Oldal: 453 / 709 ElsőElső ... 353403443451452453454455463503553 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.521 - 4.530 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #4521
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 11. 04.
    Hely
    miskolc
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Lezárták a számlámat ,mert a google forditó rosszul forditot el íratm egy adatot.Most személy azonoságomat kell igazolni.

  2. #4522
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 24.
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    Sziasztok, megy mindenkinek gond nelkül a Stars deposit? A scoop bónusz miatt akartam berakni némi usdt, de két napja time outol minden egyes alkalommal a moneybookers a folyamat közepén.. Ha nem a starson keresztül megyek be, simán bejutok.. Stars azt mondta nem náluk van a gond, MB meg nem válaszol két napja az emailre..

  3. #4523
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 19.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Idézet daiquiri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, megy mindenkinek gond nelkül a Stars deposit? A scoop bónusz miatt akartam berakni némi usdt, de két napja time outol minden egyes alkalommal a moneybookers a folyamat közepén.. Ha nem a starson keresztül megyek be, simán bejutok.. Stars azt mondta nem náluk van a gond, MB meg nem válaszol két napja az emailre..
    Scoop bónusz okán nekem tegnap gondtalan volt a befizetés.

  4. #4524
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet daiquiri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, megy mindenkinek gond nelkül a Stars deposit? A scoop bónusz miatt akartam berakni némi usdt, de két napja time outol minden egyes alkalommal a moneybookers a folyamat közepén.. Ha nem a starson keresztül megyek be, simán bejutok.. Stars azt mondta nem náluk van a gond, MB meg nem válaszol két napja az emailre..
    Én is pont tegnap fizettem be és ment rendesen.

  5. #4525
    Fanatikus tag Powerotti avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    388

    Alapbeállítás

    Amatőr kérdés, de szívesen várnék ötletet mi lehetett a gond:

    Scoop reload bonus miatt szerettem volna Skrill-ről beutalni manit Starsra, de 3x sikertelen volt az MB feltöltés egy kb 2 éve regisztrált mastercardról (CIB internetkártya). Feltöltést eddig csak regisztrációkor használtam, akkor minden működött, most viszont nem

    Credit card-os Skrill feltöltés így letiltva 24 órára, utalás nem ér oda holnapig, a reload-ot buktam, tehát csak elméleti a kérdés.

    Mi lehetett a gond?

    - kártyán volt elegendő fedezet
    - gaming opció be volt bejelölve

  6. #4526
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    lehet, hogy azóta uj kártyát kaptál a CIB-től akkor nem stimmel az elmentett kártyaszám. más tippem nincs.

  7. #4527
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 11. 04.
    Hely
    miskolc
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Letiltoták a számlámat elkellet postáznom a személyi igazolványom másolatát kb mennyi idő még ilyen estben hogy feloldják a számlámat.

  8. #4528
    Fanatikus tag Powerotti avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    388

    Alapbeállítás

    A kártyám nem járt le, nincs másik csak ez...

  9. #4529
    Fáradhatatlan grinder dexterjacko avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 22.
    Hely
    Senki földje
    Hozzászólások
    552

    Alapbeállítás

    Idézet dyabló73 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Letiltoták a számlámat elkellet postáznom a személyi igazolványom másolatát kb mennyi idő még ilyen estben hogy feloldják a számlámat.
    Nem fogadták el mail-ben? :O
    "Bocsánat, nekem van egy ötösöm, egy hatosom, egy hetesem, egy nyolcasom és egy kilencesem. Csupa kör, ha jól tudom ez üti a full-t ugye? Jól tudom?"

  10. #4530
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet dexterjacko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem fogadták el mail-ben? :O
    De el kell fogadják, csak lehet elkerülte a kolléga figyelmét a felsorolás, hogy reply this email or és 5 soros cím felsorolás. Mellesleg pár nap.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •