Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 13 (13) összesen
Like Tree9Likes

Téma: Heads-up szeminárium Csehországban

  1. #11
    Lelkes újonc Thaiföld blog avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 05.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    írhatnál hogy mi újság!

    Igen, többen mondták már, hogy írhatnék blogot, de annyira le vagyok maradva az eseményekkel, hogy ha rövidre fogom akkor is nagy munka lenne. Afrika teljesen kimaradt, pedig kibaszott jó volt. Azóta pedig elég komoly életmódbeli változások történtek és a játék is jobban megy.

    Lehet, hogy egyedül megyek erre a szemináriumra és este a hotelben rászánom magam a blogolásra, de nem ígérek semmit.

  2. #12
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért ez sem olyan rossz, és heads-upról volt ugyan szó, de nem csak sng témában ahogy érzékelem, és Catestől sem lehet rossz tanulni.
    Hát turbo, vagy hyper játékosoknak totál felesleges elmennie erre imo. Mizzi ha jól tudom régebben elég jó volt husngben, de ma már egyáltalán nincs az élmezőnyben. Ha meg 80-100+bb-s szituációkról, meg hucg rangekről beszélnek abból egy husng játékos (kivéve deep, meg talán regspeed) nem igazán tud profitálni.
    Nem is értem miért sawweeeval, meg mrjvel hasonlítjátok össze ezt a szemináriumot, amikor mindketten inkább a gyorsabb husángok képviselői

    Amúgy biztos hatalmas élmény lehet ott lenni. Ha 300-500-1K huht reg lennék kimennék már csak azért, hogy találkozzak az előadókkal, meg tuti egy csomó pro lesz kint

    Dzsó, ha a korábbi dolgokról nem is, de ha mész, a szemináriumról (nem azt, hogy mit mondtak, hanem az élményeid, benyomásaid, stb) igazán összedobhatnál egy blogot
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Idézet Thaiföld blog eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én valószínűleg megyek. Ha mást is érdekel a dolog az írjon a joe.szalay@gmail.com címre.
    Jól jönne egy útitárs.
    Hát... Thaiföld elég nagy kerülő lenne, most inkább kihagyom

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •