Oldal: 18 / 37 ElsőElső ... 8161718192028 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 171 - 180 (361) összesen
Like Tree102Likes

Téma: S0nnyB1ack topicja

  1. #171
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy-két bukó session után max koncentrációval kezdek játszani

    Ezek std. dolgok mindenkiben lejátszódnak, idővel majd rájössz (és ha elég nagy a BR-ed is) hogy jobb nem nézni az aktuális profitot (pár naponta v. csak hetente) és akkor valszeg hosszab ideig tudod hozni az A játékod (amikor már pre is gondolkodsz/tervezel) és egyre rövidebbek lesznek a B-játékok (ami sztem nálad pozitív tilt) amikor "ellustulsz" és csak lappal mész.

    Mental game of pokert olvasd el és sok mindenre választ találsz.
    Ha tudsz hozni 50k mintán legalább +5bb/100-at akkor pedig nyugodtan menj fel nl20-ra, ha jól emlékszem 4 számjegyű összeggel depoztál szal előtte kérj egy nagy cashoutot, ha megjön depozd vissza valami jó deposit bonusszal és gyorsabban is pörög az RB, és újra sokáig fog tartani az A játékod mert a nagyobb limit miatt jobban oda kell majd figyelned. Vagy esetleg elkezdhetsz mixelgetni 10-20as asztalok között, ami szintén jó a koncentráció-motiváció megtartásához, ha fele-fele arányban tolod a handeket az kicsit olyan mintha nl15-re léptél volna fel.
    BelaKecske and S0nnyB1ack like this.

  2. #172
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    preflop 4betelnék, a fish valszeg elég sok mindennel le fogja callozni s fogsz tudni értékért betelni nagyon sokszor.
    Flop szerintem tönkremennék.
    S0nnyB1ack likes this.

  3. #173
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Pre 4bet call ilyen aggri fish ellen ip. Flop én is tönkremennék ellene.

    Győztes napok ellenére mindig kell elemezni mivel a győztes partyk bőven tartalmaznak hibát. Annó nekem is így ment és nehezemre esett beismerni a hibáimat az egom miatt. Inkább játsz kevesebbet és elemezz minden nap és idővel meglesznek a pozítiv hatásai és soha ne keseredj ha szarul megy, ha kitartóan csinálod...
    S0nnyB1ack likes this.

  4. #174
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Pacific, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.


    MP: $18.19 (181.9 bb) 1k hand 16/12/6,1 TAG reg MPRfi: 9
    CO: $12.56 (125.6 bb)
    Hero (BTN): $10 (100 bb)
    SB: $8.36 (83.6 bb) 25hand aktív fish
    BB: $12.07 (120.7 bb) 1,5k hand 42/25/2 fish


    Preflop: Hero is BTN with
    MP raises to $0.35, CO folds, Hero calls $0.35, SB raises to $0.60, BB calls $0.50, MP calls $0.25, Hero calls $0.25


    Flop: ($2.40) (4 players)
    SB bets $7.76 and is all-in, 2 folds, Hero calls $7.76


    Turn: ($17.92) (2 players, 1 is all-in)
    River: ($17.92) (2 players, 1 is all-in)




    Pre MP ellen nem 3beteltem, mert eléggé feszes arc és 4betre dobtam volna. SB gigafish, ez látszik a betsizeon. BB és MP callja után gondolkodtam a 4bet/callon SB ellen.

    Első kérdésem: kellett volna a 4bet? Vagy jó ezzel a lappal multiway kasszát nézni pozícióban két fisshel és egy őszinte reggel a partiban?

    Második kérdésem: flop call rendben van-e szerintetek?

  5. #175
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    3 betre mennyit dob a reg arc és milyen post flop a játéka 3 bet potban?
    4 bet meg érdekes kérdés ehhez meg szerintem a regról sok infod nem lesz, de mivel calloztál csak pre nem híszem hogy sok mindent előadnál a 4 bettel a regünk szemében.
    Utoljára módosítva: Gabiru által: 2013. 05. 13. 08:39

  6. #176
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Gabiru eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    3 betre mennyit dob a reg arc és milyen post flop a játéka 3 bet potban?
    4 bet meg érdekes kérdés ehhez meg szerintem a regról sok infod nem lesz, de mivel calloztál csak pre nem híszem hogy sok mindent előadnál a 4 bettel a regünk szemében.
    MP: foldto3bet:29, postflop nem az a könnyen feladós típus, ezért nem akartam vele szemben nagy kasszában játszani legtöbbször A high-al

    Azok után hogy ő is csak callolta a fish3betjét az ő range sem lesz olyan erős gondolom hogy sokszor callolna egy itt egy 4betet. Fish ellen meg betettem volna. Egyébként az ő nitty image-ével szemben itt miért ne lassíthattam volna monstert amit most már nem akarok multiway játszani?

  7. #177
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    precall ok, nem baj ha bejönnek a fishek, 9es open meg erős range lesz amúgy is, pont azokat fogja eldobni amiket dominálunk kb 3betre.

    a fish ellen sztem mind2 megoldás jó, a regnél AK is ritkán lesz szerintem, annyi h aqoffal kicsit ritkában floppolsz olyat amivel szívesen beteszed majd. a 4betet meg a fish sokszor callozza, utána meg kicsit varianciás mert be kell tenned A magassal sokszor. olyan sok dead money nincs bent sztem h feltétlenül be kelljen vállalni, ugyan ez ha 1.5ig 3betel már inkább 4bet nálam.

  8. #178
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    REG: Elképzelhető hogy csak a potban akar bent tartani téged vagy indukálni akar belöled egy 4 betet ezzel a callol, bár szerintem ilyen leveling nem szokott még nl10-en menni.

    3 betnek nincs értelme egy ilyen reg ellen pre és a 4 bet callal sincs baj szerintem itt mivel mindenkire nézve IP vagyunk.

    Flop raise all int meg különösebb info nélkül nem szívesen calloznám le és ráadásul 25 handünk van róla.
    Dobjuk el azt szerintem nyugodtan.

  9. #179
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Nem dobnám floppon.

    preflop a reg ha nem hülye akkor sosem calloz monsterrel, sokkal több value van a 4betben a 2 fish ellen mint abban h mi esetleg betoljuk TTvel, általában 4way potot kéne játszania inkább, ez nem limit meg leveling kérdése, hanem értelemé.
    S0nnyB1ack likes this.

  10. #180
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    flop snapcall, egyebet nem tudok mondani!
    S0nnyB1ack likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •