Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen
Like Tree6Likes

Téma: vakharc

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás vakharc

    Nem tudom ki hogy van vele, de bvb egyre jobban elszaporodtak a 3bet-5bet allin line-ok ...
    Lopásnál a 8-9%nál nagyobb %ban 3betelő játékosokat ugye nyereségesen tudjuk 4betelni ezzel gondolom nem sok embernek mondok újat, de felmerült bennem a kérdés, hogy ezt a line-t továbbgondolva vajon milyen 4bet%-ra nyereséges a 3bet-5bet line és milyen rangel ...

    pl bvb egy 14%os 4bet Buttont lehet sb-ről 88al mondjuk 3bet-5betelni ?
    Kinek mi a tapasztalata ? Nincs erre vmi cikk vagy táblázat ?

  2. #2
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    dumálunk erről holnap, de most sörözök.
    rockett and vadallat like this.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    dumálunk erről holnap, de most sörözök.
    okés, jó sörözést

  4. #4
    Újonc Gionni avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Én csak HUról tudok nyilatkozni... nagyon aggro-n 4betelgető arcok esetén 99-cel már visszatolom egy idő után. Ez csak egy ilyen önkényes szabály nálam.
    Utoljára módosítva: Gionni által: 2013. 04. 28. 20:57

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    Idézet Gionni eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én csak HUról tudok nyilatkozni... nagyon aggro-n 4betelgető arcok esetén 99-cel már visszatolom egy idő után. Ez csak egy ilyen önkényes szabály nálam.
    Igen, amire gondolok, hogy csak 1 extrém esetet mondjak: ha vki mondjuk 20%ban 4betel BU-ról a vakharcban akkor kb minden párral 3bet-5betelni lehet mert annyiszor fog dobni, h a move magában nyereséget termel hosszútávon csak erre tuti van vagy táblázat, vagy matematikailag le van vezetve, h mivel nyereséges pusholni

  6. #6
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Idézet Gordon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, amire gondolok, hogy csak 1 extrém esetet mondjak: ha vki mondjuk 20%ban 4betel BU-ról a vakharcban akkor kb minden párral 3bet-5betelni lehet mert annyiszor fog dobni, h a move magában nyereséget termel hosszútávon csak erre tuti van vagy táblázat, vagy matematikailag le van vezetve, h mivel nyereséges pusholni
    Magad is könnyedén kiszámolhatod.
    JociBalboa likes this.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    Idézet differentborder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Magad is könnyedén kiszámolhatod.
    te pl hogyan csinálod pontosan ?

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    BelaKecske vagy differentborder, vki segíthetne a témában
    iKeksz likes this.

  9. #9
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    en úgy vagyok, hogy agró button ellen ha bb is életképes, nem nagyon callozok sb-ről, magas 4bet ellen siman lehet AJs+ 88-99+ mar 3bet/5betelni, az h mi a magas 4bet az ízlés kérdése, nekem 10% körül van, de vannak 20% feletti regek is, maradjunk annyiban ha a srác 4betel eleget meg tág a range-e akkor ez jó lesz, ha nagyon sokat 4betel akkor Axs-eket vagy pici pp-ket is lehet ezt tolni, pre ezekkel nem nagyon callozunk ugyse és akkor +ban hozzárakunk egy vmivel nagyobb 3betfold range-et, főleg suited meg magas lapokból. am 4xes a 3betem minraise ellen.

    bb-ről minraise-t ugye sokkal lazábban callozok, ha srac nem dob sokat akkor ugye 88-TT mar 3bet, s ezekkel valszeg 5betelek is, magasabb 4bet ellen meg rakok bele megint pici párokat meg axs-eket + a jobb broadwayeket is 3betelem, és ilyen AQval mar be is rakom 4betre.
    ha sokat dob 3betre, akkor több brodwayt ,,eg Axet callozok és csak a nagyon szr lapokat meg alacsony suited izéket 3betelem amikkel nem akarok még callozni, meg esetleg pl Kx offokat

    bb-ről nem nagyon vagyok hajlandó foldolni sb steal-re, presze openszázalék meg cbet/barrel függő ez, de ha sokat dob akkor a nagyon szrokat 3betelem meg a legjobbakat és kábé minden suited izét meg párt sokszor callozok már. ha keveset calloz és sokat 4betel sbről, akkor viszonylag keveset 4betfoldolnék és inkább párokat meg Axeket 3betelek, h aztán be is tolhassam.

    azt mondanám eléggé próbálgatom még ezeket, van 1-2 range amit mást csinált, ezeket nem akarom bemásolni, de alapkoncepcióm vmi ilyesmi most. annyi h pokizni is tudó ellenfelek ellen figyelni kell azért, hogy milyen a 4bet/call range-e ellenünk, mert ha elkezdenek ilyen TT+ AJ value 4betelni akkor nekünk is reagálni kell illetve ok nélkül nem kell pusholni összevissza csak ha tényleg sokat 4betel.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2013. 04. 29. 20:30
    gyrv84 and Deneir like this.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    Köszönöm a válaszod, ha jól értelek akkor nagyjából egy 88+ AJs+ el 3bet-5betelsz nagyjából ha a 4bet 10% felett van bvb.
    Figyelembe szoktad ilyenkor venni a fold to 5betet ill az 5bet range-t, vagy általánosságban a magas 4bet ellen bvb ezeket túlnyomórészt inkább beteszed ?
    Mindenesetre én is vmi hasonlót képzeltem el, kérdés ez mennyire növeli meg a varianciát, ill hosszútávon mennyivel dobja meg a bb/100at ? Félek amikor majd ezt próbálgatom néha ****án berakom majd alulról

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •