Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    114

    Alapbeállítás

    Egy dolgot vettem észre hogy el van számolva mindegyik végeredmény amint néztem... mind a 2 szeresére. Így meg kell kérdeznem hogy ha egy játkos nyer nl 10-ben 10bb/100
    az pontosan 2 big blind. Ebben az esetben az 10 cent 10 cent húszszorosa pedig csak 2 dolcsi. Akkor miért négy dolcsi van odaírva? Vagy it már rögtön 2 asztalra számolunk? Az az szimultán?

  2. #2
    Újonc Rumjack avatara
    Csatlakozott
    2013. 03. 09.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Én még csak most olvastam ezt az írást, így felmerült bennem a kérdés, hogy így 6 év elteltével mennyire aktuálisak az adatok?
    "A pesszimista a jól tájékozott optimista"

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder csabadeak avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    806

    Alapbeállítás

    Idézet Rumjack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én még csak most olvastam ezt az írást, így felmerült bennem a kérdés, hogy így 6 év elteltével mennyire aktuálisak az adatok?
    Pontosan mire gondolsz? Elég sok minden változott.
    Twitter Blog
    "De nem az számít mekkorát ütsz, hanem, hogy mennyi ütést állsz ki, mikor talpon kell maradni! Bírni kell a pofont és muszáj menni tovább! Csak így lehet győzni!"

  4. #4
    Újonc Rumjack avatara
    Csatlakozott
    2013. 03. 09.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Az érdekelne hogy ugyanilyen feltételek mellet mennyit változott az órabér nl5-nl50-ig

    • három 6max, vagy 4 full-ring asztalon.
    • Óránként kb. 270 leosztást játszik le.
    "A pesszimista a jól tájékozott optimista"

  5. #5
    Fanatikus tag Csuhi81 avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 03.
    Hely
    Csurgó
    Hozzászólások
    308

    Alapbeállítás

    BB/100 (Big Bets won per 100 hands), másképpen PTBB/100: jelenleg ezen mutató tekinthető a leginkább elfogadott értékelő számnak, amely egy adott játékos tudásának és eredményességének meghatározásában objektív szempontot adhat. Jelentése, hogy 100 hand (parti) alatt mennyi Big Bet-et nyertünk. Egy Big Bet pedig 2 Big Blind-nak felel meg.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •