Oldal: 4 / 19 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (187) összesen
Like Tree56Likes

Téma: SCOOP - Gusparo - % eladás!

  1. #31
    Fáradhatatlan grinder Ollie avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    570

    Alapbeállítás

    Idézet knowthisgame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem ismerem személyesen Rocketet, de lehet bele vágunk egy ilyen projektbe Mint az olvasható,Én az idei évben nyújtott teljesítményedre értettem a szerényt ( mert valóban nagyon szerény ) de ha te idén 70K plusszban vagy MTT-n,akkor valami gond lehet a Holdem Managereddel
    NO OFFENSE GL
    Aki az én-t nagy É-vel írja az nálam nocomment..
    Teljesen jó ajánlat, sajnos mostanában kevés +EV-s hirdető van az oldalon amit mondjuk megértek de ez másik téma. Tényleg kicsit sok az MU, de ha kihozza pluszosra akkor szerintem ez senkit sem fog érdekelni, aminek ilyen fieldnél simán +ev. Olyan emberek raktak anno MU-t itt az eladásaikra akikbe egy centet se fektetnék és mégis roham gyorsan kelt el, szal ha így nézzük nem is tűnik már soknak egy breeth által coacholt régi nyerő játékos.

  2. #32
    Fanatikus tag 2tiWinner avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 16.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    404

    Alapbeállítás

    Idézet knowthisgame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem ismerem személyesen Rocketet, de lehet bele vágunk egy ilyen projektbe Mint az olvasható,Én az idei évben nyújtott teljesítményedre értettem a szerényt ( mert valóban nagyon szerény ) de ha te idén 70K plusszban vagy MTT-n,akkor valami gond lehet a Holdem Managereddel
    NO OFFENSE GL
    Pedig szerintem jól kijönnétek.

    Hol olvasható? Nekem úgy tűnt, hogy all time-ra célzol, ezért én is arról beszélek. Az ideivel egyetértek, az 1.6k mtt alatt nem sok említésre méltó score jött össze, de ezek szerint a scoopra tartogatja!

    Ja és HM-ben kb még soha nem néztem..

  3. #33
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 27.
    Hozzászólások
    399

    Alapbeállítás

    Idézet Ollie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aki az én-t nagy É-vel írja az nálam nocomment..
    Teljesen jó ajánlat, sajnos mostanában kevés +EV-s hirdető van az oldalon amit mondjuk megértek de ez másik téma. Tényleg kicsit sok az MU, de ha kihozza pluszosra akkor szerintem ez senkit sem fog érdekelni, aminek ilyen fieldnél simán +ev. Olyan emberek raktak anno MU-t itt az eladásaikra akikbe egy centet se fektetnék és mégis roham gyorsan kelt el, szal ha így nézzük nem is tűnik már soknak egy breeth által coacholt régi nyerő játékos.
    Ez legyen életem legnagyobb hibája , hogy véletlenül nagybetűvel hagytam
    UI: a no comment-et meg külön írják
    Gy3pm3st3rk3 and Tomi432 like this.

  4. #34
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet 2tiWinner eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pedig szerintem jól kijönnétek.

    Hol olvasható? Nekem úgy tűnt, hogy all time-ra célzol, ezért én is arról beszélek. Az ideivel egyetértek, az 1.6k mtt alatt nem sok említésre méltó score jött össze, de ezek szerint a scoopra tartogatja!

    Ja és HM-ben kb még soha nem néztem..
    Most miért kapom ezeket megjegyzéseket? Ez egy üzleti ajánlat, én sem ma kezdtem kereskedni %-kal, sokszor vettem-adtam már el. Ha ilyen MUval is el tudod adni a versenyeid az természetesen nagyon jó. Engem csak érdekelt volna a MU alapja. Egy remek játékos ajánlása mindig jó, de azért érdekel a statisztika is... Az OPRrel bakiztam először, hogy nem láttam, de amikor rendesen meg tudtam nézni, (a 181+ fős versenyek 11% ROI-t mutatnak), akkor is annyit tudtam meg, hogy nálad ez mást mutat (nem tudtuk meg mennyit). Az SC törölve van, a pocketfives meg senkit sem érdekel, lévén nincs benne profitmutató. Szóval még picit zsákbamacskának érzem... De ez legyen az én bajom, ettől függetlenül kívánok nagy scoreokat, és kellemes meggazdagodást neked és a befektetőknek is.

    Sry az offért.
    suta likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  5. #35
    Fanatikus tag 2tiWinner avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 16.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    404

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most miért kapom ezeket megjegyzéseket? Ez egy üzleti ajánlat, én sem ma kezdtem kereskedni %-kal, sokszor vettem-adtam már el. Ha ilyen MUval is el tudod adni a versenyeid az természetesen nagyon jó. Engem csak érdekelt volna a MU alapja. Egy remek játékos ajánlása mindig jó, de azért érdekel a statisztika is... Az OPRrel bakiztam először, hogy nem láttam, de amikor rendesen meg tudtam nézni, (a 181+ fős versenyek 11% ROI-t mutatnak), akkor is annyit tudtam meg, hogy nálad ez mást mutat (nem tudtuk meg mennyit). Az SC törölve van, a pocketfives meg senkit sem érdekel, lévén nincs benne profitmutató. Szóval még picit zsákbamacskának érzem... De ez legyen az én bajom, ettől függetlenül kívánok nagy scoreokat, és kellemes meggazdagodást neked és a befektetőknek is.

    Sry az offért.
    Önmagában a referencia szerintem is kevés, de egyébként a legkevésbé sem szeretném, hogy bármilyen félrevezető információ alapján döntsenek az érdeklődők és a kíváncsiskodók!

    A ROI-t ezek szerint én is benéztem és itt neked van igazad, (összekevertem a 2012-essel (35%)).
    A pocketfivesnak én sem látom sok értelmét, csak sokaknál láttam, hogy kiteszik, ezért gondoltam ez alap.

    Szóval, ha valaki továbbra is úgy érzi, hogy zsákbamacska érzése lenne, az kérem jelezze tisztán látás végett.

    Köszi és neked is GL!

  6. #36
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    Ment a foglalásom. Hajrá!

  7. #37
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 04. 10.
    Hozzászólások
    191

    Alapbeállítás

    Ilyen relative alacsony Roi mellett ilyen MU-val durva -EV ez a csomag.

  8. #38
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    amúgy érdekes dolog ez a % adásvétel meg hogy mennyi a MU, volt itt jópár szvsz teljesen komolytalan ajánlat amiket pikkpakk megvettek és senki nem szólt semmit

    szóval véletlenül se vedd magadra a dolgot csak azt akarom mondani
    suta likes this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  9. #39
    Fanatikus tag 2tiWinner avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 16.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    404

    Alapbeállítás

    Idézet Taz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ment a foglalásom. Hajrá!
    Köszi, megkaptam!

  10. #40
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 01. 21.
    Hozzászólások
    568

    Alapbeállítás

    Extra rebuyokat te állod, KO-t megtartod?
    suta likes this.

Oldal: 4 / 19 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •