Oldal: 31 / 48 ElsőElső ... 21293031323341 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 301 - 310 (471) összesen
Like Tree146Likes

Téma: BelaKecske: Póker és még ami eszembejut:)

  1. #301
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    89ra tett, annal jobb, s meg blokkol is
    BelaKecske likes this.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  2. #302
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    89ra tett, annal jobb, s meg blokkol is
    erre nem is gondoltam, sokat tankelt, valszeg az alatt gondolta ki, hogy ez csak 89 lehet

  3. #303
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    A blogom eltűnt a főoldalról, tök szomorú még biztos nem olvasta el mindenki

    írom ide is (már csak azért is, hogy megcsináljam!) hamarosan feldobom kicsit a topikomat egy-két érdekes dologgal, remélhetőleg tetszeni fog nektek szal majd nézzétek. + megcsináltam a vidit is amit ígértem, még kisebbé kell varázsolni, aztán ránézek, mert félő hogy kevés az action benne, ha megfelel akkor majd kirakom.

    btw voltunk majd ilyen versfelolvasós/slampotery-s mulatságon, tök érdekesek ezek a most megjelent verseskötetek, libri kiadó főleg, szal akit vonz az ilyesmi, érdemes lehet utána google-ézni.

    GL
    music74 likes this.

  4. #304
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Most milyen limiten tolod?

  5. #305
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet L.T. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most milyen limiten tolod?
    50-100, de nem verem meg amennyire szeretném, kevés játék és sok gondolkodás az élet értelmén volt rám a jellemző az utóbbi időben, most az lesz majd a poén, hogy fogok csinálni 20tól egy ilyen kihívás félét, írtam magamnak pár okosságot amit Musictól, Naturalwestől meg a saját fejemből szedtem, áprilist, májust ezzel fogom eltölteni, jó móka lesz.
    L.T., JociBalboa and crochodil like this.

  6. #306
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás Music

    Zeneajánló rovat következik

    Az első a Barabonto, ők amolyan sky-jos mulatós cumó, élőben sokkal kevésbé mulatós és sokkal jobb, fele-fele arányban játszanak saját számokat és feldolgozásokat, utóbbiakat szinte mindenki ismeri is, szal első koncert is végig énekelhető, bulizható. Nyáron megtalálhatóak magyar és külföldi fesztiválokon illetve előzenekarként zépé/park meg hasonló helyeken is fellépnek. Van holnapjuk, csinos hegedűsük meg minden.

    https://www.youtube.com/watch?v=esu35Nd9VBE

    Aztán gyün a No more gravity, ők ilyen hiphop-os rock izé, van aki szerint limbizkit szerű, van aki szerint nem, viszont jól zenélnek meg jó arcok, már a blogomba is kiraktam őket, de mindenki csak a bejegyzésemet nézte, nyilván mert jó volt. Ők koncertezgetnek vidéken meg Pesten is, Május tizedikén érdemes eljönni, ha őket vagy engem akartok látni, koncert után majd hozzám is érhettek és meghívhattok sörre vagy ilyesmi.

    https://www.youtube.com/watch?v=dPHUlMwXSoE

    Utóbb pedig a lassúbb, halkabb dolgokat kedvelőknek, egy ilyen jazzes/poppos duó, őket csak egyszer hallottam, de a csajszi szerintem nagyon szép meg a hangja is, a gitárost pedig régen ismerem, úgyhogy őket is megosztom, hátha. Kevés számuk van fent neten, viszont rendszeresen lépnek fel meg facebook megtalálhatóak.

    https://www.youtube.com/watch?v=y7B3reOpSBY
    music74 likes this.

  7. #307
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    50-100, de nem verem meg amennyire szeretném, kevés játék és sok gondolkodás az élet értelmén volt rám a jellemző az utóbbi időben, most az lesz majd a poén, hogy fogok csinálni 20tól egy ilyen kihívás félét, írtam magamnak pár okosságot amit Musictól, Naturalwestől meg a saját fejemből szedtem, áprilist, májust ezzel fogom eltölteni, jó móka lesz.
    Nem mutatsz egy grafot, hogy hogyan haladsz?
    GeigerAlex likes this.

  8. #308
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    +1, valami összegzést a népnek!!

  9. #309
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Tùlmentetek a hatàron fiùk. Grafot kèrni olyantòl aki nincs megelégedve a teljesìtmènyèvel olyan mint megkèrdezni egy nőtől hogy hàny kilò
    tRomf29 likes this.

  10. #310
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tùlmentetek a hatàron fiùk. Grafot kèrni olyantòl aki nincs megelégedve a teljesìtmènyèvel olyan mint megkèrdezni egy nőtől hogy hàny kilò
    hasonlattal élve, most csak a korát kérdeztük meg a hölgynek! (bár lehet az sem szép)
    de amúgy engem tényleg érdekelne egy összegzés, nem feltétlen grafra gondolok!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •