Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (72) összesen
Like Tree42Likes

Téma: Az Isildur1 elleni heads-up ütközet és multi-accoló high stakes profik - Bttech86 interjú

  1. #21
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    pedig bizony úgy van, jó játékkal milliókat lehet nyerni a pókerből

  2. #22
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 08. 15.
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pedig bizony úgy van, jó játékkal milliókat lehet nyerni a pókerből
    Persze, ha az mf faktorod működik, akkor igen.
    Nem tudok szintet lépni Nl100,200-ról, mert 10/8-al jobb lappal megyek be és jönnek az 5% körüli bad beat riverek, vagy ha draw-val megyek be nem esik be a 16-18 out turn, riveren.
    Túl vagyok már 2 millió leosztáson csak cash game-ben és a statok szerint 69,55%-ban dobok preflpop, ha nem BB vagy SB vagyok csak prémium lapokkal játszok és ennek ellenére a Hads won csak 20,25% és a showdown won csak 5,14%. Akkor bennem van a hiba vagy csak peches vagyok?
    MrChaotic and Bakfity like this.

  3. #23
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    az h 5,14% nyerj sd-ben elég lehetetlennek tűnik ugyanis akkor már régen tönkrementél volna. Kivéve persze, ha nonsd-ben nyersz kva sokat, de ezesetben gondolom nem panaszkodnál, hogy nem nyersz sdben.

    egyébként igen, a hosszútáv néha tényleg nagyon hosszú meg éveket lehet EV alatt eltölteni, ettől még ha NL100-200 eljutottál meg 2 milla cashleosztást toltál, nyilván nyerő vagy és gondolom vered a limiteket vmennyire, szóval idő kérdése és fogsz tudni lépni.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2013. 04. 30. 12:12

  4. #24
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 08. 15.
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az h 5,14% nyerj sd-ben elég lehetetlennek tűnik ugyanis akkor már régen tönkrementél volna. Kivéve persze, ha nonsd-ben nyersz kva sokat, de ezesetben gondolom nem panaszkodnál, hogy nem nyersz sdben.

    egyébként igen, a hosszútáv néha tényleg nagyon hosszú meg éveket lehet EV alatt eltölteni, ettől még ha NL100-200 eljutottál meg 2 milla cashleosztást toltál, nyilván nyerő vagy és gondolom vered a limiteket vmennyire, szóval idő kérdése és fogsz tudni lépni.
    Pedig ez az igazság.
    A nonsd kompenzál valamit, de az is úgy működik csak, ha meg tudod blöfföltetni azt aki cbet-et tol mindenre.Ma is buktam vagy 10-15 olyan leosztást turnön és riveren, hogy JJ+ tól felfelé lappal mentem be szettet floppoltam és lemákoltak 1 lapos sorokkal és színekkel riveren. Ezzel nem tudok mit csinálni, hogy valaki szarul játszik és nyer. Tegnap játszottam egy 20 dolcsis buy in 4000 gtd-t eljutottam a az FT-re 2. voltam , amikor az utolsó 6-ban voltunk erre egy csávó turn, riveren 1 lapos színnel lemákollt egy AA,t és utánna A,8 offal utg1ből all-int ment én BB-ből KK-val all-int mentem és természetesen lemákolt riveren egy ásszal. Utána 2 leosztással később Utg1-ből QQ-val all-int mentem és természetesen belefutottam egy A,k off-ba és a floppon lesett az K és kitartott.
    Nyertem 400 dolcsit 6.-ként, de nyerhettem volna, ha nem mákolnak le riveren ásszal.
    Ha csak 10/6-al kitartanának a jobb lapjaim, akkor nem szaldó körül lennék, hanem masszív +-ban.

  5. #25
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet BIGDADY eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Persze, ha az mf faktorod működik, akkor igen.
    Nem tudok szintet lépni Nl100,200-ról, mert 10/8-al jobb lappal megyek be és jönnek az 5% körüli bad beat riverek, vagy ha draw-val megyek be nem esik be a 16-18 out turn, riveren.
    Túl vagyok már 2 millió leosztáson csak cash game-ben és a statok szerint 69,55%-ban dobok preflpop, ha nem BB vagy SB vagyok csak prémium lapokkal játszok és ennek ellenére a Hads won csak 20,25% és a showdown won csak 5,14%. Akkor bennem van a hiba vagy csak peches vagyok?
    Te nl100/200on tolod a pokert? Nem akarsz hu-olni 1et?
    danfiu, Jeeeee88, maxzol22 and 3 others like this.

  6. #26
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 08. 15.
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te nl100/200on tolod a pokert? Nem akarsz hu-olni 1et?
    Most speciel Nl50-100 között mozgok, mert elég feszes Br-t tolok, de a Hu nem az én műfajom, főleg max6 seat-et tolok, mert papíron ott legjobb a lapok eloszlása. Ha pár napon belül fel tudok menni Nl200-ra, akkor tolhatunk egy párat. Egyébként a Partyn és és a Full Tilten pókerezem főleg.
    MrChaotic likes this.

  7. #27
    Fáradhatatlan grinder The Trooper avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    654

    Alapbeállítás

    2 millió leosztás után teszed fel a kérdést:"Akkor bennem van a hiba vagy csak peches vagyok?" Szerintem van ott hiba , nem is kicsi. 5,14% sd meg elég hihetetlennek tűnik.
    Utoljára módosítva: The Trooper által: 2013. 04. 30. 13:22
    Jeeeee88 likes this.

  8. #28
    Fáradhatatlan grinder The Trooper avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    654

    Alapbeállítás

    Ja, és igen, jó játékkal lehet milliókat nyerni a pókerből!

  9. #29
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 08. 15.
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    Idézet The Trooper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2 millió leosztás után teszed fel a kérdést:"Akkor bennem van a hiba vagy csak peches vagyok?" Szerintem van ott hiba , nem is kicsi. 5,14% sd meg elég hihetetlennek tűnik.
    Elhiheted, pedig csak prémium lapokkal játszok az esetek 90%-ban.
    A napi bontásban is több ezer leosztás után is nem változik ez az arányszám.
    Az nem tudom, hogy mennyire az én hibám, hogy riveren rendszeresen esik ellenem az 5%-os bad beat.

  10. #30
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Bigdadyt Teampronak!!! Megvan a szükséges tapasztalata (2 millió lejátszott hand), komoly téten tolja (járt már NL200-on is (egy átmulatott szombat este után)) és nem fél megkérdőjelezni önmagát! Már csak a szerencse hiányzik, de emiatt nem beválasztani diszkrimináció lenne.:-(

Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •