Oldal: 12 / 46 ElsőElső ... 2101112131422 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 111 - 120 (455) összesen
Like Tree57Likes

Téma: Osszuk meg egymással tippjeinket!

  1. #111
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Kecskemét- Eger
    3:0
    fix eredményre kell fogadni. Lehet el sem utaznak az egriek, ha meg mégis akkor is lehet 3:0

  2. #112
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    Na arra nem számítottam, hogy a Győri focisták is tippmixeznek...
    bakyka likes this.

  3. #113
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    szerintetek a dortmund odateszi magát a real ellen a visszavágón? unibet reklámot látok már 2 napja, hogy a dortmund-nak 5 feletti szorzót adnak meg bayern is asszem 3.9-et...meg kéne tenni mindkettőt 10-10 kilóval

  4. #114
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintetek a dortmund odateszi magát a real ellen a visszavágón? unibet reklámot látok már 2 napja, hogy a dortmund-nak 5 feletti szorzót adnak meg bayern is asszem 3.9-et...meg kéne tenni mindkettőt 10-10 kilóval
    Felém 1 "kiló" az 100K, 10 kiló kifejezést már nem használjuk, mert ugye 10X100K az már egy "gurtli" (millió). Ismerek olyanokat akik a "gurtlira" mondják, hogy "kiló". Feléd mit jelent? Mert ha ezek közül lenne valamelyik, akkor elég bátor tétek lennének.
    tRomf29 likes this.

  5. #115
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Felém 1 "kiló" az 100K, 10 kiló kifejezést már nem használjuk, mert ugye 10X100K az már egy "gurtli" (millió). Ismerek olyanokat akik a "gurtlira" mondják, hogy "kiló". Feléd mit jelent? Mert ha ezek közül lenne valamelyik, akkor elég bátor tétek lennének.
    matematikailag gondolkodok ilyen téren. kiló=1000. mindenre így értem. ha itt nyer valami ismert játékos xy ezret, akkor az nekem xy kiló, de a fizetésemre is azt mondom, hogy 1xx kiló. de a lényeg, hogy megéri-e megrakni a két meccset 10-10 EZER forinttal

  6. #116
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    matematikailag gondolkodok ilyen téren. kiló=1000. mindenre így értem. ha itt nyer valami ismert játékos xy ezret, akkor az nekem xy kiló, de a fizetésemre is azt mondom, hogy 1xx kiló. de a lényeg, hogy megéri-e megrakni a két meccset 10-10 EZER forinttal
    nem éri meg megrakni!

  7. #117
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem éri meg megrakni!
    gondolod rá se mennek a győzelemre? inkább a döntetlen?

  8. #118
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintetek a dortmund odateszi magát a real ellen a visszavágón? unibet reklámot látok már 2 napja, hogy a dortmund-nak 5 feletti szorzót adnak meg bayern is asszem 3.9-et...meg kéne tenni mindkettőt 10-10 kilóval
    szerintem mindkét csapat kint is hozni fogja a meccseket. egyébként az első meccseket elég bátran 3:0-ra és 3:1-re tippeltem, de még kicsit finomítanom kell ezen

  9. #119
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    nagyon remélem, hogy kint is nyerni fognak, de fogadni nem mernék rá bár az 5xes szorzó igencsak csábító

  10. #120
    Fáradhatatlan grinder csabadeak avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    806

    Alapbeállítás

    Sztem a hét meglepetése lehet a Wigan-Spurs. A Wigan a kiesés ellen menekül, a Spurs a top4-be kerülésért. Ha nem is nyernek otthon, de lehet egy X-re jók. Wigan vagy X 1.72-ért, és mind2 csapat szerez gólt 1,66-ért sztem egészen jó.
    oTBo and forzadani3 like this.
    Twitter Blog
    "De nem az számít mekkorát ütsz, hanem, hogy mennyi ütést állsz ki, mikor talpon kell maradni! Bírni kell a pofont és muszáj menni tovább! Csak így lehet győzni!"

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •