Oldal: 6 / 77 ElsőElső ... 456781656 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (766) összesen
Like Tree140Likes

Téma: Egy kezdő kérdései

  1. #51
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aki azt állítja, hogy cg-ben lehet nyerni egy teljesen alap abc játékkal, az egész egyszerűen vagy nagyon szerencsés vagy hazudik!! Sosem lesz elégszer kifizetve a prémium lapod, arról nem is beszélve, hogy mennyiszer kell eldobni, vagy bukik el, miközben a nonshowdown eredmény meg a mélyben.

    Kreativitás és tehetség nélkül nem lehet semmilyen cg téten nyerni hosszútávon! Persze most majd az okosok jönnek és cáfolnak...
    te mit nevezel alap ABC játéknak?

  2. #52
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet möster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    te mit nevezel alap ABC játéknak?
    Kevesebb double float, több 4betblufff .

  3. #53
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet möster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    te mit nevezel alap ABC játéknak?
    Erre a kérdésre válaszoljon az, aki szerint azzal nevetve lehet nyerni micro limiten. Én is nagyon kíváncsi vagyok.

  4. #54
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    ha nem tudod mi az, honnan veszed, hogy nem lehet vele nyerni?

  5. #55
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 11. 13.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Idézet Charlie87 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kicsit bizonytalan vagyok ezzel a dologgal kapcsolatban mert pár napja próbálok így játszani de nem túl eredményesen. Általában veszteséggel vagy nagyon kis nyereséggel zárom a 2-3 órás sessionokat. Az a baj hogy ugye nagyon kevés kezet lehet megjátszani, amit megjátszok ugye std 6c emelek preflop és az esetek többségében nem talál el a flop ezért ha előttem hívnak akkor dobok, ha mindenki checkel cbetelek, a turn ha még mindig nem jó nekem akkor abba már nem szoktam belehívni, inkább c/f. Meg ugye a vakok is viszik a pénzt, és az a lényeg hogy gyakorlatilag többet veszítek mint amit azon a néhány megnyert handen nyerek. És egy idő után mikor látom hogy 2$-ról 1$ra esett a pénzem (ezt persze a HM-ben látom mert mindig visszatöltöm a pénzt az asztalnál) akkor az eléggé aggasztó. Pedig szerintem mindent úgy csinálok ahogy írva vagyon, ezt azért nagyon nem lehet elcseszni. A minimális 30$-os bankrollom 1 hét alatt 20$ra esett. Szeretnék jobban játszani, elolvastam egy rakás cikket, de valahogy mégis szar van a palacsintában...
    Én a helyedben nem erőltetném a CG-t. Inkább nyergelj át sng-re, szerintem (legalábbis saját példámat nézve).én ritka sz..r vagyok CG-ben, de sng-ben és tournamenteken más a helyzet. Tudom még nagyon az elején vagy, de ami nem megy nem kell erőltetni.
    Még annyi a részemről hogy mikor irtad hogy : " az esetek többségében nem talál el a flop ezért ha előttem hívnak akkor dobok, ha mindenki checkel cbetelek, a turn ha még mindig nem jó nekem akkor abba már nem szoktam belehívni, inkább c/f.". Ha már eléggé megfigyeltem az ellent turnon ha tovább emelek elég nagy százalékuk dob mert erőt mutatok. Nálam az estek túlnyomó résében működik.
    Meg szerintem ne akarja egyből táblázatok szerint játszani. Lehet érte szidni\savazni, de igy hogy alakul ki a saját játékod. Saját táblázatot dolgoztam ki, aszerint játszom, ahogy nekem jó(mégis csak az én "kereteim")
    na ennyi egyelőre az okoskodásom

  6. #56
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet möster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha nem tudod mi az, honnan veszed, hogy nem lehet vele nyerni?
    Egyszer valaki azt mondta, hogy az abc játék az amikor jó lappal emelsz a rosszat meg eldobod.

  7. #57
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    én pl. pár éve bwin nl4-en, úgy gondolom hogy ABC pokert toltam, mert kb semmit nem move-oltam, és a blöffjeim is kimerültek a blöff Cbet-ben, többnyire value handekkel totlam, statokban ez olyan 16/14/4 mutatkozott meg!! SH-ról beszélünk....

  8. #58
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet möster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én pl. pár éve bwin nl4-en, úgy gondolom hogy ABC pokert toltam, mert kb semmit nem move-oltam, és a blöffjeim is kimerültek a blöff Cbet-ben, többnyire value handekkel totlam, statokban ez olyan 16/14/4 mutatkozott meg!! SH-ról beszélünk....
    Pár éve az NL10-20 egyik legnagyobb bwines nyerője elég nagy nit volt, 11/8 körül lehetett, jópár ezret összelapátolt ott ezzel.

  9. #59
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    2011 közepéről beszélünk, szal nem a pokerbumm idején toltam

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pár éve az NL10-20 egyik legnagyobb bwines nyerője elég nagy nit volt, 11/8 körül lehetett, jópár ezret összelapátolt ott ezzel.


    dieselstoree-ra gondolsz? ő mondjuk lazább volt, 13/10

  10. #60
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    de most nem "pár éve" van.
    Galambos Tarzan likes this.

Oldal: 6 / 77 ElsőElső ... 456781656 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •