Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (50) összesen
Like Tree23Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 04. 24

  1. #21
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 12. 29.
    Hozzászólások
    515

    Alapbeállítás

    én dobok ha így játszom meg az 55-öt. Riverte Aptok szemében kb soha nem lesz dámám és tizesem is csak nagyon ritkán. Tudom, hogy Aptok jó és valószínü ő is tudja hogy képben vagyok, így lejön neki, hogy riverrre a rangem kb axs 22-55, sztem a dobás jó a lineunk miatt.

  2. #22
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 01. 31.
    Hozzászólások
    380

    Alapbeállítás

    Idézet Akameo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én dobok ha így játszom meg az 55-öt. Riverte Aptok szemében kb soha nem lesz dámám és tizesem is csak nagyon ritkán. Tudom, hogy Aptok jó és valószínü ő is tudja hogy képben vagyok, így lejön neki, hogy riverrre a rangem kb axs 22-55, sztem a dobás jó a lineunk miatt.
    ezért is gyanús az overbet, mert soha nem lesz Q vagy T nálam, (és mivel valszeg nála sem), így az overbet inkább arra utal, hogy nem akar mutatásig jutni, minthogy értékhívás lenne

  3. #23
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 05. 12.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Calloltam a kovetkezok miatt.

    Egy ilyen jatekos mint Aptok szerintem a turnon nem checkolja a 4eseit ,Qx eit ill. ket parjat (Q10),tovabba az en turn checkem miatt hivni fogja az A10,K10 esetleg J10lapjait valamint a flush drawit.Tehat a river lap abszolut nem passzol az O rangebe,tehat total air.Igy calloltam.

    Megjegyzem nem jatszom ilyen teten es versenyen valoszinu,hogy sokszor eldobtam mar hasonlo helyzetben.Remelem majd megtanulom.
    Egy gondolat:Ilyen teten pont azert,hogy a river over betemet bluffnek nezzek jo lehetne ha a 10-es fullomat turnon chekkolom?

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 12. 29.
    Hozzászólások
    515

    Alapbeállítás

    szerintem simán lehet nála gyenge q és egy raklap tizes

    tizes fullt valjuzni kellene bb nek riveren mert Aptoknál kevés q van, viszont 99-22 ig sokindennel callozhat a tizesein kívül.

  5. #25
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 05. 12.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Ugy ertettem,hogy ha BTN nal van 10es full a turn check jo lehet- e neki ,mert igy esetleg sokan bluffnek gondoljak a river over betje?

  6. #26
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    én mostanában gyakran overbetelem ilyen szituban az AA-m KK-m vagy A4-em pont azért, hogy blöffre tegyenek. 60-70%-ban megadják, szóval abszolút ellenfélfüggő a szitu...


    több hasonló MTT feladvány kellene, a sok-sok CG mellett.
    MrCharger426 likes this.

  7. #27
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    "Aptok BTN-rõl szinte mindig emelt eddig. Milyen rangre teszed Aptokot ?"

    T full/Fold68 (21.5%)
    Q full/Fold91 (28.7%)
    4-es póker/Fold37 (11.7%)
    Blöff/Call121 (38.2%)

    Szerintem az,hogy Q,. V.. -10.esetleg 4es van nála ,az mindegy.A range-ba mind belefér.
    Viszont 26 főnél 5-5 el, így senki sem játszik.


    "Te valószínûleg hibásan 55-el nagyvakról csak megadsz."
    flopon és törnön is ,... viszont tud a megoldást!!!!
    Nagyon jó.

  8. #28
    Idegen Tanár Úr avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 03.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Szisztok, my two cents:
    4x:
    Q4/T4-et tudok max elképzelni hogy turnön csekkelnénk, "mindenünk van, mi fog kifizetni?" alapon...de ezek ugye elég valószinűtlen lapok

    Qx:
    Turn check, seriously? (mondjuk QQ-nál maximum)

    Tx:
    Turn check érthető, river overbet nem, ergo nem lehet nálad kb. SOHA (kivéve TT), illetve ha Te vagy isildur1 és tudod hogy ő tudja, hogy te tudod hogy ő tudja hogy te tudod hogy ő tudja

    Bláff:
    ha jól számolom, 12 lapkombinációt írtunk fel eddig, amivel legitim az előadás, ami nem valami sok Tehát kall!

    Egy megjegyzés még:
    Eddig szinte alig esett szó ilyen lapokról, mint KK, AA, mi a véleményetek? Mert a szavazást szerintem erősen befolyásolta volna...

  9. #29
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    jó blöff és kész. azért jó mert az ellenfélnek nincs ideje kilevelingezni a dolgot mire rájön hogy callolni kéne, addigra lemegy a time bank is. kivéve ha fish és nem bonyolítja túl, de akkor viszont nem fogja tudni, hogy miért volt elég az 5ös pár, és hülyén h*l meg már bocsánat :P

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ritkán value-zok így. Viszont úgy gondolom reg és reg között van akkor különbség hogy kevésbé jó regek ellen megengedhetem magamnak a balanszálatlan ranget. (Megdöbbennél ha tudnád az MTT regek menyire el vannak veszve postflop)
    Amúgy azért nem tartom lehetetlenek, hogy így valuzak. Egy Q2 ben turnun nem éretném a 3 utcát és biztos van olyan ellenfél aki ellen ezen a riveren így value-zok.

    persze hogy el vannak veszve postflop. egy versenyben ritkán játszanak a spílerek deepen. és shortként nem könnyű játszani, deepként meg simán csak bonyolult, ami ritka az mtt-ben.

  10. #30
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Azért sem kapsz érdemi eredményt a kérdésedre Aptok, mert 162 dolláros mtt-t nem ez a játékos pool játszik, mint aki válaszolt most a feladványra.

    Legfeljebb annyi következtetést vonhatsz le a statisztikából: ha a pókerakadémia játékosállománya játszana 162 dolláros mtt-t, akkor ilyen százalékban lenne a megadás/dobás.

    Amúgy még ez is félrevezető, mert a dobásra adtál három válaszlehetőséget, a megadásra meg csak egyet. Az eredményt ez torzítja, mert akinek fogalma sincs, és csak nyom egy gombot, az 4-ből 3 esetben dobásra tippelt. A korrekt kérdésfeltevés tehát egy dobás vagy egy call lett volna.

    Amúgy a parti tanulságos.

    Idézet Tanár Úr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szisztok, my two cents:
    4x:
    Q4/T4-et tudok max elképzelni hogy turnön csekkelnénk, "mindenünk van, mi fog kifizetni?" alapon...de ezek ugye elég valószinűtlen lapok

    Qx:
    Turn check, seriously? (mondjuk QQ-nál maximum)

    Tx:
    Turn check érthető, river overbet nem, ergo nem lehet nálad kb. SOHA (kivéve TT), illetve ha Te vagy isildur1 és tudod hogy ő tudja, hogy te tudod hogy ő tudja hogy te tudod hogy ő tudja

    Bláff:
    ha jól számolom, 12 lapkombinációt írtunk fel eddig, amivel legitim az előadás, ami nem valami sok Tehát kall!

    Egy megjegyzés még:
    Eddig szinte alig esett szó ilyen lapokról, mint KK, AA, mi a véleményetek? Mert a szavazást szerintem erősen befolyásolta volna...
    AA, KK is lehet nála riveren. Törnön kivár, mert nem lát két utca értéket, riveren meg overbet, hogy inkább blöffre tegyék. Főleg, ha egyébként is szokott overbet blöffölni riveren.
    Munenori and forexnub like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •