Oldal: 165 / 315 ElsőElső ... 65115155163164165166167175215265 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.641 - 1.650 (3142) összesen
Like Tree675Likes

Téma: Az online szerencsejáték szabályozása Magyarországon

  1. #1641
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Vicc az egész! Régen láttam egy riportot amiben arról kérdezték a parlament aulájában a képviselőket,h mennyibe kerül ma egy liter tej, és egy kg kenyér. Túlzás nélkül mondom,h nem tudták megmondani,h a 100Ft-hoz vagy az ezer Ft-hoz áll közelebb az áruk egyáltalán!

    100-500 eFt-ig büntethető az internet szolgáltató, ha nem blokkolja pl a ps oldalát, ha az nem váltja meg a működéséhez a jogokat, és erre felszólítja a hatóság. Most komolyan, ha havonta kell az összes internetszolgáltatónak kifizetni az öt kilót, még akkor is bőven jobban jár bármelyik pókerrel foglalkozó vállalat. Ha meg csak a 3-4 legnagyobbnak, akkor meg bőven, ráadásul nem havonta kellene kifizetni a bírságokat.

    Hozzáférés a szerverhez?! Mit képzelnek ezek, eszem megáll...

  2. #1642
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 27.
    Hozzászólások
    399

    Alapbeállítás

    Még mindig roppant kedvezőek ezek a törvényi javaslatok. Minden teher az üzemeltető érinti + adómentes a nyeremény,mit akarunk még ?
    Nem kell itt pánikolni, a Pokerstars/FTP 100% hogy marad+pár terem.A többi kis teremnek meg szépen good bye-t lehet integetni, engem nem nagyon érdekelnek

  3. #1643
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    ...elgondolkodtató a helyzet, nem kéne-e valamelyik dél-amerikai katonai juntától menekült státuszt kérni...

  4. #1644
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet music74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...elgondolkodtató a helyzet, nem kéne-e valamelyik dél-amerikai katonai juntától menekült státuszt kérni...
    Egy hónapon belül kiderül.

  5. #1645
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 14.
    Hely
    Pálfiszeg
    Hozzászólások
    129

    Alapbeállítás

    Remélhetőleg azért a legnagyobb oldalak maradnak és azok kifizetik a díjat, habár nem túl nagy piac Magyarország, elég rossz lenne, ha nem nagyon lehetne online pókerezni az országban, mondjuk várható volt, hogy egyszer megunja a kormány...

  6. #1646
    Fanatikus tag PokerEdge avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    276

    Alapbeállítás

    Idézet knowthisgame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még mindig roppant kedvezőek ezek a törvényi javaslatok. Minden teher az üzemeltető érinti + adómentes a nyeremény,mit akarunk még ?
    Nem kell itt pánikolni, a Pokerstars/FTP 100% hogy marad+pár terem.A többi kis teremnek meg szépen good bye-t lehet integetni, engem nem nagyon érdekelnek
    Azért ennyire nem rózsás a helyzet.....Ne feledd a RB-t, valamint, hogy sokak a kis termekben termelik meg a mindennapi dollárokat.
    "Neo, előbb utóbb rájössz Te is amire én.. más dolog ismerni az utat, és járni rajta.."
    Morpheus, Matrix

    Matrix egyetemes mondanivalója:
    https://www.youtube.com/watch?v=XBxAIMF0_5I

  7. #1647
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 13.
    Hely
    Bárhol
    Hozzászólások
    640

    Alapbeállítás

    Ez szerintem egy nagyon is jó törvényjavaslat pár dolgot tisztáznék itt (amit már januárban kibeszéltünk de régen volt már az )
    - a 100 millió/játéktípus az azt jelenti, hogy 100 millió/mindenféle kártyajáték (nem kell külön fizetni holdemért omaháért stb.)
    - a magyarországi szerver nem azt jelenti hogy itt kell futnia az rng-nek hanem azt hogy játékosok adatait, pénzmozgásait kell tárolni Magyarországon (de ez sem kötelező asszem elég ha EU-s a szerver)
    - a 2,5 %-os max 50 millió adóra 25% kedvezményt van ha az előző pontban említett adattároló szerver Mo-n van! (egy ilyen szerver felállítása egyáltalán nem nagy kunszt nem kell beszarni)
    - nem lesz szegregáció

    A 20% adó pedig európában átlagosnak mondható spanyolországban pl 25%, dániában 20% a brittek 15%-ot terveznek. A franciák másképp számolják az adót (minden pot 2%-a az adó, ha a kb. 5%-os átlagos rake-el számolunk akkor kb 40%-ra!!!! jön ki) és asszem ott még a játékosoknak is kell adót fizetniük.
    Szóval egyenlőre úgy néz ki hogy annak a bizonyosnak a jó végén állunk.
    Utoljára módosítva: Feriboyslimshady által: 2013. 04. 23. 08:51
    "How many times I told ya, "play your position" small soldier"

    Guru

  8. #1648
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 11. 28.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Utána kellene nézni, hogy hasonló játékosállományú országok mennyit fizetnek, és hozzájuk képest durva vagy sem ez a 100 milla + 20%. Starsban biztos vagyok, egyedül azon aggódom, hogy a PKR-t gajra vágják. Nagyon szeretem azt a termet, ott lettem pókeres senkiből pókeres nagypofájú senki :-D, a lényeg hogy nagy nosztalgiával gondolok rá, és vissza szándékozom szivárogni majd.
    Jajj, milyen igazad van.Talán folyamatosan minusz 1-2 évben vannak a regek is játéktudásban évek óta.8( CG ) MTT még viccesebb.Én is ott tolom hosszú ideje. Szerintem keresztet vethetünk rá.

  9. #1649
    Fanatikus tag ftmatg avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Hely
    Lajosmizse
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Idézet Sindu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Félek, hogy csak a PS marad a piacon. Remélem őszig még nem lép hatályba.
    Én örülni fogok annak is ha legalább PS lesz. Igaz én nem vagyok reg, de ha befigyel ez az engedélyes és adómentes buli, akkor leszek. Nem tudhatjuk kinek mi éri meg. Akár még a Party is kérhet engedélyt feltéve ha lesz rá lehetősége. Pl. az amcsiknál kifizettek egy nagy rakás millió dollárt és még mindig nem játszhatnak az amcsi játékosok. Elmondásuk szerint az engedélyezett piacokra akarnak koncentrálni. Na és ha a miénk is olyan lesz...
    Kivonulnak tizenakárhány országból és amit ott megspórolnak abból simán kifizethetik a magyar engedélyt.
    Meg az engedély birtokában gondolom reklámozhatják is magukat. Ezzel nőhet a tőlünk származó játékosállomány ill. jöhetnek játékosok külföldről is tudván, hogy itt szabadon játszhatnak az engedélyezett termekben. Az első lépés persze az lenne, hogy az EB ne emeljen kifogást a tervezet ellen...

    Idézet Feriboyslimshady eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez szerintem egy nagyon is jó törvényjavaslat...
    Engem igazán a szerverhez való hozzáférés izgat. Nem tudom van-e ilyen más országban.
    „Milyen okos, milyen ügyes a legkisebb Ugrifüles!”

  10. #1650
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 13.
    Hely
    Bárhol
    Hozzászólások
    640

    Alapbeállítás

    Idézet ftmatg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem igazán a szerverhez való hozzáférés izgat. Nem tudom van-e ilyen más országban.
    Hogyne lenne! Elmondom hogy ez mire kell.
    Béla vesz egy új 30 millás BMW-t, a kedves szomszédnak ez szúrja a szemét ezért feljelenti, emberünk ellen elindul a vagyonosodási vizsgálat, behívják a navhoz.
    -navos: Miből volt magának erre pénze?
    -Béla: Megnyertem a Sunday Milliont a pokerstarson
    Navos most szépen beloginol az adattároló szerverre, kikeresi emberünket ahol látja ahogy Béla ideji tiszta nyereménye 300k USD (MTT pro jól megy neki idén) amiből 200K-t kiutalt a bankszámlájára.
    -Navos: Köszönöm szépen, hogy befáradt a viszontlátásra
    Béla hazamegy és nyit egy sört, mindenki heppi. (kivéve a rohadék szomszéd )


    Egyébként miért zavar az hogy a kérnek a szerverhez hozzáférést? Minden nyeremény teljesen adómentes lesz!!!!!
    partycsabi likes this.
    "How many times I told ya, "play your position" small soldier"

    Guru

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •