Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (25) összesen
Like Tree35Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 05. 06

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2013. 05. 06

    Lapok:
    Játék: NLHE Cash Game Poker
    Játékosok: 8 fő
    Pozició: SB
    Kis vak: $3
    Nagy vak: $6

    Atlantic City-ben kártyázol egy kaszinóban, amikor király párt kapsz. A játék meglehetősen agresszív, de van egy játékos, aki gyengének tűnik: Majdnem minden leosztásban részt vesz és többször láttad már, hogy mennyire élvezi, ha blöffölhet. Az adott leosztásban két játékos limpelése után te a dealer pozícióban ülve $40-ig emelsz, amit a nagyvakban ülő gyenge játékos megad, a limpelők azonban dobnak. A flopot tehát ketten nézitek meg: J55. Ellenfeled passzol, majd csak megadja a $65-os emelésedet. A turnre 2 érkezik, most is passzal indít ellenfeled, te $120-ig emelsz, amire ő $300-ig emel vissza. Zsetonméretek a fenti ábrán láthatóak. Mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Szerintem meg J vagy húzók vannak nála, amiket a gyenge játékosok nem dobnak el, így én all-in-t nyomtam. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom a gyenge játékosokról.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem meg J vagy húzók vannak nála, amiket a gyenge játékosok nem dobnak el, így én all-in-t nyomtam. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom a gyenge játékosokról.
    Azokkal úgyis berakja riveren is, blöfföket meg miért akarod eldobatni?

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Egyetértek, a call-al comittedek is leszünk így riveren már egy J-vel callolni fog.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  5. #5
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 04. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Meg amúgy is, gyenge játékosnál sosincs ötös. Tegyük fel még az autót meg az asszonyt is.
    1000. parti után idióta módba kapcsolt a feladvány-generátor?

  6. #6
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet Slynzor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azokkal úgyis berakja riveren is, blöfföket meg miért akarod eldobatni?
    Nem akarom eldobatni pont ezt mondom. Az én tapasztalatom, hogy nem is dobják el, viszont mivel én személy szerint húzóra is teszem a laptartományát, sokkal inkább teszem be most a pénzem.
    Utoljára módosítva: jak1 által: 2013. 05. 06. 14:25

  7. #7
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyetértek, a call-al comittedek is leszünk így riveren már egy J-vel callolni fog.
    Tehát mi comitted vagyunk a call-al, de ő nem comitted turn-ön a hívással, jól értem?!

  8. #8
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Egyébként meg értem én, hogy a feladvány a "szánkba adja" a megoldást, miszerint "riveren úgyis folytatja a blöffjét, ezért nyomd meg a call gombot te hülye!", de én próbálom életszerűbben meggondolni.

  9. #9
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Az idióták ellen sokall többet nyerünk, erőből megfélemlítve,mint ésszel." Ők nem értik a logikát"/,csak azt ,hogy elakarják őket nyomni./

    ALL-IN dobjon ha fél!!!! Viszont a tapasztalat az ,hogy sokkal többször kifizetik.

  10. #10
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet kistaska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az idióták ellen sokall többet nyerünk, erőből megfélemlítve,mint ésszel." Ők nem értik a logikát"/,csak azt ,hogy elakarják őket nyomni./

    ALL-IN dobjon ha fél!!!! Viszont a tapasztalat az ,hogy sokkal többször kifizetik.
    ...és hozzá kell tenni, hogy "úgysem mered megadni khötsög!"

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •