Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (75) összesen
Like Tree164Likes

Téma: Álláskeresés a pókerkarrier után - interjú a Trenkwalder ügyvezetőjével

  1. #51
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bár ez egy külön topic is lehetne, de a legtöbb hr-es sík hülye, fogalma sincs azokról a dolgokról amelyek azokkal a munkakörökkel járnak, amik betöltéséhez ők az első szűrő. Azokban a munkakörökben ahol nagy a fluktuáció, jelentős mértékben a hr-esek rossz kiválasztása az egyik ok.

    Pl legutóbb egy nagy multinál olyanokat vettek fel tesztek stb után,h megláttam, és az agyam elszállt. Kicsit megismerkedtünk, beszéltem velük pár szót, és a hülye is látta,h mihelyst lesz nekik jobb már dobbannak is tovább. Ezt a hr-es észlények az életben nem fogják kiszűrni. Viszont volt két olyan eset is (ami nagyon jó érzés volt),h beajánlottam két haverom,persze nem egyszerre, és mind a kettő bevált.

    Sosem felejtem el,egyszer egy meghallgatáson egy fejvadász cégnél négyszemközt egy irodában hugom általános iskolai osztálytársa interjúztatott. Egyszerűen elkapott a röhögőgörcs, mert ő meg próbálta komolyan venni az egészet.
    cirka 7 éve járom a multikat, hol teljes hol részmunkaidőben, ami nálam a megcáfolhatatlan szintre emelkedett ez alatt az idő alatt, az az hogy minden HR-es sík hülye...

  2. #52
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Magyarországon alkalmazottként dolgozni olyan, mint grindernek lenni egy olyan teremben, ahol 16-32% a rake, és garantáltal végig breakeven leszel.
    Gowriel, L.T., Krono and 4 others like this.

  3. #53
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Magyarországon alkalmazottként dolgozni olyan, mint grindernek lenni egy olyan teremben, ahol 16-32% a rake, és garantáltal végig breakeven leszel.
    nagy igazság! sajna ma Mo-n ha nincs extra ritka és jól fizető melód (sztád ügyvéd stb stb - de azok is csődölnek be a hírek szerint akk meg baszhatod magad) mástkülönben meg melóból életed végéig breakeven leszel, én pár tízezret nyerek havonta zsebpénznek napi 3-4 óra játékkal, aki full time playa az tuti megél sztem , még akár nl 2 -n is

  4. #54
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 07.
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    a pókerjátékosok 95%-a vesztő mindenhol a világon kivéve persze nálunk, mert Mo-on pont a fordítottja igaz, itthon mindenki pókerpro vagy az lesz pikpakk, és vígan megél(ne) belőle, felesleges elhelyezkedni

    ez is olyan h mi 15millióan tudjuk h a magyar világnyelv.. :-DD

  5. #55
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 06.
    Hozzászólások
    183

    Alapbeállítás

    Annyi biztos, hogy Mo.-n arányaiban jóval több a reg/aki proftál is valamit pókerből, mint máshol. Az viszont egy nagyon érdekes kérdés, hogy úgy globálisan milyen lehet a nyerő és a vesztő játékosok %-os megoszlása.

  6. #56
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Szerintem teljesen mindegy, hogy miből él az ember, érdemes több lábon állni, vagy legalábbis törekedni rá! Én most dolgozom, de megfelelő szinten tartom a poker tudásomat (nyilván az eredmények ezt tanusítják), de még így is keresem a lehetőségeket. Nagyon pofára lehet esni, ha csak egy bevételi forrás van! "mindenki a maga szerencséjének a kovácsa!" elcsépelt, mi?! mégis így van!
    Szigi and Fluxxxi like this.

  7. #57
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    A Pilisi szívcsakra olyan erőt ad nekünk amitől a magyar pokereseknél fordított az átlag, 95% nyerő és 5% a vesztő.

    Amúgy lehet boldogulni bérből Magyarországon is, csak már középsuliban gondolni kell, a jövőre és olyan szakma felé orientálódni aminek biztosan lesz piaci keresete és minnél több nyelvet kell tanulni amelyek között az angol/német mellet jó, ha van egy egzotikus pl Norvég, Finn.

    Nehéz dolog, meg végig kell járni a szamárlétrát, de kb van rá annyi esély, mint 50 dollár deposit után nl 2-ről eljutni addig, hogy nl 200-as reg legyél.
    mkbla likes this.

  8. #58
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 09. 18.
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Idézet kacorkiraly eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom ki hogy van vele, de nekem sokkal jobban megy a poker ha van munkám. Tavaly 3 hónapra kaptam munkát hírszerkesztőként és termeltem ez idő alatt 8K dollart. Idén pedig eddig minden időmet a pokernek szenteltem és minuszban vagyok. Kedden megyek egy multihoz remélem felvesznek. Én nem bízok a pokerben, persze ha nagyon jól menne nem panaszkodnék. Még fiatalnak mondhatom magam, könnyebben elhelyezkedhetek most, mint 1-2 év múlva.
    Igen mert van egy biztos jövedelmed akkor is ha a poker nem jön be és nem kell görcsölni hogy "miből fizeted a számlákat ha nem nyersz"
    Ez olyan mint aki fáradtan ül le pokerezni, alig tud koncentrálni és veszít...

  9. #59
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Wild500 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen mert van egy biztos jövedelmed akkor is ha a poker nem jön be és nem kell görcsölni hogy "miből fizeted a számlákat ha nem nyersz"
    Ez olyan mint aki fáradtan ül le pokerezni, alig tud koncentrálni és veszít...
    pro grindelés 0. szabálya, hogy lgeyen leglaább fél de inkább 1 évnyi megélhetésed félretéve a bankrollon felül.
    (meg úgy egyébként amúgy is defaultnak kéne lennie)
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  10. #60
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Van pár ismerős, aki azért grinder,napi 10-12 órát még vasárnap is,hogy neki ne parancsolgasson senki.
    norbyka likes this.

Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •