Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (36) összesen
Like Tree34Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 04. 26

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2013. 04. 26

    Lapok:
    Játék: NLHE Cash Game Poker
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: Dealer
    Kis vak: $0.5
    Nagy vak: $1

    Íme a Póker Akadémia jubileumi 1000. Érdekes Póker Partija! Online pókerezel egy hatfős asztalon, amikor CO 3bb-ig nyit. Az asztalon mögötted már csak regularok ülnek, köztük a limit egyik legagresszívabb játékosa is a nagyvakon, aki preflop sem félti kockára tenni a beülőjét. CO-ról eddig kis minta van, az alapján 23/19-et játszik 35%-os CO steallel. SB közepesen laza regular, akit fura, kiszámíthatatlan postflop játék jellemez. Mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Ez jubileuminak elég megosztó parti lesz. "A limit egyik legagresszívabb játékosa" ne ismerné fel a CO vs BU játékot, hogy lightabban 4beteljen? Az SB kiszámíthatatlan postflop játéka sem ösztönöz arra, hogy csak calloljak esetlegesen 2 (3) játékos ellen.
    Nem azt mondom, hogy rossz a call, de ennek a feladványnak a megfejtése inkább valami olyasmi kellene, hogy legyen, hogy 50%-ban call, 50%-ban raise. (Mert mindkettő jó)

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    egyértelmű 3bet.
    zoltanh, R1per2, Faréj and 10 others like this.

  4. #4
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Szerintem sima 3bet, amit az agro bb még így is 4betelhet gondolván, hogy utg-t izolálunk.

  5. #5
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    jahogy már leírták. jóvan, bocs.

  6. #6
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Romsy miért olyan egyértelmű? nem mintha calloznék itt de sztem nem gáz az se.

    szóval inkább 3bet, sztem is elég cool 4bet szitu ez mindenkinek, ha normális mennyiséget 3betelünk + bb sem hiszem, hogy feltétlenül arra gondolna, hogy azért callozunk button vki ellen akinek tág a range-e és sokat dob, hogy aztán eldobjuk valakinek a 3betjére aki sokat 3betel. Én pl AKval szoktam ilyen szitut callozni majd clickbackelni, de abban sem vagyok biztos h cool.

    aztán meg sitout-olnék mert retek az asztal meg a pozíciónk is.
    barko20 likes this.

  7. #7
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egyértelmű 3bet.
    igen, de 3bet allin (proteksönből)

  8. #8
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    én így értelmeztem: sb postflop szeret játszani = ha csak callolunk, ő is callolni fog pre, bb pre sem félti kockára tenni a pénzét = szkvízelni fog. akár 3-4 way 3bet pot is kialakulhat, ha nem 3betelünk.

  9. #9
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Flush67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez jubileuminak elég megosztó parti lesz. "A limit egyik legagresszívabb játékosa" ne ismerné fel a CO vs BU játékot, hogy lightabban 4beteljen? Az SB kiszámíthatatlan postflop játéka sem ösztönöz arra, hogy csak calloljak esetlegesen 2 (3) játékos ellen.
    Nem azt mondom, hogy rossz a call, de ennek a feladványnak a megfejtése inkább valami olyasmi kellene, hogy legyen, hogy 50%-ban call, 50%-ban raise. (Mert mindkettő jó)
    Viszont a 4betet valószínűleg / általában szűkebb skálával fogja meglépni, mint a sqz. -t. Így pre ha callolunk talán sűrűbben kapunk akciót a vakoktól. Viszont ha arra építünk, hogy nagyon sokszor squeezelni fog, és HU maradunk, akkor az is lehet, hogy nem mindig backraiselném, hanem csak calloznám IP, és hagynám, hogy postflop bontakozzon ki. Akár ez is lehet egy opció, ha a std. -től eltérő linet akarunk választani. Alapvetően hibázni szvsz a 3bettel és a callal sem lehet.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2013. 04. 29. 17:23
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  10. #10
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én így értelmeztem: sb postflop szeret játszani = ha csak callolunk, ő is callolni fog pre, bb pre sem félti kockára tenni a pénzét = szkvízelni fog. akár 3-4 way 3bet pot is kialakulhat, ha nem 3betelünk.
    az jó, ha bb squeezel.

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •