Oldal: 63 / 74 ElsőElső ... 1353616263646573 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 621 - 630 (733) összesen
Like Tree128Likes

Téma: GeigerAlex - PokerStars handek

  1. #621
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha jól játszol akkor a statjaid is jók lesznek, ha nem vagy totál kezdő általában statokban jelentős hibák nem találhatók. olyan meg nincs igazából h a 24/22 menőbb a 19/17-nél vagy 8.5-ös 3bet az jobb mint a 7.2 meg h 62-öt cbetelni jobb mint 68-at, kinek mi fekszik meg milyen mezőnyben játszik stb, ez nem fogja tudni neked senki sem megmondani.
    Igen, ezen gondolkodtam, hogy NL6-on mondjuk biztosan kisebb lesz a VPIP/PFR. 3betem is szerintem alacsonyabb, mint ahol több a reg. Így már értem mire gondoltok, miért ne a statokból induljak ki. Lényegében a bb/100 érdekelt, szeretném meglepni magam, majd csak hó végén nézek bármiféle eredményt. Így sztem tovább tudom hozni az A játékom.
    BelaKecske likes this.

  2. #622
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet GeigerAlex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    3betem is szerintem alacsonyabb, mint ahol több a reg.
    ez mér van szandíííí? regekkel jobban szeretsz 3betpotban játszani mint a fishekkel? :O
    értem??!!44négy

  3. #623
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Eleve abból indulj ki, az ún. nevezett regek valszeg nem véletlenül játszanak nl6-on és nem téged akarlak ezzel sérteni csak rámutatni arra, hogy mennyire -nagyon- nem jó ötlet akárkit is utánozni, de nem csak itt hanem sehol. Mert mindenki más koncenpciók szerint játszik.

    Tudok neked olyan nl100/200/400-as reget mutatni aki többszázK mintán hoz 10bb/100 felett és olyan szar statjai vannak, hogy elsírod magad. Ő tudja hogy éljen vele vissza, mert alkalmazkodik és nem utánoz senkit tehát azt csinálja amiről a póker szól.
    GeigerAlex likes this.

  4. #624
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Eleve abból indulj ki, az ún. nevezett regek valszeg nem véletlenül játszanak nl6-on és nem téged akarlak ezzel sérteni csak rámutatni arra, hogy mennyire -nagyon- nem jó ötlet akárkit is utánozni, de nem csak itt hanem sehol. Mert mindenki más koncenpciók szerint játszik.

    Tudok neked olyan nl100/200/400-as reget mutatni aki többszázK mintán hoz 10bb/100 felett és olyan szar statjai vannak, hogy elsírod magad. Ő tudja hogy éljen vele vissza, mert alkalmazkodik és nem utánoz senkit tehát azt csinálja amiről a póker szól.
    +432559454954954

  5. #625
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás

    Idézet möster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez mér van szandíííí? regekkel jobban szeretsz 3betpotban játszani mint a fishekkel? :O
    értem??!!44négy
    regek ellen jobb ötlet lightan 3betelni, arra gondoltam

  6. #626
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    és fishek ellen value-ból???!!!négy!!4444

    szal nem értem az összefüggést :S

  7. #627
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás

    Idézet möster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    és fishek ellen value-ból???!!!négy!!4444

    szal nem értem az összefüggést :S
    valueból erős handekkel emelek fishek ellen, így nyilván alacsonyabb lesz a mutató. vagy most én nem értek itt valamit?

  8. #628
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Úgy értette szerintem möster, hogy fishek ellen, minél többet calloznak, annál szélesebb value 3bet ranged lehet. Szóval hogy nem igazán attól függ a 3bet %-od, hogy vannak-e regek vagy sem, fishek ellen is lehet nagyobb 3bettel operálni, csak más okból teszed.

  9. #629
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy értette szerintem möster, hogy fishek ellen, minél többet calloznak, annál szélesebb value 3bet ranged lehet. Szóval hogy nem igazán attól függ a 3bet %-od, hogy vannak-e regek vagy sem, fishek ellen is lehet nagyobb 3bettel operálni, csak más okból teszed.
    A legtöbb fish 50/3 és hasonló statokkal játszik itt 888 NL6-on, még több 100 handes mintán is. Ellenük sztem nem túl jó ötlet olyan szélesre venni egy 3bet skálát mint lazábban openelő regek ellen, annak ellenére, hogy fishekről beszélünk.

  10. #630
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    jól van szandííí te érzed, én csak spekulálok

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •