Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
Like Tree3Likes
  • 3 Post By Littlemage

Téma: Kivetelesen jo lehetoseg microlimites ultimate grindereknek Microgaming halozatban

  1. #1
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás Kivetelesen jo lehetoseg microlimites ultimate grindereknek Microgaming halozatban

    Sziasztok!

    Mivel nekem a honapban nincs idom erre, s a kozeli ismeroseimrol se hinnem, hogy ebben nagyban gondolkoznanak, ezert nem artok senkinek, ha ezt kozzeteszem.

    Folyik a microgaming halozatban egy promocio:

    https://pokerblack.betsafe.com/en/pr...ings-of-hearts

    A dolog lenyege, hogy gyujteni kell a mutatasig jutott kor flushoket.

    Elso hely 5k euro, NL10-NL200ig ervenyes. De most megjelentek ilyen promos asztalok, NL10en csak ilyen van, NL20 es felette alig akad par limitenkent.

    Onmagaban az 5k euro is szep winnings meg NL100on is mostanaban. Szerintem, ahogy legjobban ki lehet aknazni ezt a promot:

    Lemesz NL10re, megnyitod a 20 asztalt, tolod, amig ki nem folyik a szemed. Ezt meg egy NL50es playanak is erdemes megfontolnia.

    Beleteszel 300 orat. ezalatt min 450-500k handet letolsz. 500 k hand alatt sztem belemegy az 5k euro rake NL10en.

    Ezzel kiszeded az 1k euro fd-t, 1500 euro rb-et, meg mondjuk 600 eurot valamilyen racen. behuzod az 5k-s elso helyet, meglesz az 5 flushod., ami megint 25 euro.

    Elvileg 72k hand alatt van egy szinsorod, valoszinu 1 v 2 ennyi hand alatt lesz korbol is.

    Viszont most jobban belegondolva lehet nem ilyen egyszeru, mert a racenek nem meghatarozott idotartama van, hanem van 1 dijalap, ami valamikorra elfogy. 2.5 fel nap alatt ment el a 9k a 180kbol, tehat jelenlegi helyzetben 50 nap alatt fogy el. de mivel a flusk kifizetesek szama 5ben maximalizalva van, igy kesobb ez lehet lassabb lesz, nehez megjosolni.

    No visszaterve a szamokra, 1 honap alatt 1k+1.5k+600+25+100+5k, tehat csak promobol 8,2k euro. ha 2 honapig tart, akkor a 2. honapban 1.5k rb+600 racepenz+50 straight flush. ennyi hand alatt 1-2 royal is kijohet,d eugye korbol kell lennie, meg ezzel is szamolhatunk kb 150 eurot / amibol vagy nulla lesz, de lehet akar 1k is/ igy 2 honap alatt +2,3k, osszesen 10,5 k euro csak promobol NL10en!!!!!

    Ezek csak hozzavetoleges szamok, de talan nem hibaztam nagyot, felelosseget nem vallalok erte

    Gondolatebresztonek gondoltam ezt a bejegyzest.

    Ami fontos, hogy a flushoknek mutatasig kell jutnia, tehat sokszor kell riveren checkelni, vagy nagyon kcisit betelni. ez jatekot tekintve minuszos, s ugye ez is nl10en a legolcsobb . meg ott is van eleg asztal.

    NL10-en csak promobol akar 2 honap alatt is 1050 bi-t osszenyerni, nem rossz.

    s NL10en meg ilyen sok asztalon tolni is lehet plusszos is a jatek. ez egyenfuggo, de meg ez is lehet akar komolyabb osszeg is. mindenki szamoljon annyi bb/100-al, amennyit jonak lat 500k-1M handre. 1bb/100-al is 1k euro 1M hand alatt.

    20 asztalon grindelni naponta hosszu orakat nagyon megerolteto, de van pelda elottetek, emlithetnem a 2 hazai "celebunket" titcart, vagy friciricsit, meg jopar embert is innen az akadmiarol. de ilyen kis teten ekkorat nyerni, nem mindennapi lehetoseg. ugye minel tovabb tart a promo, annal rosszabbra jon ki, de meg 2 honappal szamolva is 100% vagy folotte rb. a jelenlegi listavezeto amugy NL100es arc, de sztem o is lement kisebb tetre.

    Itt van a jelenlegi lista:

    koh.jpg

    GL!


    ui.: mehetnek a lajkok
    Utoljára módosítva: Littlemage által: 2013. 05. 04. 13:05
    Admin, Gaabeesz and elhamocska like this.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Elég beteg, viszont itt mehet 20 asztal? Stanjamesen hat a max asztalszám.

  3. #3
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Ez tényleg egy érdekes központi microgaming promónak néz ki, a Betsson oldalán magyarul is lehet olvasni a részleteket.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Elég jó promo. Jövő hónapban is lesz?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •