Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 17 (17) összesen
Like Tree1Likes

Téma: NL10: weak overpár dobás floppon?

  1. #11
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    az ilyen dobásokat látva akkora könny szökik érző ember szeme sarkába mint amikor a Ház a tónál végén Keanu Reeves begurul a terepjáróval a susnyás mögül.

  2. #12
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Idézet NovaTerra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Annyira jó, hogy mostanában minden handelemző topic tele van ilyen velős elemzésekkel. Bármelyiket nyitom meg a szokásos arcok fogadnak, akik néhány szóban, fél mondatban megismétlik, amit már előtte többen leírtak. Remek, legalább használhatom a görgőt az egéren.
    Ezért találták ki a görgőt.

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet NovaTerra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Annyira jó, hogy mostanában minden handelemző topic tele van ilyen velős elemzésekkel. Bármelyiket nyitom meg a szokásos arcok fogadnak, akik néhány szóban, fél mondatban megismétlik, amit már előtte többen leírtak. Remek, legalább használhatom a görgőt az egéren.
    Ez a poszt meg kevesbe volt hasznos mint a "Call" hozzaszolasok Amugy egyetertek, gondolatmeneteket kene levezetni valaszadaskor!
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  4. #14
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet Godmode eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    volt egy kis timing tell még preflop, gondolkozott, hogy mi legyen... A sizing béna lett, de dobtam végül is, mert 3 emberre tolta rá... Magasabb overpárra gondoltam.
    ja, mert gondolkodott, hogy hetes "óver" párral mennyi esélye van 2 over+flösshúzó ellen, de aztán rájött, hogy lyuksora is van, és bevágta...

  5. #15
    Őstag Godmode avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.742

    Alapbeállítás

    Idézet kriispirolls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az egesz parti buzlik sajna Egyes szamu dolog, ne ulj ilyen stackekkel egy asztalnal. SB medmazz ($3.35) 34bb BB homergibbs ($5.20) 52bb Adtal par infot de azt se tudni a tied vagy mase? De ha UTG-é, akkor flatcallorol semmi infot nem raktal be. Flop sokkal nagyobb bet, 3 way, ilyen drawheavy boardon. Ha meg mar ilyen kicsit beteltel, amire bloffbefordulhatnak, akkor snapcall! "Magasabb overparra gondoltam" Ez az egy mondat mutatja hogy mennyire el voltal tevedve a partiban. Soha nem fogsz kb AA/KK-t latni ebben a spotban. En a helyedben meg fejlesztenem a jatekomat es megneznek par rangekkel meg postflop teoriakkal valo foglalkozo cikket mielott NL10en nyomod. GL a tovabbiakban
    Valóban nem a legjobb asztal volt, és a pozícióm sem volt a legjobb a fisheken... A parti feltételénél már valószínűleg fáradtabb voltam, de nem gondoltam relevánsnak a partiba lévő 3. ember vonatkozó statjait (egyébként 28/20-as regulár).

    A parti nekem sem tetszik így látva, tervem szerintem nem nagyon volt, de igazából ez volt a legrosszabb kimenetel, amire számítottam. Igyekszem fejleszteni magam, most szokok még csak vissza a 6maxra...

  6. #16
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Valamit én nézek el, vagy teljesen irrelevánsak azok az adatok, hogy UTG PR, PF 4bet, illetve Fto3bet?!
    A mesterrel az esetek 99%-ában egyet értek, de most az az 1% van.
    "Ilyen kis, indukálós, gyengének tűnő size után szerintem nem csak JJ, de még mid pocket is benne lehet egész jó súllyal a rangeben. Set meg inkább kisebb súllyal. Megadnám."

    A fenti kérdésemre adott válasz fontos, de a nélkül is szerintem egy kezemen meg tudnám számolni, hogy 3 fős 3bet potban, ahol mindenki reg, mikor mutattak ilyen megadásomnál AKs (ez esetben treff), JJ+ laptartománynál rosszabbat. Közepes pocket, na ne már?!?! 546 leosztás után valami ilyesmiről már akkora note-nak kellene ott virítania, mint a ház.

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás

    Idézet hozzaszolo2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valamit én nézek el, vagy teljesen irrelevánsak azok az adatok, hogy UTG PR, PF 4bet, illetve Fto3bet?!
    A mesterrel az esetek 99%-ában egyet értek, de most az az 1% van.
    "Ilyen kis, indukálós, gyengének tűnő size után szerintem nem csak JJ, de még mid pocket is benne lehet egész jó súllyal a rangeben. Set meg inkább kisebb súllyal. Megadnám."

    A fenti kérdésemre adott válasz fontos, de a nélkül is szerintem egy kezemen meg tudnám számolni, hogy 3 fős 3bet potban, ahol mindenki reg, mikor mutattak ilyen megadásomnál AKs (ez esetben treff), JJ+ laptartománynál rosszabbat. Közepes pocket, na ne már?!?! 546 leosztás után valami ilyesmiről már akkora note-nak kellene ott virítania, mint a ház.

    Sztem se nagyon szoktak megbolondulni, inkább csak calloznak. Viszont ha már ilyet kicsit betelt hero, akkor nem nagyon tud mit csinálni, be kell vállalnia.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •