Oldal: 3 / 77 ElsőElső 123451353 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (766) összesen
Like Tree140Likes

Téma: Egy kezdő kérdései

  1. #21
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Szerintem is pokerstove használatával próbálkozz. Először nézd meg, mit dob ki, ha beírod az adott %-ot, aztán Te magad is állíthatsz be rangedzseket, mivel az alap % nem feltétlenül azokat a kezeket rakja bele, mint ami tényleg benne van egy adott skálában. De ehhez meg kell majd már némi tapasztalat, lejátszott hand, hogy ráérezz, hogyan változnak ezek a skálák.

  2. #22
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 04. 21.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Volt egy nagyon érdekes parti ma reggel, sajnos a partypoker webes felületén játszottam, így nincs róla meg a leosztástörténet. AKo-t kaptam kézbe preflop 8c emeltem, 1 megadás, a flopra lejött 3 8 A, ellenfél check, természetesen beteltem fél potnyit, turn 7, ellenfél check, én megint fél potnyi bet, river A én potnyit hívtam, ellenfél erre all-in. Megadtam és A7 volt a kezében. Az a baj hogy ilyen 2 nap alatt vagy 5x fordult elő velem. Jól sejtem hogy ha az addig passzívnak tűnő játékos a riveren nagy erőt mutat, akkor ha csak nem fullom van akkor jobban járok egy dobással?

  3. #23
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    nem feltétlen kell drilleket dobálni, ha A7 callolt pre, kb ott lehet nála az összes rosszabb Ax is!
    fél potok helyett inkább 3/4 potot hívj, ha erős kezed van!

  4. #24
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 04. 21.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    És esetleg olyan program ami live kiírja nekem az asztalra az oddsokat? Hogy pl. egy bizonyos helyzetben megéri-e tartani? Ilyen létezik?

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Vééégre srácok, példaértékűen segítőkészek vagytok és nem az van, hogy szedjük atomjaira a fisht. Respect nektek. Bocsi Charlie az offért.
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  6. #26
    Fanatikus tag ftmatg avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Hely
    Lajosmizse
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Idézet Charlie87 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És esetleg olyan program ami live kiírja nekem az asztalra az oddsokat? Hogy pl. egy bizonyos helyzetben megéri-e tartani? Ilyen létezik?
    Pl.: http://www.pokerakademia.com/poker_s...ment_indicator
    „Milyen okos, milyen ügyes a legkisebb Ugrifüles!”

  7. #27
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 04. 21.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Idézet ftmatg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm szépen, de 80 dodóért ez kicsit drága...

  8. #28
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    a tied lehet ingyen ha lejatszol az altaluk kinalt termek valamelyikeben 400 raked handet

  9. #29
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 04. 21.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Idézet svajcifiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ja, es inkabb a ... oldalon keresgelj mert az valo a cg-seknek
    Igen, ezt megtaláltam én is de az ingyenes verzió csak játékpénzes asztalokon működik... Sajnos nincs tőkém hogy beregisztráljak még termekbe hogy olcsóbban vagy ingyér jussak hozzá ezekhez a programokhoz.

  10. #30
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet Charlie87 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, ezt megtaláltam én is de az ingyenes verzió csak játékpénzes asztalokon működik... Sajnos nincs tőkém hogy beregisztráljak még termekbe hogy olcsóbban vagy ingyér jussak hozzá ezekhez a programokhoz.
    Ugy tudom ha az oldalukrol letoltod valamelyik termet akkor ott, es csak ott mukodik real money asztalokon is, es 400 raked hand elerese utan mindenhol

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •