Oldal: 32 / 85 ElsőElső ... 2230313233344282 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 311 - 320 (844) összesen
Like Tree398Likes

Téma: Minden ami Omaha Hi-Low!! (MTT,SNG,CASH)

  1. #311
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 15.
    Hozzászólások
    1.789

    Alapbeállítás

    Gondolom, a SCOOP-on szinte mindenki fog valamelyik omaha H/L versenyen indulni. A javaslatom, hogy fejenként 5 dollárt dobjunk össze, és aki bármelyik versenyen a legelőkelőbb helyen végez, az viszi a díjat. Bakyka lenne a legmegfelelőbb "kasszásnak", már ha elvállalja.
    gl

  2. #312
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Idézet lisztharmat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondolom, a SCOOP-on szinte mindenki fog valamelyik omaha H/L versenyen indulni. A javaslatom, hogy fejenként 5 dollárt dobjunk össze, és aki bármelyik versenyen a legelőkelőbb helyen végez, az viszi a díjat. Bakyka lenne a legmegfelelőbb "kasszásnak", már ha elvállalja.
    gl
    Hááát én amilyen sóher vagyok csak a 9-esen + a 38-ason indulnék, de támogatom az ötletet. Inkább nálatok hűsöljön a gubám.
    lisztharmat likes this.
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  3. #313
    Fáradhatatlan grinder bakyka avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 01.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    964

    Alapbeállítás

    Hát, ha többen benne lennétek ilyen propbetszerűségben, akkor részemről is rendben, leszek a kasszás is, ha mindenkinek megfelel.

    Én úgy tervezem, hogy indulok az összes Mid és Low O8 Eventen.
    lisztharmat likes this.
    Be the shover not the caller!

  4. #314
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hely
    Százhalombatta
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Én is benne vagyok. Mondjuk a legszebb egy FT lenne csak akadémiással.
    bakyka and soux like this.

  5. #315
    Fanatikus tag BLaci77 avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 02.
    Hely
    Hollandia,Dordrecht
    Hozzászólások
    418

    Alapbeállítás

    Reszemrol rendbe. Bar nem neztem a menetrendet,nekem csak az esti verenyek jok. Azt azert pontositsuk le hogy a legtobb penz vagy a legjobb helyezes szamit majd.
    ---------------------------------------------
    Ha nem megy,akkor nem kell erőltetni.
    De akkor mit csináljak amikor unatkozom?????
    Akkor erőltesd!!!!!

  6. #316
    Fanatikus tag matteo85h avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 09.
    Hozzászólások
    479

    Alapbeállítás

    Én az összes nem holdem low versenyen tervezek indulni, ugyh részemről is mehet.

  7. #317
    Fáradhatatlan grinder bakyka avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 01.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    964

    Alapbeállítás

    Idézet BLaci77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Reszemrol rendbe. Bar nem neztem a menetrendet,nekem csak az esti verenyek jok. Azt azert pontositsuk le hogy a legtobb penz vagy a legjobb helyezes szamit majd.
    A május 15-ei 9-es Eventeket leszámítva (17:00 a kezdés 2 órás latereggel) mindegyik verseny 20:00 vagy 23:00 órakor kezdődik.

    Korrektebb lenne, ha a legjobb helyezés számítana, bár tulajdonképpen így sem lesz teljesen fair a verseny, mivel biztosan lesz, aki 8-10 Eventen indul, és lesz, aki csak mondjuk 4-5-ön. Hogy igazságosabbak legyenek a feltételek esetleg még úgy lehetnem módosítani a dolgokat, hogy csak a Low Eventek számítsanak. (Csak egy ötlet, javaslatok jöhetnek.)

    Lista eddig:

    lisztharmat elküldve
    soux elküldve
    Szerencsefia elküldve
    BLaci77 elküldve
    48matteo85h elküldve
    szr elküldve
    bakyka elküldve
    Utoljára módosítva: bakyka által: 2013. 05. 09. 12:46
    Be the shover not the caller!

  8. #318
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 15.
    Hozzászólások
    1.789

    Alapbeállítás

    Elküldtem az 5 dollárt.

    Szerintem nem kell túl bonyolítani!
    Csak az omaha8 versenyek számítanak /lehet négy vagy ötlapos is/, függetlenül a nevezési díjtól.
    Az mindenkinek magánügye, hányon indul.

    gl

  9. #319
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Én azt mondom, csináljuk úgy hogy kijelölünk 4-5 tuti versenyt amin mindenki részt tud venni ezek számítanának a versenybe! Azon felül meg hogy mennyin indulsz rajtad áll. Mondom ezt azért mert pl. az én bankrollom ezt nagyon nem engedi meg. Több mint vszínű, hogy %-ot adok el magamból így is. De kimaradni a buliból így sem szeretnék. gl mindenkinek. Bakyka este küldöm a gubát.
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  10. #320
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hely
    Százhalombatta
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Bakyka küldtem a pénzt, a részleteket meg majd eldöntjük . Én valószínűleg ami O/8 azon indulok ált. low téten . Így nekem mindegyik varíáció megfelel.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •