Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (38) összesen
Like Tree18Likes

Téma: Acoimbra új blogbejegyzésében egyik érdekes partiját is elemezte

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Acoimbra új blogbejegyzésében egyik érdekes partiját is elemezte


  2. #2
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    na bumm, én meg 14. lettem ugyanezen kb két hete úgy hogy 33 < AsKs on 3sAd9h board, JJ<A4, JJ<55
    KB 5 leosztás alatt a chipcount 2. helyéről
    C*gánymunka 400 dollárért...

  3. #3
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 10. 11.
    Hozzászólások
    63

    Alapbeállítás

    fincsi!

  4. #4
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 11. 02.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    2Js hív 2 bb-t,az ilyen idiótáknak nagyon sokszor bejön a blöffjük sajnos,ezek teszik tiltre az embert.
    Ki vagyok tőlük én is.

  5. #5
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet atesz2012 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2Js hív 2 bb-t,az ilyen idiótáknak nagyon sokszor bejön a blöffjük sajnos,ezek teszik tiltre az embert.
    Ki vagyok tőlük én is.
    100Bb körül érdemes néha elölről emelni 2Bb-t szúrópróbaszerűen lehetetlen lapokkal is, általában körfold lesz, és erre a J2s tökéletes.

  6. #6
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 08. 15.
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    Ezek a leosztások is bizonyítják, hogy a póker nagyobb arányban szerencsejáték, mint "észjáték".
    Hiába emelsz ha valaki mindig tartani fog szar lappal is és nem tudod kiszorítani, akkor simán lemákol.
    Hiába is gondolják, hogy be lehet lőni a ranget, max csak szűkíteni, de mindig lesz olyan move, amit nem lehet bekalkulálni. A pokerben a legnehezebb, a száraz boardon lévő rejtett szettek, ember legyen a talpán aki megérzi mindig, hogy paíron elő van, de kb 0% esélye van turnön és riveren.

  7. #7
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet BIGDADY eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezek a leosztások is bizonyítják, hogy a póker nagyobb arányban szerencsejáték, mint "észjáték".
    Hiába emelsz ha valaki mindig tartani fog szar lappal is és nem tudod kiszorítani, akkor simán lemákol.
    Hiába is gondolják, hogy be lehet lőni a ranget, max csak szűkíteni, de mindig lesz olyan move, amit nem lehet bekalkulálni. A pokerben a legnehezebb, a száraz boardon lévő rejtett szettek, ember legyen a talpán aki megérzi mindig, hogy paíron elő van, de kb 0% esélye van turnön és riveren.
    esküszöm én megérzem

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder csabadeak avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    806

    Alapbeállítás

    Idézet BIGDADY eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezek a leosztások is bizonyítják, hogy a póker nagyobb arányban szerencsejáték, mint "észjáték".
    Hiába emelsz ha valaki mindig tartani fog szar lappal is és nem tudod kiszorítani, akkor simán lemákol.
    Hiába is gondolják, hogy be lehet lőni a ranget, max csak szűkíteni, de mindig lesz olyan move, amit nem lehet bekalkulálni. A pokerben a legnehezebb, a száraz boardon lévő rejtett szettek, ember legyen a talpán aki megérzi mindig, hogy paíron elő van, de kb 0% esélye van turnön és riveren.
    Igen. Jól mondod!
    Twitter Blog
    "De nem az számít mekkorát ütsz, hanem, hogy mennyi ütést állsz ki, mikor talpon kell maradni! Bírni kell a pofont és muszáj menni tovább! Csak így lehet győzni!"

  9. #9
    Fanatikus tag Brader avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    425

    Alapbeállítás

    Nem semmi hozzáértő kommentek egy szakoldalon
    Nem is merek belegondolni, hogy mik érkeznének ha még ennyire se értenétek hozzá!?

  10. #10
    Tag Airhawk avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 07.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    126

    Alapbeállítás

    SCTrojans a "hatalmas MTT nyerő"...

    Az emelés preflop standard any2-val... Mondjuk ha kap egy 3betet nagyvakról egy konzervatívabb játékot játszó Acoimbrától, sztem akkor sem dobta volna pre, mert hogy pozíció... de oké, ő akkora mágus hogy floppon és a későbbi utcákon mindent megold... De akkor kérdem én.......
    Floppon a cr-t mégis mien szándékkal adta meg!?! Acoimbra nem az a játékos aki össze vissza cr-elne főleg egy korai pozíciós emelőre total airrel... Mit gondolt hogy majd mégis hogy nyeri meg azt a későbbi utcákon? Ha jön egy harmadik pikk, akkor előadja a flösst? ha jön egy 10, vagy Q, akkor a sort?
    Vagy simán megpróbál 2 utcán, turnön és riveren is blöffölni és akár tönkre is megy egy ilyen equity nélküli fos handdel fos boardon!?! Ez egy jó spot lett volna?!?
    Én ezért nem nyerek biztos $milliókat, mert az ilyet nem tudom megérteni...

    De ha Aptok vagy valaki MTT-s elmagyarázza hogy ez a J2-vel floppon miért nem volt rossz játék, akkor azt nagyon szívesen elolvasnám...
    ZsoleszAK47 likes this.

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •