Oldal: 67 / 74 ElsőElső ... 17576566676869 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 661 - 670 (733) összesen
Like Tree128Likes

Téma: GeigerAlex - PokerStars handek

  1. #661
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet GeigerAlex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    0110001100 shows
    Limp/3betet callol, és meg-mini-raiseli azt a cbetedet amit két ember ellen toltál, egy totál száraz boardon ami telibeverte a ranged.

    Mire gondoltál mit fog mutatni?

  2. #662
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Felejtsd el, hogy 30/24 ez totál mind1, azért mert:

    Hiába nyit szélesen ha nem adja OOP rosszabbal, mivel (gondolom) nincs +10 3bet értéked.
    Pre 3bet akkor jó ha kb. 20%nál is kevesebbet dob OOP(!) 3betre, ami azért nem túl valószínű, főleg hogy overall 64 ami azt jelenti, hogy abban benne vannak a resteal kasszák is amikor IP van. Tehát egy reg ellen OOP biztosan több mint 70%-ban dob.

    Flop kb. minden rosszabat eldobatsz a cbettel, és attól sem kell igazán aggódnod, hogy drawknak(amiből eleve nagyon kevés van) ingyen lapot adsz, mert a drawkkal ch/r-elni fog. Pont úgy mint overpárokkal, meg 99-el szal ha ch/r-el akkor super könnyű foldod van egy nagyon bika range ellen.
    Ha már így ment a pre játék, akkor flop chback turn fold ha betel. Ha nem, akkor kis vbet turn, river xback.

    Másik meg, hogy ch/r és ch/r között hatalmas különbség van. Itt amikor ő ch/r-el eldőlt hogy be akarja pakolni a pénzt, teljesen más amikor 3-or ekkora SPR-nél egy félpotos cbetet megch/r-el egy száraz boardon aztán feladja, mint itt.
    Ezt még emésztgetnem kell. Utolsó bekezdés végülis teljesen érthető, 3bet potban ez marha erős lesz. Viszont így első ránézésre fura, hogy ennyire passzívan kellett volna játszani ezt a partyt.

  3. #663
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Flop kb. minden rosszabat eldobatsz a cbettel, és attól sem kell igazán aggódnod, hogy drawknak(amiből eleve nagyon kevés van) ingyen lapot adsz, mert a drawkkal ch/r-elni fog. Pont úgy mint overpárokkal, meg 99-el szal ha ch/r-el akkor super könnyű foldod van egy nagyon bika range ellen.
    Ha már így ment a pre játék, akkor flop chback turn fold ha betel. Ha nem, akkor kis vbet turn, river xback.
    .
    Most nem mondod komolyan hogy 3bet potban TPTK-t chbackelsz, és ha turn elénk betelnek el is dobod (nem a chbackel van bajom)? Szerinted nem fog minden KQ,AK,AQ elénk betelni? Milyen OP-re teszed így OOP , mert talán néha lesz nála QQ , de KK, AA szinte soha. 120bb deepen én egy kicsit kiszélesíteném a ranget és bele vennék egy két sc-t is JTs,JQs,JKs sem fog mindig dobni, ráadásul ha szeret ch/r elni akkor ez a flop majdnem tökéletes egy KQ-nak ch/r-re pl.
    möster likes this.

  4. #664
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás

    55. hand:

    Hero dealt kd js - Next Action? - submitted 05-17-2013 - 16:54 pm - Poker Hand Replays

    Bocs, csak így tudom láthatóvá tenni, mert a weaktight meg van kattanva, vagy nálam van rosszul beállítva valami.

    Villain: teljesen ismeretlen

    -Riverre irányulna a kérdésem, hogy érdemes-e betelni egyáltalán, csak nem tudtam úgy beállítani, ahogy én szerettem volna.

  5. #665
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet GeigerAlex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    55. hand:

    Hero dealt kd js - Next Action? - submitted 05-17-2013 - 16:54 pm - Poker Hand Replays

    Bocs, csak így tudom láthatóvá tenni, mert a weaktight meg van kattanva, vagy nálam van rosszul beállítva valami.

    Villain: teljesen ismeretlen

    -Riverre irányulna a kérdésem, hogy érdemes-e betelni egyáltalán, csak nem tudtam úgy beállítani, ahogy én szerettem volna.
    próbáld meg úgy posztolni, hogy "copy with stats"

  6. #666
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    infó nélkül sztem cf, tx meg bd-fd éppen úgy lehet nála ahogy besült fd, de ha a betet tartanám jónak akkor mindent beraknék.
    cursor 10 likes this.

  7. #667
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Én nekem egy ch/call tetszene inkább, itt is fontos hogy nálad van a J színből így a bdfd rangeből nagyon sok minden kikerül. Sok busted draw lehet viszont nála. TX turn vissza tolja legtöbbszőr, szóval elég polarizált a range, kevés fullal és szerintem sok busted drawval meg egy két pp.

  8. #668
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet gyrv84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most nem mondod komolyan
    OOP call 3b range vs. feszes reg túl szűk, nincs érték a betben.
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2013. 05. 18. 04:36

  9. #669
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    OOP call 3b range vs. feszes reg túl szűk a range, nincs érték a betben.
    Nem ezzel van bajom, hanem a turn foldal, ha elénk betel.

  10. #670
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet gyrv84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem ezzel van bajom, hanem a turn foldal, ha elénk betel.
    Ha a range 100%-ával betel (beleértve a gyengébb handjeit is) és mi minden alkalommal calldownoljuk, ki fog jönni egy X eredmény ami kicsit eltér a 0-tól, hogy +/- nem tudom megmondani mert a változó bettméreteknél más oddsok jönnének ki.

    Viszont a fenti állításnak az a része nem igaz, hogy a range 100%-ával donkol, mert a value handjeit -mindig- és a bluffjeit pedig hol beteli hol nem.
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2013. 05. 18. 05:25

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •