Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (23) összesen
Like Tree14Likes

Téma: FR NL100 flop drill 180bb deep, mw potban

  1. #11
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    annak ellenére hogy te expert játékos vagy, az ellenfél meg nem az, ez nagyon halmegadás pré.
    grobipoker, Tir-X and Nero23 like this.

  2. #12
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    nem hiszem, hogy flop rézzel összességében többet lehet nyerni, mint callal. több "érdekes parti" is volt már, ahol hasonló helyzetben az ellenfélnek az overpárt dobnia kellett törnön legkésőbb. (magyarul az az érvelés nem igazán állja meg a helyét, hogy flop rézből adódó nagyobb pot miatt többet fogsz tudni riverig bepakolni) ha azt feltételezzük, hogy az ellenfél teljesen fogalmatlan, akkor is legfeljebb bubit szabad reppelni, de azzal meg nem rézelgetnénk égre világra, húzóknak meg nem jó blöff kártya a törn. tehát ha flopon rézeltünk, szerintem a törnön akkor is lassítani kéne, ha nem akarunk dobatni. tovább hivogatni csak akkor szabad, ha blöffből is rézeljük az ilyen flopot multiway, de hát arra meg az volt a mondás, hogy -ev. (bár, most az eredeti emelő a fish, úgyhogy még kisebb a fold ekviti)

  3. #13
    Tag Airhawk avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 07.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    126

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem hiszem, hogy flop rézzel összességében többet lehet nyerni, mint callal. több "érdekes parti" is volt már, ahol hasonló helyzetben az ellenfélnek az overpárt dobnia kellett törnön legkésőbb. (magyarul az az érvelés nem igazán állja meg a helyét, hogy flop rézből adódó nagyobb pot miatt többet fogsz tudni riverig bepakolni) ha azt feltételezzük, hogy az ellenfél teljesen fogalmatlan, akkor is legfeljebb bubit szabad reppelni, de azzal meg nem rézelgetnénk égre világra, húzóknak meg nem jó blöff kártya a törn. tehát ha flopon rézeltünk, szerintem a törnön akkor is lassítani kéne, ha nem akarunk dobatni. tovább hivogatni csak akkor szabad, ha blöffből is rézeljük az ilyen flopot multiway, de hát arra meg az volt a mondás, hogy -ev. (bár, most az eredeti emelő a fish, úgyhogy még kisebb a fold ekviti)
    Ilyen emberek ellen nem kell azzal foglalkozni hogy mit reppelünk, mert ő sem foglalkozik vele...
    Mint ahogy tanult "kollegák' a pókerklubban szokták mondani, mikor a másik elkezdi magyarázni hogy mije van:
    "Engem az nem érdekel baz+ hogy nálad mi van, engem az érdekel hogy nálam mi van"

    Szóval turnön mindenképp lassítani kell, ami szerintem egy olyan 59$-os hívást jelent...
    Riveren ha normálisat belenyit, akkor valszeg bubi fullja van, ha kisebbet, akkor ugye overpár és akkor mindenképp value raiselni kell... Ha checkeli a rivert is, akkor allin nyilván, vagy annyit hívnék hogy maradjon 1 dollárom...

  4. #14
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Preflop azért adtam meg, mert egyrészt nem egy expert játékos volt az emelő, másrészt deepek vagyunk és pozícióm van, harmadrészt mert elég szűk laptartomány van nála utg-ben, így tudom mi ellen játszok és ha eltalál a flop (mint most), akkor nagyot nyerhetek, egyébként meg kicsit bukok. Egyébként a vakokon elég feszes regulárok ültek, úgyhogy igen meglepett, hogy ők is bejöttek, valószínűleg a fish miatt.

    Így alakult a folytatás és mindjárt itt a kérdés, hogy mit tegyek turn-ön?

    Pacific No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Pacific Converter Tool from Play Online Poker, Site Reviews & Poker Forum | FlopTurnRiver.com

    Button ($46.40)
    SB ($111.49)
    BB ($110)
    UTG ($285.07)
    UTG+1 ($101.50)
    MP1 ($102.50)
    Hero (MP2) ($184.85)
    MP3 ($198.92)
    CO ($103.88)

    Preflop: Hero is MP2 with 9, Q
    UTG bets $3.50, 2 folds, Hero calls $3.50, MP3 calls $3.50, 1 fold, Button calls $3.50, SB calls $3, BB calls $2.50

    Flop: ($21) 9, J, 9 (6 players)
    SB checks, BB checks, UTG bets $15.75, Hero raises $40.50, 4 folds, UTG calls $24.75

    Turn: ($102) 2 (2 players)
    UTG checks, Hero ?

    Ha már emeltem flopon itt betelnem kellene, de mennyit? A turn 2 biztosan nem segített rajta, mint ahogyan rajtam sem az ő szemével nézve.
    pre nem gond, hogy még 5en ülnek utánad, akik sqzelhetnek?
    ha már raiselsz flopon, akkor 1 kicsit több mehetett volna, hogy turnon már ne sokkal több mint pot maradjon és turn AI, ha kicsit figyel inkább tűnik blöffnek, mint teljesen komittálni magad és riveren betolni.
    Flush67 likes this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Pre én sem jövök be.

    Floppon csak Callozok inkább. Lehet, hogy hal, de azért sok esetben egy visszaemelés elijeszti. Ha már ilyen mákom van, akkor én megvárnám, hogy inkább ő nyisson flop után, törnön és riveren is - ha kedve tartja. Overrel egy hal megteszi, kisebbel meg talán megad ha kivárása után én hívok.

    Törn: Ha floppon adta a visszaemelést, akkor törnön is hívnék. Ha JJ van nála, én már nem tudnék dobni.

  6. #16
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    és turn AI
    Button ($46.40)
    SB ($111.49)
    BB ($110)
    UTG ($285.07)
    UTG+1 ($101.50)
    MP1 ($102.50)
    Hero (MP2) ($184.85)
    MP3 ($198.92)
    CO ($103.88)

    Preflop: Hero is MP2 with 9, Q
    UTG bets $3.50, 2 folds, Hero calls $3.50, MP3 calls $3.50, 1 fold, Button calls $3.50, SB calls $3, BB calls $2.50

    Flop: ($21) 9, J, 9 (6 players)
    SB checks, BB checks, UTG bets $15.75, Bumbanas says: "idiot /utg nemzetisége/ donk" Bumbanas raises $181.85, UTG calls
    BelaKecske, Roleks and thomyca like this.

  7. #17
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Hely
    Cegléd
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Az ilyen "expert" callokból lesznek általában a nagy bukták (vagy a nagy nyerések).
    Romsy and Roleks like this.

  8. #18
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Button ($46.40)
    SB ($111.49)
    BB ($110)
    UTG ($285.07)
    UTG+1 ($101.50)
    MP1 ($102.50)
    Hero (MP2) ($184.85)
    MP3 ($198.92)
    CO ($103.88)

    Preflop: Hero is MP2 with 9, Q
    UTG bets $3.50, 2 folds, Hero calls $3.50, MP3 calls $3.50, 1 fold, Button calls $3.50, SB calls $3, BB calls $2.50

    Flop: ($21) 9, J, 9 (6 players)
    SB checks, BB checks, UTG bets $15.75, Bumbanas says: "idiot /utg nemzetisége/ donk" Bumbanas raises $181.85, UTG calls
    ja ez is 1 lehetőség
    Roleks likes this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  9. #19
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    elég erős mp2ből megadni fr-en Q9s-el. amúgy meg flop csak call.

  10. #20
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Preflop azért adtam meg, mert egyrészt nem egy expert játékos volt az emelő, másrészt deepek vagyunk és pozícióm van, harmadrészt mert elég szűk laptartomány van nála utg-ben, így tudom mi ellen játszok és ha eltalál a flop (mint most), akkor nagyot nyerhetek, egyébként meg kicsit bukok. Egyébként a vakokon elég feszes regulárok ültek, úgyhogy igen meglepett, hogy ők is bejöttek, valószínűleg a fish miatt.
    Az "egyébként meg kicsit bukok" játékstílussal kíváncsi vagyok, hogy 500k leosztás után is így gondolod e...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •