Oldal: 5 / 7 ElsőElső ... 34567 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (65) összesen
Like Tree65Likes

Téma: Jelentős a magyar piac, csak túl sok a nyerő játékos?

  1. #41
    Fáradhatatlan grinder The Trooper avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    654

    Alapbeállítás

    Azon a 4. helyen meglepődtem. Amúgy meg szerintem amíg nincs meg a törvény, addig felesleges belemenni bármilyen találgatásba azzal kapcsolatban, hogy mi lesz.

  2. #42
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Ez igaz, viszont joggal kíváncsi mindenki, hiszen már évek óta szabályozni próbálják az online pókert.

  3. #43
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Idézet GStealer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez igaz, viszont joggal kíváncsi mindenki, hiszen már évek óta szabályozni próbálják az online pókert.
    Ez így nem igaz. Még egyszer sem próbálták.

  4. #44
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Igaz, pontatlanul fogalmaztam, de a lényeg ugyanaz.

  5. #45
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet knowthisgame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    őőő kivonul ? az hogy nem fogad új regisztrálókat, az nem egyenlő azzal hogy kivonulna, ugyanúgy játszhatnak a magyar játékosok tovább.
    Igen és nyilván fog licencdíjat is fizetni a magyar államnak ha már új játékosokat sem vár hazánkból. Nagyon ötletes elképzelés!

    Idézet knowthisgame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A kis termekben nyeregető játékosok jöjjenek csak át , én örömmel várom őket
    Minden álmunk egy egyszolgáltatós rendszer, ahol a szolgáltató konkurencia hiányában olyan feltételeket szab nekünk, amilyet csak nem szégyell. Remek jövőkép.
    rigopisti, Pat, cursor 10 and 2 others like this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  6. #46
    Fanatikus tag Diabolo avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 28.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    Előre elnézést kérek ha teljesen hülyeséget kérdezek/mondok.

    Itt minden le van sarkítva a pókerre, de a tervezet úgy szól: ....játéktípusonként 100 M Ft +..........
    Nagyon sok szolgáltató kínál mást is a pókeren kívül. Pl a Bet365 pl póker, sportfogadás, kaszinó, játékok, tőzsde. Ez az én olvasatomban 4-500 M Ft + a pluszok, csak, hogy legyen.

    Kérdésem: Az ilyen szolgáltatók tudnak olyat, hogy mondjuk csak a sportfogadás és a póker szekció legyen elérhető számunkra vagy az ilyeneknél csak a teljes szolgáltatás vagy kivonulás a választási lehetőség?

  7. #47
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hozzászólások
    290

    Alapbeállítás

    ha valaki meg tudna gyozni a donteshozoinkat 100 millió forintos koncessziós díj halozatokre legyen ervenyes ne termekre elegge ki lennenk segitve - gondolom vonzobbak is lennenk....bar a 100 onmagaban is tulzas sztem
    egyebkent allambacsi honnan talalji ki ezeket az osszegeket?- egyeztetnek barkivel is aki ert a pokerhez?meg atlatja a pokerpiacot???

  8. #48
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet dzoli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    allambacsi honnan talalji ki ezeket az osszegeket?- egyeztetnek barkivel is aki ert a pokerhez?meg atlatja a pokerpiacot???
    Természetesen ezt is mint minden mást az európai, és meglévő gyakorlatokból merítik. Nagyon kevés az a dolog amit saját kútfőből alkotnak.
    Van már pár ország ahonnan elleshetik a példákat a koncessziós díjakat illetően. Más kérdés hogy Magyarországon kevesebb a tőkeerős játékos mint akár Belgiumban, így mindenképpen kevesebb szolgáltató lesz legálisan mint bárhol máshol

  9. #49
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Gondolom a többi piacot nézték, nem biztos, hogy pontos adatok, de pl spanyol licence 2 millió euro, olasz 420k euro, észteknél jelentősen olcsóbb
    EUR 47, 934 for the organisation of a game of chance;
    EUR 31,956 for the organisation of a game of skill;
    Hogy a pokert skill game-nek tartják e, azt nem tudom.

  10. #50
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Gionni eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    elég semmit mondó egy ilyen összehasonlítás, mert nincs benne, hogy milyen átlagtéten buknak egyes nemzetek annyit, amennyit
    Valóban semmitmondó, de a szolgáltatókat nem különösebben érdekli, hogy nl100-on tolod -1bb/100-zal, vagy vagy nl10-en -10bb/100-zal. Az, hogy egy összeget hol vesztesz el, az annyiból érdekli csak őket, hogy alacsonyabb téten többet rake-elsz abból az összegből.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

Oldal: 5 / 7 ElsőElső ... 34567 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •