltalan mibol tudja a jo ertekeket? ELore beprogramoztak, hogy jatektipusonkent mennyinek kell lennie, vagy az adatbazisban szereplo nyero jatekosok ertekeit veszi alapul?
    Utoljára módosítva: Szecska által: 2013. 04. 19. 11:25

  7. #337
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 05.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Pokerstars is not configured to save hand histories to disk

    Ezt írja ki a PT4. Angol nyelvűre van állítva a HHk mentése, a kliens, de még az email is.

    Ez van megadva HH elérési útvonalnak:
    C:\Users\"Usernév"\AppData\Local\PokerStars\HandH istory\
    És ez is meg van adva:
    C:\Users\"Usernév"\AppData\Local\PokerStars\Tourn Summary\

    Ugyanígy csináltam a Holdem Manager 1-nél, ott működött, volt HUD is. Itt meg nem megy, és nem értem, miért nem.

    Természetesen az Instant Hand Historyban be van állítva a hh mentés is a kliensben.

  8. #338
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Üdv!

    Lehet olyat mint a HM1-ben, hogy szétválasztani a statot egymástól ?
    pl:
    A statok a név alatt vannak pl, de szeretnék 1-2 statot a képre rakni.
    (Acoimbra videóban láttam , próbáltam megkeresni és belinkelni, hogy biztosra menyek hogy értsétek hogy mire gondolok,de sajna nem találtam,egyébként HM1ben nekem is így voltak a statok a képen volt 2db Stat, és hiányolom)

  9. #339
    Fanatikus tag Kukker avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 09.
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Idézet Devilfish555 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pokerstars is not configured to save hand histories to disk

    Ezt írja ki a PT4. Angol nyelvűre van állítva a HHk mentése, a kliens, de még az email is.

    Ez van megadva HH elérési útvonalnak:
    C:\Users\"Usernév"\AppData\Local\PokerStars\HandH istory\
    És ez is meg van adva:
    C:\Users\"Usernév"\AppData\Local\PokerStars\Tourn Summary\

    Ugyanígy csináltam a Holdem Manager 1-nél, ott működött, volt HUD is. Itt meg nem megy, és nem értem, miért nem.

    Természetesen az Instant Hand Historyban be van állítva a hh mentés is a kliensben.
    PT4 import configurations. Esetleg itt nyomhattál el vmit. Nyomj egy auto detect-et a biztonság kedvéért.

  10. #340
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 05.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Az auto detectre azt írja ki, hogy nem talál importálható mappát.
    Egyébként kipróbáltam, Paradise mappát megtalálja, de hud nincs. Csak az Ongamen működik az import és a hud.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •