Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (42) összesen
Like Tree49Likes

Téma: Thank you Sir Alex!

  1. #21
    Fáradhatatlan grinder csabadeak avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    806
    Twitter Blog
    "De nem az számít mekkorát ütsz, hanem, hogy mennyi ütést állsz ki, mikor talpon kell maradni! Bírni kell a pofont és muszáj menni tovább! Csak így lehet győzni!"

  2. #22
    Fanatikus tag uav_online avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Hozzászólások
    398

    Alapbeállítás

    Rip.

  3. #23
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás



    Erős mezőny lenne ez az öregnek, még a hátvédek is nagyon gólerősek.
    qwertibie and Gabiru like this.

  4. #24
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    Ezt a meccset én a tvben néztem, mi se hittük el. Ha jól emlékszek kupa volt és az 1-1 az a fehérvárnak volt a jó. Előtte mi vezettünk (igen a DVSC-nek szurkolok ), kiegyenlítenek, 11-est kapunk, kihagyjuk erre egy ekkora öngól. Ha jól tudom amúgy, utána a fickó többet nem ment edzésre, hazament...

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder csabadeak avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    806

    Alapbeállítás

    Sir Alex Ferguson aranyköpései
    "Meg se próbáljon belenézni egy őrült ember agyába." (önmagáról)
    "Majd én letaszítom a Liverpoolt a rohadt trónjáról." (1986-os manchesteri kinevezése után)
    "Nem hiszem el, ezt nem hiszem el! Futball, átkozott pokol!" (az 1999-es BL-diadal után)
    "Foltozzátok össze valahogy, a rohadt életbe!" (David Beckhamről, miután az öltözőben dühében fejbe rúgta egy cipővel, és felszakadt a szemöldöke)
    "Amikor először láttam, 13 évesen olyan volt, mint egy spániel, amelyik lebeg a pálya felett, és papírgalacsinokat hajkurászik a szélben." (Ryan Giggsről)
    "Pippo Inzaghi lesen született."
    "Marhára semmi közöd hozzá! Én se kérdezgetlek, hogy még mindig a ****bárokban lógsz-e." (egy újságírónak, aki megkérdezte, hogy elutazik-e a 2006-os vb-re)
    "Ha egy olasz azt mondja, hogy tészta van a tányéron, akkor a biztonság kedvéért bekukkantok a szósz alá. Ők találták fel ugyanis a ködösítés taktikáját."
    "Ha egy pár centivel magasabb lenne, Anglia legjobb belső védője lehetne. Az apja 185 centis, úgyhogy én a tejes emberre gyanakszom..." (Gary Neville-ről)
    "Főnöknek és nagy embernek nevezett, amikor ittunk egyet az első meccs után. Jobban örültem volna, ha egy pohár bor mellett bókol nekem, mert valami körömlakk-lemosóval kínált." (José Mourinhóról)
    "Van úgy, hogy az embernek hangos a szomszédja. Ez ellen nincs mit tenni. Legfeljebb annyit, hogy az ember bekapcsolja a tévét, és jól felhangosítja." (a városi rivális Manchester Cityről)
    "Csak nem képzeli, hogy ezzel a bandával szerződést kötünk? Ezeknek egy vírust sem adnék el!" (a Real Madridról, amikor a spanyolok érdeklődtek Cristiano Ronaldo iránt)
    "Lehet, hogy egyszer majd együtt lovagolunk el a naplementébe." (egyik kedvenc edző-ellenségéről, az Arsenal kispadján ülő Arsene Wengerről)
    "Átkozottul tehetséges fickó vagyok. Talán elkezdek festeni, vagy valami ilyesmit." (arra a kérdésre, hogy mihez kezd a visszavonulása után)
    "Nézzenek rám, tíz évet fiatalodtam! Ezek a tabletták csodát tesznek!" (miután az MU-val nemrég megszerezte 13. bajnoki címét)
    Twitter Blog
    "De nem az számít mekkorát ütsz, hanem, hogy mennyi ütést állsz ki, mikor talpon kell maradni! Bírni kell a pofont és muszáj menni tovább! Csak így lehet győzni!"

  6. #26
    Fáradhatatlan grinder csabadeak avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    806
    differentborder and Gabiru like this.
    Twitter Blog
    "De nem az számít mekkorát ütsz, hanem, hogy mennyi ütést állsz ki, mikor talpon kell maradni! Bírni kell a pofont és muszáj menni tovább! Csak így lehet győzni!"

  7. #27
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Én akkor tiszteltem a legjobban, amikor a pálya mellett dohányzott!

  8. #28
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    legnagyobb!

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder csabadeak avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    806

    Alapbeállítás

    qwertibie and Gabiru like this.
    Twitter Blog
    "De nem az számít mekkorát ütsz, hanem, hogy mennyi ütést állsz ki, mikor talpon kell maradni! Bírni kell a pofont és muszáj menni tovább! Csak így lehet győzni!"

  10. #30
    Fáradhatatlan grinder csabadeak avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    806
    differentborder and Gabiru like this.
    Twitter Blog
    "De nem az számít mekkorát ütsz, hanem, hogy mennyi ütést állsz ki, mikor talpon kell maradni! Bírni kell a pofont és muszáj menni tovább! Csak így lehet győzni!"

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •