Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (42) összesen
Like Tree28Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 04. 22

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2013. 04. 22

    Lapok: 5c5d
    Játék: NLHE CG 6max
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: CO
    Kis vak: $0.25
    Nagy vak: $0.50

    Online pókerezel egy hatfős asztalon, amikor UTG dobása után MP 1.5 dollárig nyit. Ötös pároddal a megadás mellett döntesz, a mögötted ülők dobnak. A QsTs5s flop érkezik, ellenfeled 2.5 dollárt cbetel a 3.75 dolláros potba. MP 60 leosztást játszott eddig az asztalnál, regulárnak látszik, eddig elég aktív volt pre és postflop is. (30/25 80% cbet.). Az asztalnál játszott 100 leosztásod alatt 16/15-öt játszottál, ő sem látott tőled semmi extrát, nem nagyon volt érdekes közös handetek. Mit teszel?



    Tovább a partihoz

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    sima call, annyira egyértelmű a körülmények tekintetében

  3. #3
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Sima raise majd stackoff részemről, nem tart ott a póker hogy ezt callra kelljen levelingelni. Teljesen jól működő ABC line a raise/call.
    naggeri, dr.drogba, zvar19 and 9 others like this.

  4. #4
    Fanatikus tag Faréj avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hely
    12 Da Tru
    Hozzászólások
    250

    Alapbeállítás

    Never call!!!
    "Nekem ha nagy néha van lapom akárki ül ellenem kiszedem még a szemét is ha bejön velem. Lehet akármilyen nagy spiller, a 37 lapjait megeheti, ha van AQ nálam, azt jön a floppom..."

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    tudja rólunk hogy feszesek vagyunk, ezzel erős fold equitynk van ellene ha nem találta el a flop, én ezért levelingezem csak call-ra, de győzzetek meg hogy itt most - az egyébként általam kedvelt - aggresszív játékstílus jobb mint csak lecallozni. nem vitatkozom, tisztelt differentborder, csak szeretném megérteni a gondolkodásmenetedet egyébként elgondolkoztam most rendesen, de egyelőre tartom a csak call álláspontot

  6. #6
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    60 leosztás kb. szart se ér semmilyen statisztikával kapcsolatosan, ez éppen 10 kör. Ennek alapján elég erős bármilyen levellingre hivatkozni. Volt olyan asztalom, ahol 60 hand alapján 50/35-öt játszottam, mert lapfosásom volt, máshol meg 8/4-et, mert semmi nem jött. Akkor ellenem mi a jó játék? Egyik asztalnál ez, másiknál az?
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  7. #7
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Ha mindenki azt mondja, hogy a kis raise/fold rossz, akkor sokkal inkább call, mint raise/call szerintem.
    Nem zárnám ki a bet/call rangét, ami ellen értékért megyünk. Viszont a flop 3bet rangét nem gondolnám szélesnek az infók alapján, ha jó reg, feszesnek tart és nem ütköztünk még össze, hitelt adnék neki.

    Board: Qs Ts 5s
    Dead:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 38.440% 37.93% 00.51% 30420 405.00 { 55 }
    Hand 1: 61.560% 61.05% 00.51% 48960 405.00 { AcAs, AdAs, AhAs, KcKs, KdKs, KhKs, QQ, TT, AsKs, AsJs, As9s, As8s, As7s, As6s, As4s, As3s, As2s, KsJs, KsTs, Ks9s, 9s8s, AcQs, AdQs, AhQs, AsQc, AsQd, AsQh }

    Ezek közül AsQ AsT AsA KsK lapok is sokszor bet/callolnak floppon inkább, mint 3bet. De ha hozzárakosgatom QTs-t meg még pár drawt, akkor sem érjük el az 50%-ot.
    Satukan, andree and BelaKecske like this.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder The Trooper avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    654

    Alapbeállítás

    először a raise felé hajlottam, de minél jobban átgonolom annál inkább call

  9. #9
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tudja rólunk hogy feszesek vagyunk, ezzel erős fold equitynk van ellene ha nem találta el a flop, én ezért levelingezem csak call-ra, de győzzetek meg hogy itt most - az egyébként általam kedvelt - aggresszív játékstílus jobb mint csak lecallozni. nem vitatkozom, tisztelt differentborder, csak szeretném megérteni a gondolkodásmenetedet egyébként elgondolkoztam most rendesen, de egyelőre tartom a csak call álláspontot
    Ha valakiről már tudom hogy itt tényleg nem jó ellene a raise, akkor megadom. Ha valakiről legalább annyit tudok hogy feszes, nit akkor csak megadom. De ha ezek egyike sem áll fenn úgy az átlag játékosból indulok ki aki ellen simán raiselem.

  10. #10
    Fanatikus tag mkbla avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    én viszont nem igazán látom mitől sima call???
    szerintem meg sima raise, ha félsz a nagyobb settől esetleg színtől akkor miért callolsz? leesssen egy full és tuti elbukd? vagy várod az egy outot? ez egy reg 80%os cbettel ami azt jelenti tuti minden boardot megfog cbetelni, ha kell hanem, kötelező visszaemelni hogy megtudd hol vagy (és ez még akkor se tuti) lehet a kezébe tegyük fel flop set vagy flop flös amit tuti nem fog eldobni a set overset akkor cooler és nem tudunk vele mit kezdeni, a meg visszaemel akkor elgondolkozhatunk egy dobáson is akár, mivel regulár nem fogja ugyebár set alatt berakni a pénzét, tehát verve vagy. egyébként meg ha mondjuk top pár vagy overpár+flöshúzóval cbetel, hogy belassítson minket, habá a bet sizing olyan mintha talált volna valamit, és lehet nála van az Asx v Ksx és próbálja építeni a kasszát, én semmikép nem adnék neki ingyen lapot. főleg a raise azért is jó mert ő minket 16/15-ös regulárnak lát és set v flös alatt nem biztos h a visszaemelésünkre lap nélkül még ráemelne.
    Pénz nélkül kártyázni olyan, mintha alkoholmentes sört innál és guminőt b@sznál...

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •