Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345
Eredmény: 41 - 42 (42) összesen
Like Tree28Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 04. 22

  1. #41
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az első egyáltalán nem biztos, főleg ha As van nála. 80%ban senki nem dob cbetre.

    a második pedig elég fura, ha úgy gondolod h ha bekerül akkor nem lesz elég a lapunk, miért akarnál raisecallozni?
    ha konkrét lapra rakjuk, és az az AQs, akkor viszont sokkal jobb a raisecall, mert előnyben tesszük be, 3 utca alatt viszont nem kerül be a teljes stack, tehát értéket hagyunk benne.

    szerintem egy flop 3bet kisebb erőt mutat, mint egy call a raise-re, ezért ha itt mi emelünk, villain pedig ránk tolja, többször fog gyengébb lapot mutatni, mintha csak callol. settel, kész flushel nem akarja majd dobatni a blöffjeinket, rosszabb made handjeinket.

  2. #42
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 13.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    Először a flatcallra gondoltam, de úgy voltam vele, nem akarok pikket látni turnön, (igaz csak minden 5. turn lesz pikk lap) ezért a raisere nyomtam végül, nem gondolom, hogy akkora hiba lenne, szerintem mindkettő jónak mondható, meg úgysem mindig ugyanazt döntöm azonos szitukban, kövezzetek meg, de szerintem az intuíció is fontos a pókerben
    A call-t nem kell megmagyarázni!

Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •