Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 19 (19) összesen
Like Tree7Likes

Téma: JT all-in?

  1. #11
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    miért nem SH-t tolsz, ha ennyire laza vagy ? egyébként ezen a handen az látszik, hogy még mindig nem vagy tisztában az alap dolgokkal. vannak alap KKT-ok, azok nl2-re még mindig jók, olvass cikkeket pre/post alapokról, vagy kezd el nézni Tir-X és differ vidi sorozatát!
    Utoljára módosítva: möster által: 2013. 04. 17. 09:34

  2. #12
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Így van, olvassál könyveket meg cikkeket, aztán nem fogsz minden utcán bénázni.

    Pár alap (Nincs openlimp, nincs limpcall, nincs félpot alatti bet csak ritkán! )
    A bántás szándéka nélkül írom, de BelaKecskének és a többieknek nagyon igaza van. Alapvető hiányosságok figyelhetőek meg a játékodban, amelyek pl. könyvek olvasásával is pótolhatóak.

  3. #13
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Bele fogsz te rázódni, de szerintem a nagyobb hansúlyt a tanulásra fektesd, ne a játékra, meg kell értened, hogy mit miért csinálj és utána hidd el, hogy a grafikonod is elkezd majd felfelé ívelni

  4. #14
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 22.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Köszi a válaszokat és igazatok van. Csak egy valami ami nagyon csesztet és nem tudok túllépni rajta. Hogyan játsszak egy ehhez hasonló laza játékos ellen jól? Tegyük fel hogy mindent úgy csinálok ahogy a nagykönyvben le van írva. Gondoljátok hogy ez akármire eldobja a szettjét? Szerintem akármit csináltam volna ugyan ez a vége. És valahogy rohadtul bosszant hogy az ilyen figurákkal képtelen vagyok bármit is kezdeni és mindig szarrá vernek valami foshalál lappal. A session elején tök jól játszottam 90 hand alatt csináltam 100bb-t, aztán mikor lemákoltak 4x egymás után, kezdtem szétesni...

    szerk.: bocsi, nem szettjét mert itt fullja volt éppen, de nagyon sokszor volt hogy alacsony párpokat vittek egészen a riverig, ahol szettjük lett. És mindent jól csináltam. Ilyen szopóág után már 38-cal is all-in megyek...
    Utoljára módosítva: kisgabor által: 2013. 04. 17. 10:01

  5. #15
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Szerintem ne akard eldobatni a szettjét.

  6. #16
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 22.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ne akard eldobatni a szettjét.
    Nem akartam, mivel azt sem tudtam hogy az van neki.

  7. #17
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    először is a te erős kezeidből szedd ki a legtöbb value-t, ne másokkal akarj setet dobatni amúgy nl2-n neked még top párt sem fognak eldobni, ezért kéne megtanulnod rendesen valuebetelni
    kisgabor likes this.

  8. #18
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Ez elég érdekesre sikerült..
    Csak csatlakozni tudnék az előttem szólókhoz

  9. #19
    Fanatikus tag zvar19 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    305

    Alapbeállítás

    Idézet kisgabor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi a válaszokat és igazatok van. Csak egy valami ami nagyon csesztet és nem tudok túllépni rajta. Hogyan játsszak egy ehhez hasonló laza játékos ellen jól? Tegyük fel hogy mindent úgy csinálok ahogy a nagykönyvben le van írva. Gondoljátok hogy ez akármire eldobja a szettjét? Szerintem akármit csináltam volna ugyan ez a vége. És valahogy rohadtul bosszant hogy az ilyen figurákkal képtelen vagyok bármit is kezdeni és mindig szarrá vernek valami foshalál lappal. A session elején tök jól játszottam 90 hand alatt csináltam 100bb-t, aztán mikor lemákoltak 4x egymás után, kezdtem szétesni...

    szerk.: bocsi, nem szettjét mert itt fullja volt éppen, de nagyon sokszor volt hogy alacsony párpokat vittek egészen a riverig, ahol szettjük lett. És mindent jól csináltam. Ilyen szopóág után már 38-cal is all-in megyek...
    türelem... várd ki a jó lapot és utána betbetbet. minden gyanús visszaemelésre dobás. a saját jó kártyáidból szedd ki a valuet, ahogyan előttem is írták, ne pedig dobatni akard az ellenfél lapjait. nem kell cifrázni és hidd el, hogy nemsokára sikeresebb leszel. könyveket meg olvass feltétlen és használj kezdőkéztáblázatokat!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •