Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 16 (16) összesen
Like Tree8Likes

Téma: Egyetértetek a játékommal?

  1. #11
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    20 hand van róla, 0 3bettel kapcsolatos infó, találgatni minek? lehet, hogy calloz, lehet, hogy nem...
    én csak azt mondtam, hogy egy nehezen tudom elképzelni, hogy TT+ AK-t dobjanak ezen a limiten 3betre!
    megjegyzem nem SNG-zek, szóval csak spekulálok
    amúgy SNG mekkora a std open size? 2x vagy 3x? mert 2x-et tuti 3betelek

  2. #12
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet möster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    20 hand van róla, 0 3bettel kapcsolatos infó, találgatni minek? lehet, hogy calloz, lehet, hogy nem...
    én csak azt mondtam, hogy egy nehezen tudom elképzelni, hogy TT+ AK-t dobjanak ezen a limiten 3betre!
    megjegyzem nem SNG-zek, szóval csak spekulálok
    amúgy SNG mekkora a std open size? 2x vagy 3x? mert 2x-et tuti 3betelek
    Vakoktól függ, ilyenkor még 3x. De van olyan struktúra ahol 2x az elejétől, mondjuk az más terem, 10x ekkora tét.

    Egyébként értem a logikát a 3-betben, meg a legtöbb ellenfél ellen az lesz a jó, csak általában egy feszes gondolkodó játékos az felfogja azt, hogy ismeretlenül elölről emelt és erre kapott egy másik feszes játékostól egy 3-betet aki ráadásul látja, hogy elölről nyitott, ez pedig vagy egy nagyon szűk, igencsak top range vagy egy nagyon jól kibalanszált, lazább, de polarizált range.

    Persze teljesen más a dinamika ha kettővel kevesebb ül az asztalnál, ha egyel nő a vak vagy valamilyen history a másikról.
    MrCharger426 likes this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  3. #13
    Lelkes újonc MrCharger426 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként értem a logikát a 3-betben, meg a legtöbb ellenfél ellen az lesz a jó, csak általában egy feszes gondolkodó játékos az felfogja azt, hogy ismeretlenül elölről emelt és erre kapott egy másik feszes játékostól egy 3-betet aki ráadásul látja, hogy elölről nyitott, ez pedig vagy egy nagyon szűk, igencsak top range vagy egy nagyon jól kibalanszált, lazább, de polarizált range.
    maximálisan egyetértek! legtöbb játékos ellen valóban a 3bet a jó de egy feszes miniraise sokszor közepes vagy gyenge lapot takar tapasztalataim szerint ezért nem akartam dobatni vele. Preflop 3bet meg nem volt még az asztalnál tehát elég nagy erőt mutattam volna...
    Utoljára módosítva: MrCharger426 által: 2013. 04. 17. 14:05
    Az élet olyan mint a póker. Nem mindig azokat a lapokat kapod amiket szeretnél de mindegyikből ki kell hoznod a maximumot és legjobb tudásod szerint kell eljárnod!

    Az legyen veled!

  4. #14
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    ha úgy gondolod hogy adott szituban nagyobb +EV a call, akkor oké

  5. #15
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    miután lejött a flop, jó a játékod szerintem, mert egy utg+1 range-t ez a flop nem talált el, de flop előtt ászokkal bárki ellen aggresszíven emelnék a rakás equity miatt
    MrCharger426 likes this.

  6. #16
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet MrCharger426 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    maximálisan egyetértek! legtöbb játékos ellen valóban a 3bet a jó de egy feszes miniraise sokszor közepes vagy gyenge lapot takar tapasztalataim szerint ezért nem akartam dobatni vele. Preflop 3bet meg nem volt még az asztalnál tehát elég nagy erőt mutattam volna...
    Azert ne olyan hevesen. Kicsit agyaltam ha valaki 3$-on ep kepes kts-el nyitni az egy aqs-t is vissza fog rad boritani pf szoval nyugodtan mehet ellene legkozelebb a 3-bet.

    Vadallat. Valszeg en vagyok a hulye de a postflop indoklast nem ertem. Ha nem talalja el a flop, ergo csak c-bet bloffol, akkor miert emelunk mennyi ertek van az emelesunkben? Vagy miert bloffolunk?

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •