Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (72) összesen
Like Tree42Likes

Téma: Az Isildur1 elleni heads-up ütközet és multi-accoló high stakes profik - Bttech86 interjú

  1. #51
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Gionni eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az olyan, amikor az ellenfélnek 1/3 outja van turn-on. Csak a jobb szemével kacsintó pikk dámával nyerhet, mert a bal szemével kacsintó és a nem kacsintó csak splitre elég neki.
    Az viszont tényleg sick

    Kicsit stove-oztam ezzel kapcsolatban és sikerült olyan all-in helyzetet találnom ami 99,9 / 0,1 de ilyen egy karrier alatt is max egyszer esik meg.
    Utoljára módosítva: S0nnyB1ack által: 2013. 04. 30. 17:50

  2. #52
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez szerintem eddig sem volt kérdés. Inkább gambler, mint pókeres.



    Ezt Ivey már öt éve megmondta: "a nyerő és a vesztő játékos közti különbség a kulcspartik megnyerése (vagy elvesztése)."



    Nem lehetett sok bad beated...



    Tévedsz, ezt itt nagyon kevesen tudják, sőt megkérdőjelezik az állítást. A többség szerint többnyire elég a jó játék és ha a statod nem ezt mutatja, akkor tényként kezelik, hogy szarul játszol. Abba már nem gondolnak bele, hogy lehet az ellenfélnek esett éppen a négy out egyike, te pedig egy újabb 90-10-et buktál, aminek persze csak a végerdménye látszik a statodban.

    Egyébként ez a cikk csak megerősíti a véleményem; NL200 felett (pláne HS szinteken) egyre inkább a szerencse dönt és nem a tudás.
    Azért bírom ezt az embert. Megkockáztatom, hogy életében nem tolt még annyi handet amennyit egy keményebb grinder letol egy hónapban, de finom hozzáértéssel tud szólni HS topikokhoz. Bár ez az ország arról híres úgyis, hogy itt mindenki ért mindenhez hálistennek, ezért tartunk ott ahol.
    danfiu, Pat and mátííí like this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  3. #53
    Újonc Gionni avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az viszont tényleg sick

    Kicsit stove-oztam ezzel kapcsolatban és sikerült olyan all-in helyzetet találnom ami 99,9 / 0,1 de ilyen egy karrier alatt is max egyszer esik meg.
    Én már ellőttem akkor:

    baaadbeat.jpg
    Utoljára módosítva: Gionni által: 2013. 04. 30. 18:08
    S0nnyB1ack likes this.

  4. #54
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Gionni eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én már előttem akkor:

    baaadbeat.jpg
    Nice. Én mondjuk NLHE-re gondoltam mondjuk vs a boardon. Azért nem lesz jellemző, hogy ezeket sorra veszítjük.

  5. #55
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elhiszem. Itt vajon milyen matek alapján számolt?

    Viktor "Isildur1" Blom try to bluff in a tournament...worst bluff ever! Poker texas hold'em - YouTube

    Tényleg érdekel, hogy ezt egy olyan játékos, mint te hogy látja? További info: Top 10-ben volt stack alapján.
    Ezt talán úgy lehet értelmezni, hogy deep játék mellett 3betelt kasszában isildur hatalmasat check/raisel a csávóra, aki erre minrézzel válaszol. Tehát kipolarizálta a range-ét vagy A-a van vagy blöfföl. De mivel itt a legtöbb ember Ax -el csak callolna egy ekkora emelést valószinűleg isildur úgy gondolta, hogy blöfföl a ****i.

    Ez annak az este amikor a csávó annyira alapszinten gondolkodik, isildur meg annyi magasan szinten, hogy pont 2 levellel jár fölötte. De lehet hogy 6 -al.

  6. #56
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    kicsillagozta a f@szit haha

  7. #57
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Eleg volt a karogasbol, menjel inkabb youtube vidiket nezni meg leakeket talalni isildur jatekaban
    Öööö...kultúrált formában tettem fel egy kérdést.

    Ja, hogy nem megy az érvelés ezért bunkó módon támadsz. Pókeresként lehet, hogy jó vagy, de személyiségként egy nulla, gyerekszobád pedig nyilvánvalóan sosem volt. Nem vagyok sem a haverod, sem egy tizenéves, a pókerrel most ismerkedő kezdő, tehát próbálj meg visszavenni és egy PICIT finomabban kommunikálj.

    BTW (hogy a te stílusodban reagáljak): befejezem a károgást, ha te lefogysz. Feszültségoldónak pedig ajánlom a csajozást. Happy day!
    Maxxxika and Borsodpesti like this.

  8. #58
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Öööö...kultúrált formában tettem fel egy kérdést.

    Ja, hogy nem megy az érvelés ezért bunkó módon támadsz. Pókeresként lehet, hogy jó vagy, de személyiségként egy nulla, gyerekszobád pedig nyilvánvalóan sosem volt. Nem vagyok sem a haverod, sem egy tizenéves, a pókerrel most ismerkedő kezdő, tehát próbálj meg visszavenni és egy PICIT finomabban kommunikálj.

    BTW (hogy a te stílusodban reagáljak): befejezem a károgást, ha te lefogysz. Feszültségoldónak pedig ajánlom a csajozást. Happy day!
    Bocsi, de annyira ellenszenves vagy ezzel a bunko, hozzanem erto stilussal, hogy az hihetetlen. Olyan HS prokat fishezel le, akiket egy vilag csodal es nem hiaba tartanak ott, ahol tartanak es mindezt semmire nem alapozod, csak gamblingnek tunik az egesz.Az en fogyokuram h jon ide, most komolyan? Az ilyen alakok mint te, rontjak az akademia szintjet a folyamatos rosszindulatukkal es a sok karogassal.

    Megyek vissza a gyerekszobamba plussallatokkal jatszani, lol.

  9. #59
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért bírom ezt az embert. Megkockáztatom, hogy életében nem tolt még annyi handet amennyit egy keményebb grinder letol egy hónapban...
    Ez így van, de abban is biztos lehetsz, hogy élőben magasan az átlag felett tolom és nem az 1/2 euros szintekről beszélünk.

    Egyébként én csak néhány dologhoz értek, ezek között nem szerepel a póker. Persze ettől még lehet véleményem, vagy kérdésem.

  10. #60
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    A kis buta meg örül a szutyok A7-jével, és hülledezve ismételgeti, hogy "kingdúsz?!", mert ő ilyet még nem látott, hogy ezzel a lappal, ilyen moveot, és egyáltalán....:-D
    Szóval itt tényleg Isi hibázott, pár levellel mellélőtt, a másik fel sem fogta, hogy mit akar előadni, mik verhetik, mekkora stacket kell kockáztatnia, potkontrollozzon vagy csapdázzon-e, esetleg dobjon, ő 3betel flopon(!!!!!:-DDD), hiszen ász drillje van, a másiknál pedig kizárólag FD lehet vagy még az sem... Mint egy 5 dolcsis online versenyen.

Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •