Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (53) összesen
Like Tree56Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 05. 03

  1. #11
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 15.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    udv.
    szerintem sima ai.
    mire várunk a flop után,hogy leesik 1 A vagy K?
    szerintem...
    csao.

  2. #12
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 12. 10.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    ha az utg tényleg nagyon feszes, akkor talán JJ az alja, amivel cbetelni fogja ezt a boardot, pláne potsize, 99, TT nem hiszem, hogy lőne, mivel egy JJ, TT az ő feszes imidzse miatt nem hiszem, hogy pre 3betelne, így egy 99, TT-vel már nem valószínű, hogy ő a legmagasabb over. szóval szerintem ez nagyjából QQ+, talán a JJ, ami így is kellemetlenül érezheti magát 6 húsvéti nyúllal szemben..

    a magyarázatban azért nem emelünk vissza, mert akkor setet reppelünk, és ettől megijedve dob. ha csak callolunk, akkor nem ijed meg? ha 99-JJ van nála, amit verünk, akkor nem fog a turnon tüzelni, így nem nyerünk további értéket. ha AA-KK, és ugyanúgy meg kellene ijednie a settől, akkor meg miért nem emelünk vissza, hoyg eldobja a jobb lapjait? ha mégis tovább tüzel a turnon, akkor AA-KK-ra tesszük? vagy ha volt töke JJ-vel cbetelni, akkor a turnt is lőni fogja, hiszen lehet, hogy csak húzóval calloltunk?

  3. #13
    Fanatikus tag Guten3213 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 31.
    Hely
    Világpolgár
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Jézusom . Ez mi?

    Valószínű, h 7way AQ-t cbetel . Szerintem is.... komolyan átnézi az ilyet valaki aki játszott is már pár leosztást?

    "A flopon a pot méretű emelés ennyi ember ellen nagy erőt mutat, a legvalószínűbb a 99,TT, JJ. Ha raise allin-t mondasz, azt valószínűleg csak nálad jobbak adják meg, a rosszabbak eldobják, rögtön megijed a settől, ami bőven benne van a range-edben. Csak add meg, mutass gyengeséget, hogy jó turn kártya esetén bekerülhessen minden."

    Nézzük sorban... 99,TT,JJ miért valószinűbb mint pl az AA? Azzal 10bb-zne pre? Tudom, élő játék sok a call, nah de azért... ez nem olyan jó érv. Honnan tudta volna, hogy 7-en néznek majd flopot? Illetve honnan vesszük, hogy az ellenfelünk így gondolkozik?

    "Ha all in mész csak a nálad jobbak adják meg." Előbb zártuk ki a magasabb overpárokat.... Ha meg előre tudta, hogy ennyien megadnak pre, akkor miért nézett ilyen drágán flopot kis pp-vel? Pre olcsóbban is nézhetne flopot és lazán kifizetnék a setét! Ha az eredeti emelő nem 1 idióta, sosem lesz nála set! (persze csak a válasz alapján mert az kb feltételezte, hogy 600 fős kassza lesz)

    "Csak add meg, mutass gyengeséget"... igen, itt ha 7 emberbe cbetelnek és mi megadunk az gyenge range . Pff....... Milyen gyenge lappal adunk itt meg? Makk király? Esetleg jokerrel? Vagy mivel? Mondjon már valaki egy értelmes!!! gyenge kezet amivel itt megadunk?

    "Csak add meg, mutass gyengeséget, hogy jó turn kártya esetén bekerülhessen minden."

    Értem... Dámán kívül mi itt a jó kártya nekünk?
    crashed likes this.

  4. #14
    Fanatikus tag Guten3213 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 31.
    Hely
    Világpolgár
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Írok én is 1 elemzést!

    Pre óriási hibáztunk! Hiszen nem hívtuk fel az ezo tv-t. Szerintem pre itt tökéletesen elég lenne pénzenergiát kérni tőlük. Ha kértem volna pénzenergiát, akkor jónak tartom a pre callt!

    Flop: baj van. Csak megadtunk, ráadásul pénzenergia nélkül. Itt már csak az atlantiszi fényjáró segíthet! Egész biztosan tárcsáznám a számát! Anélkül csak a sötétben tapogatózunk sajnos... Szerintem itt a helyes válasz a call atlantiszi fényjáró lenne!
    jabyga, kohagyma, mkbla and 1 others like this.

  5. #15
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    a parti írója mondjon le! forradalom!!!
    mkbla likes this.

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    23% dob. Azért ez nem semmi. Ők mit gondolhatnak, kíváncsi lennék dobás indoklásra: AA,KK ?
    Utoljára módosítva: thomyca által: 2013. 05. 03. 11:37

  7. #17
    Tag Bél@ avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 20.
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    Idézet thomyca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    23% dob. Azért ez nem semmi. Ők mit gondolhatnak, kíváncsi lennék dobás indoklásra: AA,KK ?
    Miért törölted ki a többit?
    Jobb volt mint az indoklás

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Idézet Bél@ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért törölted ki a többit?
    Jobb volt mint az indoklás
    Mert ha most megírom a szerintem helyes indoklást, akkor ahhoz képest kapok választ a kérdésemre. Tényleg arra vagyok kíváncsi, hogy aki dob, az miért teszi.

  9. #19
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet thomyca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mert ha most megírom a szerintem helyes indoklást, akkor ahhoz képest kapok választ a kérdésemre. Tényleg arra vagyok kíváncsi, hogy aki dob, az miért teszi.
    nyilván mert azt gondolják, hogy hátrányban vannak utg cbet range-ével szemben.

    Hogy miért gondolják ezt: Utg az egész asztal ellen cbetelt , s azt gondolják h ezt 99-TT lapokkal nem biztos, hogy megtenné (preflop nit + valszeg úgy véli elég kevés value van benne és köbö minden turnon checkfoldolnia kell, még hatalmas station fishek ellen is nagyobb a kockázat mint amennyit a várható nyereségért érdemes vállalni) valamint úgy gondolják, hogy ha 99 lapokkal 6bb-t openelt akkor megteszi ezt 77-88 lapokkal is, valamint azt is hiszik, hogy ha JJvel 6bb-t openelt akkor AA lapokkal sem biztos h nagyobbat hív, azaz sem az erős overpárt sem a szettet nem zárják ki a laptartományából, ellenben sokkal kisebb esélyt adnak a QQnál alacsonyabb overpároknak, az air-eknek meg szinte semmit, ezen megfontolásból pedig nem értenek egyet az indoklás azon részével, hogy a floppon és a turnon is pénzt kell helyezni a kasszába.

  10. #20
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    [x] mivel preflop is hülyeséget csinálok a legegyszerűbb szituban, jelzem a többieknek, hogy ha rámér a vak, hazafele veszem az irányt.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •