Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 17 (17) összesen
Like Tree7Likes

Téma: NL25 zoom AQo

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    3 utca bet lecallolása A magas boardon 1 párral kb soha nem lesz jó szerintem, csak a totál blöfföket vered

  2. #12
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Pre szerintem is inkább fold vagy 4 betet kéne játszani!
    3 bet call után szerintem a flop call még elmegy mert sokan lövik ilyenkor a flopot, de mivel lővi a turn-t én már ott tuti eldobnám.
    ZsoleszAK47 and LifeNitz like this.

  3. #13
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet JociBalboa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kör A.val a tarsolyban, nem tenném jobb nem dob, rosszabbat meg nem kéne eldobatni
    persze, az a kérdés h mit csinál rosszabbakkal egy raise-re. Sok jobb ugye nem lesz nála, s 3 utca barrelt meg úgysem akarunk callozni, meg nem is várunk, azért gondoltam h hátha van értelme egy emelésnek, ha tudunk vele blöfföt reppelni.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder LifeNitz avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hozzászólások
    698

    Alapbeállítás

    turnon foldolnam, azzal a J turnel insta dead lettunk a value range-e ellen, AT nem fog 3bettelni pre AK mar dead, AJ re pedig odaert, en turnon dobnam.
    ZsoleszAK47 and Gabiru like this.

  5. #15
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Teljesen felesleges itt infóért callolni, ez a line már 2008-ban is átlátszó volt.
    Pontosan. Túl egyértelmű valueline AJ-AK lapoktól, néha egyébtől, ami light volt és betalált.

    De a kulcs tényleg az, hogy ismeretlen ellen még fölösleges itt AQ offal callolnod preflop. Fogalmad sincs még, hogy milyen játékos, mennyit 3betel, és hogy fog játszani ezekben a potokban postflop.
    LifeNitz likes this.

  6. #16
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás

    Eléggé meglepett, hogy van aki itt 3 utcát callozna (komolyan a note miatt??), pedig ismeretlen regular feltételezett laptartománya ellen (AJ+,1010+) már turnon is hátul vagyunk. Tekintve, hogy draw nem nagyon lehet nála -az A kör is nálunk van- nem tudom, miért lenne jó a megadás turnön.
    Preflop ismeretlen ellen ez 100%-ban fold, mivel legtöbb reg feszes, vakokon pláne az lesz, plusz épp ezért rólunk is ezt feltételezi ismeretlenként, ezért nem fog lazán 3betelni.

  7. #17
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet Corey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Eléggé meglepett, hogy van aki itt 3 utcát callozna (komolyan a note miatt??), pedig ismeretlen regular feltételezett laptartománya ellen (AJ+,1010+) már turnon is hátul vagyunk. Tekintve, hogy draw nem nagyon lehet nála -az A kör is nálunk van- nem tudom, miért lenne jó a megadás turnön.

    Preflop ismeretlen ellen ez 100%-ban fold, mivel legtöbb reg feszes, vakokon pláne az lesz, plusz épp ezért rólunk is ezt feltételezi ismeretlenként, ezért nem fog lazán 3betelni.
    pont ezért fog. illetve ha fog, akkor főleg ezért.

    egyébként ha a feltételezett laptartománya AJ+ TT+ akkor elég szomorú döntés a call preflop (tehát ha callozunk akkor nyilván nem ezt feltételezzük) amúgy meg pontosan azért az, mert fingunk nincs róla h tényleg nem lesz e nála draw, ha lesz hogyan játssza, csinál e buta blöfföt, a 3 félpotot bet mindig value nála vagy simplán ez a std size-a. pontosan azért szr 3 beteket callozni offsuite bármivel ismeretlenek ellen (suiteddel sem sokkal jobb), mert gyakorlatilag semmivel sem fogjuk tudni mi a jó játék, ami elég bajt okoz ha nincsen nutsunk.
    Epiman likes this.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •