Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (72) összesen
Like Tree42Likes

Téma: Az Isildur1 elleni heads-up ütközet és multi-accoló high stakes profik - Bttech86 interjú

  1. #61
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet hippiasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt talán úgy lehet értelmezni, hogy deep játék mellett 3betelt kasszában isildur hatalmasat check/raisel a csávóra, aki erre minrézzel válaszol. Tehát kipolarizálta a range-ét vagy A-a van vagy blöfföl. De mivel itt a legtöbb ember Ax -el csak callolna egy ekkora emelést valószinűleg isildur úgy gondolta, hogy blöfföl a ****i.

    Ez annak az este amikor a csávó annyira alapszinten gondolkodik, isildur meg annyi magasan szinten, hogy pont 2 levellel jár fölötte. De lehet hogy 6 -al.
    Köszi a korrekt választ.

  2. #62
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez így van, de abban is biztos lehetsz, hogy élőben magasan az átlag felett tolom és nem az 1/2 euros szintekről beszélünk.

    Egyébként én csak néhány dologhoz értek, ezek között nem szerepel a póker. Persze ettől még lehet véleményem, vagy kérdésem.
    Mért érzem azt, hogy az első mondattal mégis felvágni akarsz? Lényegtelen ki milyen téten tolja, Laliberté is magasan az átlag feletti téteken játszik, de attól még nem ért jobban a játékhoz mint én, sőt...

    Nekem a kérdésekkel semmi bajom, de nálad nem láttam sokat. A hozzá nem értő, de mégis baromira rosszindulatú kommentekből meg épp eleget. Nem értem ebben mi a jó. Én sem megyek fikázni a Barcát amiért kikapott Bayerntől, főleg mert fogalmam sincs a fociról
    BelaKecske likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  3. #63
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Idézet Pat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A kis buta meg örül a szutyok A7-jével, és hülledezve ismételgeti, hogy "kingdúsz?!", mert ő ilyet még nem látott, hogy ezzel a lappal, ilyen moveot, és egyáltalán....:-D
    Szóval itt tényleg Isi hibázott, pár levellel mellélőtt, a másik fel sem fogta, hogy mit akar előadni, mik verhetik, mekkora stacket kell kockáztatnia, potkontrollozzon vagy csapdázzon-e, esetleg dobjon, ő 3betel flopon(!!!!!:-DDD), hiszen ász drillje van, a másiknál pedig kizárólag FD lehet vagy még az sem... Mint egy 5 dolcsis online versenyen.
    Igen ő hibázott. Az ellenfél tudásszintjének téves megállapítása elég sokba szokott kerülni

    El tudom képzelni, hogy a csávó azóta ebből a partiból él.
    A helyi kocsmában biztos ő a jampi.

  4. #64
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 02.
    Hely
    Poker City
    Hozzászólások
    634

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mért érzem azt, hogy az első mondattal mégis felvágni akarsz? Lényegtelen ki milyen téten tolja, Laliberté is magasan az átlag feletti téteken játszik, de attól még nem ért jobban a játékhoz mint én, sőt...
    Lényeg az önbizalom!

  5. #65
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 05. 29.
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez így van, de abban is biztos lehetsz, hogy élőben magasan az átlag felett tolom és nem az 1/2 euros szintekről beszélünk.

    Egyébként én csak néhány dologhoz értek, ezek között nem szerepel a póker. Persze ettől még lehet véleményem, vagy kérdésem.
    Maga az Demján úr?

  6. #66
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Chaotic és Bigdaddy a 2 új kedvencem Respect srácok , minden szavatok kincs. Skype vagy Msn grouppot nem tolunk skacok , és fejlődünk együtt ?Mutassuk meg ennek a sok aggro majomnak h hol kezdődik a poker.Respectvvlaci@freemail.hu vegyetek msn-en , aztan elemezzünk , readelgessünk

  7. #67
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Nagyon hasonló tipusuk lehetünk skacok , jól látjátok értitek a pókert. Én is visítva hörgök 1-1 beatnél és verem az egeret a farkamhoz , de ez van tul kell lépni. Két dolog kell a sikerhez: 1. Közös group hármuknak

    2. Music74 a zseni

  8. #68
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    1 dolgot viszont fejezzetek be ne basztassátok a Dánt , inkább nézzetek 1-2 videot tőle , én is szarba se néztem aztán leesett az állam h milyen lineokat tud

  9. #69
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet tomy123 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lényeg az önbizalom!
    Most komolyan, direkt a világ egyik legnagyobb és ismert halát hoztam fel példaként, tényleg nagyképűség lenne részemről azt gondolni, hogy sokszor annyi időt fektettem a játékom fejlesztésébe mint ő??
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  10. #70
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Uristen. Ez egy cikk Tollerenerol. Ti meg egymast szapuljatok. Szegyellhetitek magatokat mind ahanyan vagytok!
    dfecco23 and differentborder like this.

Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •