Oldal: 38 / 85 ElsőElső ... 28363738394048 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 371 - 380 (844) összesen
Like Tree398Likes

Téma: Minden ami Omaha Hi-Low!! (MTT,SNG,CASH)

  1. #371
    Fanatikus tag BLaci77 avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 02.
    Hely
    Hollandia,Dordrecht
    Hozzászólások
    418

    Alapbeállítás

    Idézet soux eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hoztam 1 kis friss ropogós MAGAS Omahát.
    weaktight | Hand | Ah7hAc5h - $0.05/$0.10 Zoom Pot Limit Omaha Hi
    Nagyon sok hülye van. Érdemes lenne 1-2 sessiont kipróbálnotok. Tnap + 10BI PL10 Zoomon kb 2 óra alatt. (Jó mondjuk adta a cseresznyétől kezdve mindent. ) Ma csak 2,5-el szálltam ki és olyan 5 órát játszottam.
    Tegnao nem vettem eszre de most rajottem,hogy masodjara ultem be omahara abba a hitben h o8at tolok.Este neztem kik jatszanak es lattam zoomolsz,na mondom tolok par leosztast. Mostmar ertem miert nyertem 20$os potot a2xxellen qsettel. Na mostmar tenyleg figyelnem kell erre.
    ---------------------------------------------
    Ha nem megy,akkor nem kell erőltetni.
    De akkor mit csináljak amikor unatkozom?????
    Akkor erőltesd!!!!!

  2. #372
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Idézet BLaci77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tegnao nem vettem eszre de most rajottem,hogy masodjara ultem be omahara abba a hitben h o8at tolok.Este neztem kik jatszanak es lattam zoomolsz,na mondom tolok par leosztast. Mostmar ertem miert nyertem 20$os potot a2xxellen qsettel. Na mostmar tenyleg figyelnem kell erre.
    Óriási!!!
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  3. #373
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Sok Sikert srácok!!
    Szerencsefia likes this.
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  4. #374
    Fáradhatatlan grinder bakyka avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 01.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    964

    Alapbeállítás

    Már kiestem

    GL!
    Be the shover not the caller!

  5. #375
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 21.
    Hely
    Sehonna
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás

    Hali!
    Arra lennék kíváncsi mennyire van élet a PS Zoom NLOmaha8 asztaloknál. Szokott lenni játék? Mikor a legforgalmasabb? Érdemes erőltetni, vagy jobban járok ha sima PLO8 asztalokon próbálkozok?

  6. #376
    Fanatikus tag matteo85h avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 09.
    Hozzászólások
    479

    Alapbeállítás

    Idézet VJones eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali!
    Arra lennék kíváncsi mennyire van élet a PS Zoom NLOmaha8 asztaloknál. Szokott lenni játék? Mikor a legforgalmasabb? Érdemes erőltetni, vagy jobban járok ha sima PLO8 asztalokon próbálkozok?
    Üdv !

    Érdemes, ha bírod idegekkel... Szinte egész nap megy, csúcsidőben 100+ játékossal.

  7. #377
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 21.
    Hely
    Sehonna
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás

    Szinte egész nap? Na az nagyszerű. Még pár hónappal ezelőtt figyelgettem és azt vettem észre, hogy többnyire semmi élet, majd hirtelen pár óra erejéig megy 80-100 entryvel. De lényeg, hogy nincs állandó játék. Most vagy én nézegettem pont rosszkor, vagy ennyit javult a helyzet azóta.

  8. #378
    Fáradhatatlan grinder bakyka avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 01.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    964

    Alapbeállítás

    Zoom NL10 meg folyamatosan, PL50 halott.
    Be the shover not the caller!

  9. #379
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Idézet VJones eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali!
    Arra lennék kíváncsi mennyire van élet a PS Zoom NLOmaha8 asztaloknál. Szokott lenni játék? Mikor a legforgalmasabb? Érdemes erőltetni, vagy jobban járok ha sima PLO8 asztalokon próbálkozok?
    Eléggé pörög az élet mostanság! Gyakorlatilag kora délutántól-hajnalig pötyöghetsz. A sima asztalokon rengeteg regulár van. Ezt most 0.12/0.25-re mondom.
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  10. #380
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 21.
    Hely
    Sehonna
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás

    Ma délután kicsit belekóstoltam ZOOM NL10be és nem tűnt valami acélosnak a mezőny. Persze én sem vagyok az a sokat látott regular ebben a játékban... De ha ez standard mezőny és tényleg van élet akkor érdemes rárabolni.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •