Oldal: 47 / 74 ElsőElső ... 37454647484957 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 461 - 470 (733) összesen
Like Tree128Likes

Téma: GeigerAlex - PokerStars handek

  1. #461
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás

    41-et dob 3betre. Amint írtam, turn call, river is call, ha blank a river (nem FD, J, K, Q)

  2. #462
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    flop v nagyobb cbet vagy cr nálam, elég nagy fish szal cr-t is callozhatja mindenfélével viszont a 2 magas kártyát meg random Amagast is mind betelheti flop ha aktív de ezeket amúgy eldobná cbetre.

    így játsdzva lehet betelni is turnon félpotot aztán givup v cc river oddstól/laptól/ellenféltő függően. ha check mivel nem marad stack riverre nyilvan be kéne rakni ha nem akarod turn eldobni, mivel nem fogja eldobni az esetleges húzóit itt, viszont riverre nem marad tere blöffölni illetve második párt sem fog dobni pikkel, amiket river szinte biztos cbackel.
    Nem lenne hátrány tudni, hogy hogyan játszik postflop pl fd-t, tp-t, szettet, mennyit dob cbetre 2 overt stb, ilyen infókkal 3bet is jobb lehetne illetve lehetne legalább sejteni, hogy mi a jó turnon.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2013. 04. 29. 09:28

  3. #463
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet GeigerAlex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    41-et dob 3betre. Amint írtam, turn call, river is call, ha blank a river (nem FD, J, K, Q)
    magyarul durván a pakli fele rossz neked. ha törnön valamiért úgy gondolod, hogy 3bet potban jó vagy ellene ezzel a lappal, akkor pushold rá a maradékot. szerintem szörnyű játék különben az egész, mert oop játszol marginális lappal egy amúgy általad idiótának tartott játékos ellen, aki hajlandó lenne átblöffölni a sztekkjét akkor is, amikor erős lapod van, és pozícióból játszol.

  4. #464
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Hát elég érdekesen játszott moove.
    Szerintem ezt bőven ellehet ereszteni, de mát turnön is.
    Setekket is tud hasonlóképpen játszani szerintem

  5. #465
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás

    Idézet Gaabeesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát elég érdekesen játszott moove.
    Szerintem ezt bőven ellehet ereszteni, de mát turnön is.
    Setekket is tud hasonlóképpen játszani szerintem
    Egy ilyen ember ellen nehogy már azonnal dobjunk egy TPTK-t, csak mert felszedett/felszedhetett egy kis EQ-t...

  6. #466
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet GeigerAlex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy ilyen ember ellen nehogy már azonnal dobjunk egy TPTK-t, csak mert felszedett/felszedhetett egy kis EQ-t...
    ezt nem értem, turnön csak húzó lehet nála? miért?

  7. #467
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet GeigerAlex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy ilyen ember ellen nehogy már azonnal dobjunk egy TPTK-t, csak mert felszedett/felszedhetett egy kis EQ-t...
    hát HA már eldöntötted, hogy ATo-val fogsz oop játszani, akkor nyilván ideális a flop, a probléma inkább az, hogy miért döntöttél így? ha legitim 3bet calling range-et adsz meg, akkor vagy blöffkeccselsz, vagy nagyon hátul vagy. lényegében AJo/AQo/AKo-ra teszed, amivel szerinted allin megy törnön. (hiszen biztos lehetsz benne, hogy riveren betolja a maradékot) nagyon buta agrónak kell lennie, hogy totál airrel, vagy a fenti lapokkal hajlandó legyen erre a törn betre, sokkal inkább egy flopon szlópléjelt, törnön flösshúzótól megijedt overpárra/szetre illik a játéka. amíg nem láttam tőle ilyen blöfföt, addig biztosan nem játszanám ezt.
    egyébként meg: kezdeményezés, erős lap, pozíció <- a háromból legalább kettő legyen meg, mielőtt partiba bocsátkozol. (bigacsiga után szabadon)
    GeigerAlex, S0nnyB1ack and möster like this.

  8. #468
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás

    Pozíción kívül nehéz a játék ezzel a handdel, tény... de nem feltétlen raknék a kezébe mindjárt valami monstert egy ilyen játékosnak. A legnagyobb nehézség, amire így utólag rávezettetek, hogy nem tudom egész pontosan milyen riverek erősítik őt, és, hogy pozíción kívül vagyok egy ilyen határeset helyzetben. Legközelebb inkább poziból WP-zek.

  9. #469
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Semmi majd nincs a 3bettel értékért, ha a srác nem dob preflop semmit, csak mielőtt ilyenre vetemedünk, nem ártana tudni, hogy hogyan fogjuk megverni postflop, ugye semmi infót nem adtál meg ami közelebb vinne a megoldáshoz, ergó gondolom nem is tudsz ilyeneket. Kiegészítettem az előző hszemet, látható, hogy mennyire vakon vagyunk, mert fingunk nincs a turn range-éről illetve h hogyan játszik bizonyos lapokkal. PL a flop kis bet, turn cr! is siman lehet jó terv, ha floppon a kiscbetre nem dob semmit és fd-kkel viszont agró, checkre pedig sokat betel de könnyen lehet h ellene ez nagyon rossz és akkor nagy bet vagy cr lesz a jó floppon, én ennyi infóval utóbbit játszanám pl.

    Azt kell megjegyezni tanulságként, hogy hiába fish az ellenfél meg nem dob sokat, ha postflop nem tudjuk, hogy hogyan játszunk ellene, akkor az oop 3beteléssel csak pénzt ajándékozunk neki.

    Erre is ki kellett volna térnem a múltkori videómban igazából, h azzal, hogy a 3betcall range-e előtt vagyunk ATvel még nem fogunk egyből profitot is termelni. Ezt is Bigacsiga mondta még nekem annó

  10. #470
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás

    vagcars.jpgvagcars1.jpg
    Nézzétek át a popupokat, hátha ti találtok benne 1-2 hasznos infót. Nem tudom, hogy ekkora handszám elegendő-e.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •