Oldal: 13 / 46 ElsőElső ... 3111213141523 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 121 - 130 (455) összesen
Like Tree57Likes

Téma: Osszuk meg egymással tippjeinket!

  1. #121
    Fáradhatatlan grinder csabadeak avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    806

    Alapbeállítás

    Mai tuti sztem
    Atletico Madrid v Real Madrid
    (Both Teams to Score) 1,66
    oTBo likes this.
    Twitter Blog
    "De nem az számít mekkorát ütsz, hanem, hogy mennyi ütést állsz ki, mikor talpon kell maradni! Bírni kell a pofont és muszáj menni tovább! Csak így lehet győzni!"

  2. #122
    Fáradhatatlan grinder csabadeak avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    806

    Alapbeállítás

    3/3
    Twitter Blog
    "De nem az számít mekkorát ütsz, hanem, hogy mennyi ütést állsz ki, mikor talpon kell maradni! Bírni kell a pofont és muszáj menni tovább! Csak így lehet győzni!"

  3. #123
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 19.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Bundesliga előző fordulójában nem volt döntetlen. Illetve a soros forduló eddig lejátszott meccsei között sem. Szerintem elég kicsi az esély rá, hogy a holnapi két meccs közül legalább egy ne remivel végződjön.

    Személy szerint a "Mainz - Frankfurt" és "Schalke - Hamburg" meccseket is raktam külön külön. Ha csak az egyik jön, már pozitív a mérleg!

    Sok sikert!

  4. #124
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Felém 1 "kiló" az 100K, 10 kiló kifejezést már nem használjuk, mert ugye 10X100K az már egy "gurtli" (millió). Ismerek olyanokat akik a "gurtlira" mondják, hogy "kiló". Feléd mit jelent? Mert ha ezek közül lenne valamelyik, akkor elég bátor tétek lennének.

    Egy kilométer hány méter? Egy kilogramm hány gramm?


    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    gondolod rá se mennek a győzelemre? inkább a döntetlen?
    Szerintem hozza mindkét csapat a játékát. Legalábbis megpróbálja azt játszani. A BM megmutatta, hogy mi kell a Barcelona ellen. Azt fogja csinálni valószínűleg most is. Persze a védelem előtérben lesz.

    Dortmundnál inkább jobban elképzelem, hogy a kontrákra épít.

    Nem hiszem, hogy olasz védekező fociba kezdene bármelyik.
    Utoljára módosítva: NovaTerra által: 2013. 04. 27. 21:01
    JuhaAasz likes this.

  5. #125
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet NovaTerra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy kilométer hány méter? Egy kilogramm hány gramm?




    Szerintem hozza mindkét csapat a játékát. Legalábbis megpróbálja azt játszani. A BM megmutatta, hogy mi kell a Barcelona ellen. Azt fogja csinálni valószínűleg most is. Persze a védelem előtérben lesz.

    Dortmundnál inkább jobban elképzelem, hogy a kontrákra épít.

    Nem hiszem, hogy olasz védekező fociba kezdene bármelyik.
    azért írta, hogy "felé", mert náluk más világ van ezen felbuzdulva gondolom am, hogy lehet érdemes lenne megtenni őket...az egyik csak hozza a győzelmet...az már elég lenne...de nemtudom

  6. #126
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Nem véletlenül adnak ilyen csábító oddsot. Nem annyira tuti az. Mindkét német csapatnak a továbbjutás a célja. Persze az is benne van a pakliba, hogy első tíz percben rúgnak egy gólt és kedvetlen spanyolokkal játszanak még 80-at. De 2:0-ás Madrid vagy Barcelona vezetésnél se fognak mindenáron támadni a német csapatok, csak azért, hogy megnyerjék a meccset. Tudják ők, hogy elég egyetlen egy gól idegenben.

    Bayern-nek szerintem több esélye van agyőzelemre, mert az ő játékukban benne van a gól. Alaptaktikájuk sem az, hogy 16-osnál várnak egy kontra lehetőségre. És bírják is 90-en percen keresztül csinálni azt, amit láthattunk kedden.

  7. #127
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet NovaTerra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem véletlenül adnak ilyen csábító oddsot. Nem annyira tuti az. Mindkét német csapatnak a továbbjutás a célja. Persze az is benne van a pakliba, hogy első tíz percben rúgnak egy gólt és kedvetlen spanyolokkal játszanak még 80-at. De 2:0-ás Madrid vagy Barcelona vezetésnél se fognak mindenáron támadni a német csapatok, csak azért, hogy megnyerjék a meccset. Tudják ők, hogy elég egyetlen egy gól idegenben.

    Bayern-nek szerintem több esélye van agyőzelemre, mert az ő játékukban benne van a gól. Alaptaktikájuk sem az, hogy 16-osnál várnak egy kontra lehetőségre. És bírják is 90-en percen keresztül csinálni azt, amit láthattunk kedden.
    végülis elég fontos sázmukra most ez a BL gondolom én...tehát csak a fullos, értem legjobb csapatfelállással állnak ki, és végülis önbizalom"tuning"ért azért odateszik magukat...eléggé nagy dolog lenne, ha meg tudnák a világnak mutatni, hogy oda-vissza verik a mai foci legelitebb csapatainak számító spanyolokat...vagy rosszul gondolom?

  8. #128
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Az biztos, hogy a lehető legerősebb kerettel állnak fel. És az is, hogy a BL a legfontosabb. Épp ezért mondom, hogy a döntőbejutás fontosabb, mint az, hogy mindenáron győzzenek.

    Most jutott eszembe, hogy mi lenne akkor, ha Bayern nem menne el Barcelonába? Elvileg 3:0-val nyer a Barca akkor. De az még mindig elég a Münchennek.
    redoubtable likes this.

  9. #129
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet NovaTerra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az biztos, hogy a lehető legerősebb kerettel állnak fel. És az is, hogy a BL a legfontosabb. Épp ezért mondom, hogy a döntőbejutás fontosabb, mint az, hogy mindenáron győzzenek.

    Most jutott eszembe, hogy mi lenne akkor, ha Bayern nem menne el Barcelonába? Elvileg 3:0-val nyer a Barca akkor. De az még mindig elég a Münchennek.
    ha tudnám, hogy nem mennek el, akkor hitelből megraknám a barcát, hogy nyer 3:0-ra kb 10 millióval
    NovaTerra likes this.

  10. #130
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha tudnám, hogy nem mennek el, akkor hitelből megraknám a barcát, hogy nyer 3:0-ra kb 10 millióval
    sokra nem mennél vele mert 1x szorzó lenne akkor rá.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •