Oldal: 69 / 70 ElsőElső ... 195967686970 UtolsóUtolsó
Eredmény: 681 - 690 (693) összesen
Like Tree36Likes

Téma: Sziszko0313: Így verem az NL50-et

  1. #681
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet tomy123 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az egyszerű halandó emberek nem láthatnak bele a kulisszatitkokba? Vagy mi ez a megkülönböztetés?

    Gondoltam benézek ide, mert láttam pörög ez a topic, de látom kár volt...... Csak pár hozzászólást olvastam el, de abban kaptál építő jellegű kritikát, ami megállja a helyét (ami a handelemzést illeti, de látom nem fogadod meg)

    De akit nem lehet tanítani, azt nem is szabad!
    hát igen... Phil Galfond és Sam Trickett meg éhezik, amíg néhány önjelölt NL10 "szupersztár" azért nem tud aludni, mert tilten van attól hogy képtelen eldönteni: Ferrarit vagy Porsche-t vegyen ezen a héten... ? NA erről ENNYIT kb. szegény handelemzők - akik már letettek valamit az asztalra - meg le vannak gyakorlatilag osztva.... pfff...
    Utoljára módosítva: vadallat által: 2013. 05. 11. 18:21

  2. #682
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet GStealer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    melyik bolt alkalmaz idiótákat
    Mindegyik. Ahogy rendes emberek, úgy idióták is vannak mindenütt.

    A hiba nem a vezetőségben keresendő, hanem az emberben, a bizonyos eladóban, a mentalitásban. De erről már egy másik topicban megy a vita :P

  3. #683
    Őstag Sziszko0313 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 02.
    Hely
    Beboszetesza
    Hozzászólások
    1.245

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát igen... Phil Galfond és Sam Trickett meg éhezik, amíg néhány önjelölt NL10 "szupersztár" azért nem tud aludni, mert tilten van attól hogy képtelen eldönteni: Ferrarit vagy Porsche-t vegyen ezen a héten... ? NA erről ENNYIT kb. szegény handelemzők - akik már letettek valamit az asztalra - meg le vannak gyakorlatilag osztva.... pfff...
    Kifejezetten vicces vagy... Nem gyengén gáz, de azért vizzes. A valóságoz nem sok köze van annak amit írtál, de biztos van az a réteg, ahol értékelik a dolgaidat. Hajrá!


    Azt viszont levezethetnéd, hogy egyes dolgok tényleg honnan jöttek, mert tényleg kíváncsi vagyok:

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    önjelölt NL10 "szupersztár"
    Szupersztár? Ez mi?!

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem tud aludni, mert tilten van attól hogy képtelen eldönteni: Ferrarit vagy Porsche-t vegyen ezen a héten... ?
    LOL! EZ honnan jött?

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szegény handelemzők meg le vannak gyakorlatilag osztva.... pfff...
    Örülünk, hogy megosztottad velünk a véleményed! Soraidat továbbítottuk annak akit érdekel.
    GL HF!!!

  4. #684
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Sziszko0313 likes this.

  5. #685
    Őstag Sziszko0313 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 02.
    Hely
    Beboszetesza
    Hozzászólások
    1.245

    Alapbeállítás

    Idézet GStealer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez most olyan volt, mint amikor a hírekben bemondják, hogy X áruházlánc hónapok óta címkézett át kajákat. Jólvan, tudunk róla, de nevet nem mondtak, így fogalma sincs senkinek, melyik áruháztól tartson ezentúl. Most is hasonlóan érzek, de persze a te dolgod, hogy csinálsz-e negatív reklámot. Én mindenesetre biztosan leírnám, hogy melyik bolt alkalmaz idiótákat. Esetleg ha utólag jót akarsz tenni, akkor felkeresed boltban a felettesüket, neki aztán elmondod, hogy az alkalmazottai hülyét csinálnak a vásárlóból.
    Nem tudom, hogy menyire minősülne reklámnak, ha kiírnám a nevét, ezért nem tettem meg.

    Sajnos nem járok arra mostanság, de am is mit érnék el vele? Ér annyit az én felháborodásom, hogy 3-4 alkalmazott állás nélkül maradjon?
    Meg az, hogy én mostantól nem járok egyetlen boltjukba sem, az egy ilyen személyes sztrájk. Tudom, hogy miattam nem fognak becsődölni, de nekem jobb a közérzetem tőle.

  6. #686
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Sziszko0313 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tegnap Békéscsabán voltam a tesómmal vásárolni. Nagyon meleg volt, ezért mielőtt elindultunk volna haza, még bementünk egy boltba (szándékosan nem mondok nevet), hogy vegyünk vmit inni. Már a pénztárnál voltunk, amikor hangos nevetésre lettem figyelmes.
    Állt a mögöttem levő sorban egy színes bőrű srác. Szegény egy szót nem tudott magyarul.
    Amit sikerült kivennem a pénztáros röhögése közben, hogy az volt a baj, hogy a csóró srác vett pár cuccot. €-val fizetett, de a csaj FT-ban adott vissza. A srác csak áll, nézte a pénzt a kezében. Látszott rajta, hogy nem érti mi történik.
    A pénztáros csak magyarul tudott, így nem igazán (tudta?) elmagyarázni, hogy lehet €-val fizetni, de a visszajárót csak FT-ban tudja odaadni. Volt egy papír, ahova ez angolul fel is volt írva, de nem megmutatta neki, hanem lóbálta előtte, mint valami fogyatékosnak.
    Közeben a többi pénztárossal kb könnyesre nevették magukat a fickón.
    Szinte mellbe vágott az, ahogyan éreztem, hogy ez nem az a fajta nevetés, mint amikor valami vicceset lát az ember, hanem a bőre színe, és a közös nyelv hiánya miatt lehetett, mint amikor az állatkertben egy majom "bénázását" találja valaki szánalmasan viccesnek.

    Egyszerre húztam fel az agyam ezen és éreztem tehetetlenséget (nem beszélek angolul, vagy amit igen, az elég minimális, és nem tudtam volna elmagyarázni), de amit tuti, az életben nem teszem be oda a lábam. Itt nem csak a Csabai boltjukra gondolok, hanem az összesre ami csak van, mert ilyet egyszerűen nem értem, hogy hogy lehet megtenni.

    Nem mondom azt, hogy én egy áldott jó lélek vagyok, mert (hát na... ). De ez tényleg gusztustalan volt ami ott ment.

    Utólag bánom, hogy nem segítettem, mert nem siettem, és lehet, hogy azért meg tudtam volna értetni magam egy kis activity segítségével. Az biztos, hogy legközelebb már azt fogom tenni.
    elárulom bp legközepén, ahol tényleg sok a túrista, a pénztárosok 90% még a számokat se tudja elmondani angolul csak mutogatnak arra amit kiír a gép
    mondjuk nyilván az egy még komolyabb fokozat, hogy a túristát röhögik ki annak folyományaként, hogy ők az alulképzettek.
    Tir-X, Sziszko0313 and S0nnyB1ack like this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  7. #687
    Őstag Sziszko0313 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 02.
    Hely
    Beboszetesza
    Hozzászólások
    1.245

    Alapbeállítás :)

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($10.47) 105bb
    UTG+1 ($16.09) 161bb
    CO ($10.73) 107bb
    BTN ($10.57) 106bb
    SB ($18.46) 185bb
    Hero (BB) ($16.93) 169bb

    Pre-Flop: ($0.15, 6 players) Hero is BB
    2 folds, CO raises to $0.40, BTN raises to $1.20, 1 fold, Hero raises to $2.40, CO folds, BTN calls $1.20

    Flop: ($5.25, 2 players)
    Hero bets $2.50, BTN goes all-in $8.17,



    Hero calls $5.67

    Turn: ($21.59, 2 players, 1 all-in)



    River: ($21.59, 2 players, 1 all-in)




    Final Pot: $21.59
    BTN shows three of a kind, Queens




    Hero shows a pair of Kings


    BTN wins $20.62 (net +$10.05)


  8. #688
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Nice!
    Flop easy call, soha nem dobnám ezt!
    Majd legközelebb neked adja!

  9. #689
    Őstag Sziszko0313 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 02.
    Hely
    Beboszetesza
    Hozzászólások
    1.245

    Alapbeállítás Hot

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    PokerStars
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($10.15) 102bb
    UTG+1 ($10) 100bb
    CO ($10) 100bb
    Hero (BTN) ($10.10) 101bb
    SB ($11.42) 114bb
    BB ($22.60) 226bb

    Pre-Flop: ($0.15, 6 players) Hero is BTN
    3 folds, Hero raises to $0.20, SB calls $0.15, 1 fold

    Flop: ($0.50, 2 players)
    SB bets $0.30, Hero calls $0.30

    Turn: ($1.10, 2 players)
    SB bets $0.30, Hero raises to $1.50, SB goes all-in $10.92, Hero goes all-in $8.10

    River: ($20.30, 2 players, 2 all-in)

    Final Pot: $20.30
    SB shows

    Hero shows


    Hero wins $19.39 (net +$9.29)



    Nem tudom, hogy mitől, de ilyen "Everything is fine" érzésem van.
    Részben azért, mert nyertem ma pár BI-t (meg buktam egy AK vs 33-t ), de előtte is megvolt ez a feeling, pedig még mental coachom sem volt.
    JociBalboa and Gabiru like this.

  10. #690
    Őstag Sziszko0313 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 02.
    Hely
    Beboszetesza
    Hozzászólások
    1.245

    Alapbeállítás #omfg

    Ha van az a zene ami....



    .... hát keresem a szavakat!

    Mind1. Let's grind!!!!!!!

    /Everyting is fine/

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •