Oldal: 1 / 10 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (94) összesen
Like Tree34Likes

Téma: Internet vadászat avagy miként legyen biztosítva a játékom vidéken(tanyán)???

  1. #1
    Fanatikus tag benyo87h avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 08.
    Hely
    helvécia
    Hozzászólások
    209

    Boldogtalan Internet vadászat avagy miként legyen biztosítva a játékom vidéken(tanyán)???

    Üdv mindenki!
    Hosszú lesz,így aki nem szeret olvasni,vagy esetleg nem tud nekem javaslatot,tanácsot adni,ne untassa magát feleslegesen!

    Tények:

    Kb. fél éve költöztem ki vidékre(tanyára) bízva a mai kor vívmányaiban,meg sem fordult a fejemben hogy problémát okozhat majd az internet beköttetése,majd annak szinte kifogástalan használata!
    TÉVEDTEM!
    Mivel idekint sem vezetékes,sem pedig telefonvonalas internet nem található,elérhető,így a mikrohullámú(szemét) mellett esett a választásom.Eleinte(ősszel) semmi gond nem volt,olykor megszakad(napi 1-3 alkalom) nem a világ,de mára ez állandósult!
    A bekötéskor felhívta a figyelmem a(szaki) bár egyre inkább megkérdőjelezem a mivoltát,hogy ha megnő az erdő lombja(erdő: 30 méteres nyárfa)szinte a ház körül, akkor ebből problémák adódhatnak,de!!
    Semmi gond értesítsem és majd átállítanak egy másik adóra,rendben,ebben is maradtunk.
    Eljött a tavasz s majd a nyár tök szuper,no de ahogy burjánzani kezdett a lombkorona úgy lett vége a pókernek is!!!
    Teljes mértékben ellehetetlenült a dolog! Olyan szinten,és ez komoly hogy egy kezet nem tudok megjátszani mert már újra kapcsolódni próbál a kliens,aztán vagy sikerül neki vagy nem,többnyire az utóbbi! Ezáltal nem kevés veszteséget sikerült elkönyvelnem!!!


    Na már most,elhatároztam hogy ennek végleg véget kell vetni!
    Na de hogyan,mivel,milyen szolgáltatóval és legfőképp mennyiért?

    Olvasok a dologról,érdeklődöm nap mint nap,szinte már csak a nasa-t nem kerestem ez ügyben.Mindaddig míg nem tudok vezetékes internetet biztosítani magamnak,addig csak is a mobilnet,műholdas net jöhet szóba.

    Kérdések:

    Hasonló cipőben járt-e vagy jár-e valaki?
    Ha ezen a problémán túljutott,hogyan,milyen szolgáltatónál,vagy milyen megoldással sikerült neki?
    Mennyibe,mibe, fájt,anyagilag elsősorban!?
    Továbbá minden egyes(áramszünet,internet kimaradással) kapcsolatos problémára várok még javaslatokat,ötleteket szeretettel!

    Bízom benne hogy kapok valami biztató,hosszú távon megoldást nyújtó tanácsot!
    Aki eddig eljutott annak köszönöm a türelmet és a figyelmet!

    Peace!

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    nekem hasonló problémám volt, leírom a megoldást, remélem nem szakad meg közben a világhá

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    google-n előbb kaptál volna választ... vagy már azt se tölti be?

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Én Budapest külvárosában lakok, t-home a szolgáltatóm, ez is egy rakás szar, vmi szaki azt mondta nincs kiszintezve a kerület vagy mi. A mobilnetet meg fizetem, hogy ilyen esetekben ne sz0pjak nagyot, viszont, amikor kéne tuti nem működik az se. Szóval tuti megoldás nincs, mellesleg, ha nagyon a világ végén laksz lehet a mobil hálózatok lefedettsége is alacsony, így a betárcsázós modem sebessége érhető el. De, ha bemész a szolgáltatókhoz, meg tudják nézni, habár engem jól átb@sztak vele...

    GL
    benyo87h likes this.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Sliema, Malta
    Hozzászólások
    711

    Alapbeállítás

    A problémád:



    A legtudományosabb megoldás:

    dr.drogba, ista, bakyka and 4 others like this.
    Let's play! No risk no fun!

  6. #6
    Fanatikus tag benyo87h avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 08.
    Hely
    helvécia
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    Köszi vadallat!
    Talán. De már beleuntam a hónapokon át való keresésbe,újabban meg már ott tartok hogy 25-30 másodperc alatt jó ha betölt egy lapot,nem hogy böngésszek is!

  7. #7
    Fanatikus tag benyo87h avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 08.
    Hely
    helvécia
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én Budapest külvárosában lakok, t-home a szolgáltatóm, ez is egy rakás szar, vmi szaki azt mondta nincs kiszintezve a kerület vagy mi. A mobilnetet meg fizetem, hogy ilyen esetekben ne sz0pjak nagyot, viszont, amikor kéne tuti nem működik az se. Szóval tuti megoldás nincs, mellesleg, ha nagyon a világ végén laksz lehet a mobil hálózatok lefedettsége is alacsony, így a betárcsázós modem sebessége érhető el. De, ha bemész a szolgáltatókhoz, meg tudják nézni, habár engem jól átb@sztak vele...

    GL
    Köszi! T-home: Kedves ügyfelünk a helyzetére való tekintettel: pontosan már nem tudom idézni,önnek az igényeihez mérten javasolni tudjuk hogy 400-500 ezer forintért beoszlopozzuk az utcát majd telefonvonalon biztosítjuk a szolgáltatást,amennyiben kérdése van forduljon hozzánk bizalommal!! Na köszi!

  8. #8
    Fanatikus tag benyo87h avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 08.
    Hely
    helvécia
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    Idézet Satukan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A problémád:



    A legtudományosabb megoldás:

    Köszönöm satukan!
    Ezzel már egy fokkal előrébb vagyok,lesz mit felmutatnom ha olyan helyen járok!
    Gondoltam rá,hidd el,az erdészet díjazná!!!

  9. #9
    Fanatikus tag benyo87h avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 08.
    Hely
    helvécia
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem hasonló problémám volt, leírom a megoldást, remélem nem szakad meg közben a világhá
    Köszi! Kíváncsian várom,ha nem poénnak szántad!

  10. #10
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    "Semmi gond értesítsem és majd átállítanak egy másik adóra,"

    Kamu. Ha át tudnának állítani másik adóra akkor már eleve oda kötöttek volna be.
    Vaper vagyok nem bűnöző !!

Oldal: 1 / 10 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •