Oldal: 5 / 8 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (75) összesen
Like Tree164Likes

Téma: Álláskeresés a pókerkarrier után - interjú a Trenkwalder ügyvezetőjével

  1. #41
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pl legutóbb egy nagy multinál olyanokat vettek fel tesztek stb után,h megláttam, és az agyam elszállt.
    ha a tiszaúji jabilba jelentkezne valaki, na attól szálna el az agya a kompetencia teszt olyan durva, hogy agyam eldobtam. de nem idén barnult barátainkon keményen kifogott a kétszámjegyű számok összeadása kivonása. és ez a legnehezebb dolgok közé tartozott
    pszibu and The Trooper like this.

  2. #42
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bár ez egy külön topic is lehetne, de a legtöbb hr-es sík hülye, fogalma sincs azokról a dolgokról amelyek azokkal a munkakörökkel járnak, amik betöltéséhez ők az első szűrő. Azokban a munkakörökben ahol nagy a fluktuáció, jelentős mértékben a hr-esek rossz kiválasztása az egyik ok.
    true story
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  3. #43
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    Nem tudom ki hogy van vele, de nekem sokkal jobban megy a poker ha van munkám. Tavaly 3 hónapra kaptam munkát hírszerkesztőként és termeltem ez idő alatt 8K dollart. Idén pedig eddig minden időmet a pokernek szenteltem és minuszban vagyok. Kedden megyek egy multihoz remélem felvesznek. Én nem bízok a pokerben, persze ha nagyon jól menne nem panaszkodnék. Még fiatalnak mondhatom magam, könnyebben elhelyezkedhetek most, mint 1-2 év múlva.
    Szigi likes this.

  4. #44
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet kacorkiraly eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom ki hogy van vele, de nekem sokkal jobban megy a poker ha van munkám. Tavaly 3 hónapra kaptam munkát hírszerkesztőként és termeltem ez idő alatt 8K dollart. Idén pedig eddig minden időmet a pokernek szenteltem és minuszban vagyok. Kedden megyek egy multihoz remélem felvesznek. Én nem bízok a pokerben, persze ha nagyon jól menne nem panaszkodnék. Még fiatalnak mondhatom magam, könnyebben elhelyezkedhetek most, mint 1-2 év múlva.
    Ez a bankroll management miatt van. Ha az van benned,h jaj mi lesz ha nem nyerek, na így nem is lehet. Úgy olvastam valahol,h akinek nincs legalább két évi megélhetésre elég pénze, plusz a pokerhez bankroll, az ne kezdjen addig csak pókerből megélni, ne hagyja ott ezért a melóját.

  5. #45
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    mondjuk eleve ha póker után állást kerestek, megkérdezik hogy miért hagytad abba? nyílván levágják hogy nem azért mert meg tudtál élni belőle, tehát duplán gáz. szóval inkább élj meg a pókerből, vagy ha nem megy, akkor ne is hozd fel.

  6. #46
    Fanatikus tag uav_online avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Hozzászólások
    398

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mondjuk eleve ha póker után állást kerestek, megkérdezik hogy miért hagytad abba? nyílván levágják hogy nem azért mert meg tudtál élni belőle, tehát duplán gáz. szóval inkább élj meg a pókerből, vagy ha nem megy, akkor ne is hozd fel.
    azt mondhatod pl, hogy el lett lehetetlenítve, sokkal nagyobb rake, sokkal kisebb mezőny....stb
    Szigi likes this.

  7. #47
    Fáradhatatlan grinder The Trooper avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    654

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha a tiszaúji jabilba jelentkezne valaki, na attól szálna el az agya a kompetencia teszt olyan durva, hogy agyam eldobtam. de nem idén barnult barátainkon keményen kifogott a kétszámjegyű számok összeadása kivonása. és ez a legnehezebb dolgok közé tartozott
    Nekm annó az Elcoteqben volt olyan főnököm aki a 25+17 összeadását elkezdte bepötyögni a számológépbe. Én persze gondolkodás nélkül mondom az eredményt.
    Erre ezt válaszolja:Nem árt a géppel is kiszámolni, az a biztos.
    Én csak annyit mondtam neki erre: És te vagy az én főnököm!!!?

  8. #48
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 05. 29.
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Idézet uav_online eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azt mondhatod pl, hogy el lett lehetetlenítve, sokkal nagyobb rake, sokkal kisebb mezőny....stb
    Vagy, hogy már teljesen ki van idegileg.
    Gowriel, Munenori, pszibu and 1 others like this.

  9. #49
    Tag Electrocowboy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 14.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Szerintem,aki a póker szót bele meri írni az önéletrajzába az nincs tisztában magyarországi realitásokkal. Én még hobbiként sem említeném meg.Nagy valószínűséggel TOP 5-ös a kiszórási listán.

  10. #50
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 11. 04.
    Hely
    miskolc
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Trenkwalder nem hangzik túl jól egy közvetitő cég jut eszembe ahol mindig palira vettek .

Oldal: 5 / 8 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •