Oldal: 155 / 185 ElsőElső ... 55105145153154155156157165 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.541 - 1.550 (1848) összesen
Like Tree395Likes

Téma: Fejlesztési ötletek

  1. #1541
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    + ne járjon pont olyan hsz-ért/blogbejegyzésért/blog hsz-ért ami nincs két sor és ötnél több hiba van benne.
    oszt ha standard hendet jáccó, mit írgyak hozzá 2sort?
    én máris lázadok!!!
    Holdenper likes this.

  2. #1542
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Idézet möster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    oszt ha standard hendet jáccó, mit írgyak hozzá 2sort?
    én máris lázadok!!!
    DDDDDDDDD Tessék szííípen kiírni, hogy preflop szríbeteltél, posztflop O'neal b@sztad drága tezsvírem.
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  3. #1543
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    + ne járjon pont olyan hsz-ért/blogbejegyzésért/blog hsz-ért ami nincs két sor ÉS ötnél több hiba van benne.
    Itt a két feltétel együttes teljesülésére gondoltam

    Inkább úgy módosítanám: - ne járjon pont az olyan hsz-ért amiben aránytalanul sok a hiba.

  4. #1544
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Amúgy jó elmókázni rajta, de engem hosszútávon nagyon zavar, ha az ember nem tud helyesen írni egy közösségi fórumon, ahol ugye írásban értekezünk.

    Az hogy az anyanyelveden tudsz helyesen írni olyan standard-nek kellene lennie, mint hogy nem adsz kölcsön Ray Bitarnak, vagy hogy utálod a Party-Bwint.
    rockett and NovaTerra like this.

  5. #1545
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy jó elmókázni rajta, de engem hosszútávon nagyon zavar, ha az ember nem tud helyesen írni egy közösségi fórumon, ahol ugye írásban értekezünk.

    Az hogy az anyanyelveden tudsz helyesen írni olyan standard-nek kellene lennie, mint hogy nem adsz kölcsön Ray Bitarnak, vagy hogy utálod a Party-Bwint.
    Ennek a hsznek minden szavát nagyon adom. Nem lehet bannolni valakit, aki az új szót úgy írja le mindig, hogy ujj? egyszerűen zavar.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  6. #1546
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Ahhoz már hozzászoktam, hogy valaki millió blog és fórum hozzászólás után se tudja mi a különbség az egyelőre és az egyenlőre között. Viszont engem a központozás ignorálása nagyon zavar. Egyszerűen, ha nem használja valaki, akkor nem azt közli, amit szeretne.

  7. #1547
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  8. #1548
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Ollie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnálod Holdenpertől a pontokat? Szegény mire megírná a két oldalas elemzéseit, 125 olyan pókeres kifejezést húzna alá a word javító, amiről még életében nem hallott Amúgy adnám és örülök, hogy nem csak az én szememet zavarja, de nem hinném, hogy kivitelezhető sajnos:/
    Legközelebb majd úgy írom, hogy:

    Célkeresztben lévő pozícióból való hívásra, az első három közös kártya érkezése előtt vissza emeltem középről a minimum emelésére háromszorosat, amit ő megadott. A három közös kártyakor, ami a makk hetes, makk kettes és zöld négyes volt, ő passzolt, amire én folytattam egy fél kasszányi hívással. Ő erre passz-emeléssel válaszolt, és én csapdát sejtettem. Viszont a két huszáromat (vagy Jancsikat, kinek hogy tetszik) nem bírtam eldobni. Itt szerintetek három-emelés a jó, vagy adjuk meg, hadd hazudja be a zsetonjait a fordulóban?

    Aztán lehet sírni, hogy tl;dr, mert ez ennyi lenne amúgy:
    UTG 2x-elt, amire 3x-et 3beteltem JJ-vel. Flop 7s2s4c. CR ellen 3b, vagy flat, hátha beblöfföli turnön (gondoltam polarizált lehet a range).
    Maxxxika, soux, Ollie and 1 others like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  9. #1549
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennek a hsznek minden szavát nagyon adom. Nem lehet bannolni valakit, aki az új szót úgy írja le mindig, hogy ujj? egyszerűen zavar.
    az a baj, hogy ez egyfajta diszkrimináció lenne. tény és való, hogy sokan írnak olyan hibákkal, amik már tényleg egy durva határt feszegetnek, de sajnos el kell fogadnunk, hogy vannak ilyen emberek is. mondjuk azt nem értem, hogy mi alapján tud valaki helyesen írni vagy nem. lehet mégse a magyar az anyanyelve annak, akinek nem megy

  10. #1550
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet soux eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    DDDDDDDDD Tessék szííípen kiírni, hogy preflop szríbeteltél, posztflop O'neal b@sztad drága tezsvírem.
    lol
    ezen térdeltem
    soux likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •