Oldal: 96 / 246 ElsőElső ... 46869495969798106146196 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 951 - 960 (2451) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Holdem Manager 2 (Az új HM2 topikja)

  1. #951
    Fanatikus tag termin avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    köszi!!!

  2. #952
    Lelkes újonc Roland1988HUN avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    89

    Alapbeállítás

    Sziasztok, Jelenleg 3 siton játszok egyszerre. A FullTilt-en nem tölti be a HUD-okat. Tegnap még működött. Tapasztal valaki hasonló problémát? Köszi.

  3. #953
    Lelkes újonc Tosi avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 15.
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    Sziasztok. A napokban nekem is problémám akadt a HM2-vel. A probléma abból áll hogy már játszottam kb. 5-600 handnyit egy playerrel és elveszett minden handem róla hasonlóan van ez minden playernél. Nem állítgattam HM-ben semmit,handek megvannak a mentési mappában. Esetleg valaki járt már így illetve tudta orvosolni a problémát? Válaszotokat előre is köszönöm.

  4. #954
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 04. 14.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Heló, mostanában BOSS on kezdtem el játszani és van egy olyan problémám hogy miközben játszom nem frissiti a handeket,(más hálozatban nem volt ilyen porbléma) persze trackeli, a hud az müködik rendesen. Be kell zárnom a HMet majd újra megnyitni hogy lássam a játszott handjeimet, winings grafot stb. (ugye az active session fül alatt) (és nem az a gond hogy kivan pipálva vagy nincs az automatically refresh) ha valaki tudna esetleg erre valami okosságot az jóó lenne, elöre is köszönöm

  5. #955
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Ezt már 1x kérdeztem, de nem jött válasz.
    Mivel jár a HM account resetelése?
    Azért kérdezem, mert én vagyok a secondary gép használója, és nem akarunk semmi gubancot. Vki írja le köszi!
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  6. #956
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Idézet soux eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Ezt már 1x kérdeztem, de nem jött válasz.
    Mivel jár a HM account resetelése?
    Azért kérdezem, mert én vagyok a secondary gép használója, és nem akarunk semmi gubancot. Vki írja le köszi!
    Anyone?
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  7. #957
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet soux eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Ezt már 1x kérdeztem, de nem jött válasz.
    Mivel jár a HM account resetelése?
    Azért kérdezem, mert én vagyok a secondary gép használója, és nem akarunk semmi gubancot. Vki írja le köszi!
    Mire gondolsz? Sztem nem jár semmivel.

  8. #958
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Érdeklődnék, hogy érdemes e HM1-ről HM2-re váltani, ha mtt-t és mtsng-kat játszom? Nem ismerem a HM2-t, de olvastam, sok probléma volt vele, ezért szeretném tudni, hogy jól használható e tourokon jelenleg.

  9. #959
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    no offense de ha licenszelt HM-etek van, nem értem miért nem a HM saját supportjának, vagy a HM oldalán lévő topikokba írtok. Mivel annyi féle fajta probléma lehet ami nem is biztos hogy előfordul másnál, ezért nem sok értelmét látom itt bumpolgatni, de GL!

  10. #960
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Sziasztok! HM2 őt használok, de miután frissítettem előjött az a hiba, hogy amikor játék közben note-olok és cselekednem kell egy másik asztalon akkor elkapja a cursort a note-ról és az aktív ablak chatboxába írom hogy A6o 15 bb openpush utg. Valakinek ismerős esetleg? újabb frissítéssel megoldható?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •