Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 35 (35) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Buko statok elemzese

  1. #31
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    Idézet cornelius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    oké hát akkor elkezdek pumpálni életet a játékba köszi szépen.
    még annyit meg tudnál mondani h a SB Vpip elég sok sztem vagy ez reálisnak mondható ?
    kicsit sok az is, próbálj kevesebb lapot megjátszani onnan de agresszívabban (3 bet/squeez)
    Majdnem minden pozícióból hasonló %-ban 3 betelsz, ami nem jó
    Leginkább buttonról és SB-BB-ről emelj többször vissza szélesebb range-el olyanok ellen akik gyakran próbálnak lopni, és mellette magas a fold to 3bet %-juk
    No Time For Nuts

  2. #32
    Idegen cornelius avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 11.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás újra itt :) nl2 full ring

    Sziasztok, a múltkori hibáimat próbáltam kijavítani sajnos nem volt sok időm mostanában játszani de megint itt vagyok. Elakadtam egy helyben topogok és nem birok feljebb menni. én sztem kicsit feszes vagyok de eddig működött de az elmúlt időszakban semmit nem ér ahogy játszok.stat.jpg (lemaradt a flop fold cbet:60).
    köszi előre is.

  3. #33
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    fr -re nem olyan rosszak ezek a statok

  4. #34
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 07.
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet cornelius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, a múltkori hibáimat próbáltam kijavítani sajnos nem volt sok időm mostanában játszani de megint itt vagyok. Elakadtam egy helyben topogok és nem birok feljebb menni. én sztem kicsit feszes vagyok de eddig működött de az elmúlt időszakban semmit nem ér ahogy játszok.stat.jpg (lemaradt a flop fold cbet:60).
    köszi előre is.


    nem rossz ez, benne van a játékban a 0-ás szériák, lényeg h ha nem is megy olyan jól vagy "pangás" van a zöld ne zuhanjon meredeken:-)

    a D 3bet nagyon alacsony, amivel callolsz d-ben azokat kezd el rézelni(3bet), hasonló szintre, mint a vakokban, ill. ha már ilyen szép tight rangekkel játszol, akkor a pfr mehetne feljebb 10 körülire, azt pár lapot amivel most még callolsz felejtsd el és a pre call inkább csak a pp-k irányába mozduljon, a többivel inkább 3bet pozícióból főleg d-ben

  5. #35
    Idegen cornelius avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 11.
    Hozzászólások
    8

    Üzenet

    És mit gondoltok nagyobb limiteken erőltessem az FR-t vagy inkább feljebb az SH val lehet sikereket elérni ? Mostanában néztem az SH-s dolgokat és meg kell hogy mondjam sokkal több érdekesség van benne. Kicsit kiszínezi számomra az egészet pl post flop játék gyorsabb hand egységnyi idő alatt több tapasztalat szerzés ilyenek...
    az egész izgalmasabb és sztem könnyebb itt elverni a halakat vagy épp az ABC pokereseket ha tisztában vagyok az esélyekkel , míg FR-en .... csak ez a feszes játék megy célszerűen... és így is legtöbbször flopp elött kapok egy foldot vagy floppn.

    Szóval szeretném meghallgatni a véleményeiteket ezzel kapcsolatban ?
    ui: köszi az előzőeket.
    Utoljára módosítva: cornelius által: 2013. 05. 01. 14:41

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •