Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 18 (18) összesen
Like Tree3Likes

Téma: nl100 KJ

  1. #11
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha hajlandó blöffölni rivert akkor lehet callozni
    Az első hsz.-ben linkelt statok alapján, semmi (még csak hasonló erre utaló) jelét nem mutatja, hogy itt jó lenne a river bluffcatch ellene.
    BelaKecske likes this.

  2. #12
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet Bosika1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha calloz riverre a kassza 105 előttem 89

    c/f?
    simán jó lesz.

  3. #13
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Riveren passzív -mint amilyen ő is -ellenfelek ellen teljesen jók a bet,bet,c/f line-ok szerintem.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    WTSD = 28-ből nem következik azért egyértelműen, hogy az ellen általában a showdown-ra hajt. Kicsit ugyan magas, de nem olyan vészes. Ha más jelekből (is) gondolod ezt, akkor a river megadás/dobás gondolkodásban inkább a dobást választanám. Egy showdownra törekvő passzívabb játékostól elég távol áll a river blöff, és a gyenge lapokkal való river emelés is szerintem. Azt várnám, hogy ilyenkor inkább mögéd check-kel.

    Én riveren dobnék.

    Nehezebb kérdés szerintem a törnön való játék. Egyrészt nem akarok nagy potot építeni a TPGK lapommal ilyen cseszett rossz asztalon. Baromi sok lap jöhet, ami miatt riveren c/f-on kell lennem. OOP is vagyok, ez sem túl szimpatikus.

    Másrészt ingyen lapot sem akarok adni a húzók miatt, plusz én is +EV érzem a törn emelést ellene.

    Azt hiszem akkor emelnék törnön, ha azt gondolom: riveren elég jól be tudom lőni a játékát. Pl: ha passzív riveren, az jó, mert egy emelés erős kezet jelent nála. Ebben az esetben bevállalnám a törn emelést. Ha törnön emelek, akkor egy nagyobbat emelnék, min. pot 75%-a.

  5. #15
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az első hsz.-ben linkelt statok alapján, semmi (még csak hasonló erre utaló) jelét nem mutatja, hogy itt jó lenne a river bluffcatch ellene.
    egyetértek, blank riveren szerintem a pici/közepes vbetet választanám mert ő sztem nem fog visszablöfölni. masik a cf nyilvan.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2013. 04. 29. 20:11

  6. #16
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Turnon 100% vbet, ez nem kérdés. Szerintem is jó a b/b/cf line ilyen játékosok ellen, meg ugye pont azért betelsz turnon a valuen kívül, hogy riveren elkerüld ezt a szitut.
    BelaKecske likes this.
    You 're an apple

  7. #17
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Sokkal inkább a b/b/b line favorizálom, kivéve persze ha a board nem teszi lehetővé mint jelen esetben.

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    nekem leginkább kis turn bet és check call river tetszik ha nem egészül ki húzó. kis turn bet és kis riverbet call is tetszik egyaránt. De értelmes betsize turn és check fold river is tetszik. check turn a legrosszabb megoldás szerintem

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •