Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (23) összesen
Like Tree5Likes

Téma: Tusi boom shakalaka boom-boom, avagy egy gondtalan élet Portugáliában.

  1. #11
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    kösz Holdi, de nem járok arra mostanában. mi ez a 8x kedvenc fórumozó bizsu a neved alatt, lol?
    tusi0114 likes this.

  2. #12
    Lelkes újonc tusi0114 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    48

    Alapbeállítás

    Köszi Dani, megpróbálom, habár ijesztő, hogy már csak 3 hét..

    Emlékszem, amikor tavaly az albérletben először dumáltunk róla, hogy meglátogatom Girah-t. DD

  3. #13
    Lelkes újonc tusi0114 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    48

    Alapbeállítás Turn döntés 3bet potban

    Ipoker Nl20 speed

    $0.10/$0.20 No Limit Holdem
    iPoker
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($25) 125bb
    UTG+1 ($24.34) 122bb
    CO ($23.60) 118bb
    BTN ($7.14) 36bb
    georgio023 (SB) ($51.10) 256bb
    BB ($8.30) 42bb

    Pre-Flop: ($0.30, 6 players) georgio023 is SB
    1 fold, UTG+1 raises to $0.60, CO calls $0.60, 1 fold, georgio023 raises to $2.20, 1 fold, UTG+1 calls $1.60, CO folds

    Flop: ($5.10, 2 players)
    georgio023 bets $2.60, UTG+1 calls $2.60

    Turn: ($10.30, 2 players)


    Villain:
    VPIP:18 PFR:13 MP:13 Fto3bet:67% Agg:2,2

    Pre szerintem rendben van, flop cbet lehetne nagyobb talán, csak általában félpotot használok cbetekre 3bet potokban.

    Pre ellenfél call range: 77+,ATs+,KJs+,AJo+,KQo (9%-os range)

    Flop call range (Turn range): 77+,ATs+,KdQd,KdJd,AJo+ (7.7%-os range)

    Turn 67% equity w AKcc

    Turn apróbb képzavar:
    a. Bet-fold
    b. Bet-call
    c. Check/raise
    d. Check/call

    Ha bármi hibás (pl. feltételezett rangek), vagy van vlmi fishy a gondolat menetben kérlek szóljatok, ezért kezdtem a topikot, köszönöm!

  4. #14
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    b-b, xc-xf, xc-xc ugyanolyan jó lehet, általánosságban erre nem lehet sok mindent írni.

    de én 3barrelezném, mert az a line illik a játékomhoz.

  5. #15
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    hozzám is a 3barrel illik, de azért ha rámtolja turn akkor elgondolkodnék
    blöffbefordulós ellenfél ellen korrekt lehet kettőt xc-zni, nálad itt mindenféle ászok meg dáma pár,Apár ilyesmik lehetne, amiket megpróbálhat itt eldobatni.

  6. #16
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Idézet tusi0114 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    $0.10/$0.20 No Limit Holdem
    iPoker
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($23.32) 117bb
    UTG+1 ($7.35) 37bb
    CO ($8.50) 43bb
    BTN ($46.04) 230bb
    georgio023 (SB) ($21.76) 109bb
    BB ($16.29) 81bb

    Pre-Flop: ($0.30, 6 players) georgio023 is SB
    UTG raises to $0.60, 3 folds, georgio023 calls $0.50, 1 fold

    Flop: ($1.40, 2 players)
    georgio023 checks, UTG bets $0.84, georgio023 raises to $2.20, UTG calls $1.36

    Turn: ($5.80, 2 players)
    georgio023 bets $3, UTG calls $3

    River: ($11.80, 2 players)

    Villain 20/16 reg ipoker nl20 speed (420hands).
    EP: 15 Flop cbet: 74% Fold CB to CR flop: 60% Aggr: 3.9
    River aggr: 60%

    Preflop 3betelhetünk, de akkor a 4betre jó eséllyel nem túl boldogan foldolnunk kell, ezért ellene jobban tetszik a call (embereünk tipikus straightforward tight reg). A 74%-os flop cbet mellé társuló 60% fold to flop CR mellé jónak gondoltam a linet, utólag jobban tetszene egy egyszerű call, ritkábban fold. A turnon a flop cr után kötelező a bet, ami pp-ktől, néha A magastól próbál értéket nyerni. Viszont ezzel riveren igencsak kellemetlen helyzetbe hozom magam op.

    Mit gondoltok mi lenne a legjobb megoldás itt?
    a. bet-fold (mekkora bet?)
    b. check-fold
    c. check-call

    river aggr: 20%
    overall aggr: 3.9
    Hasonló limiten, játéktípusban (ZOOM) és mennyiségben tolom, mint te
    Úgy érzem, hogy a preflop megjátszás 1 mondattal el lett intézve Én pl. most arra törekszem, hogy SB-ből gyakorlatilag ne legyen flat range-em, hiszen nagyon béna helyzeteket eredményez. Nem fognak elégszer kifizetni, átlátszóak a lapjaid (22-99, AJs, AQs, KQs, AKo, JTs ilyesmik) Az ilyen leosztásoknál baromi nagy jelentősége van annak, hogy az ellenfél mit lát rólad. Ha mellékelsz valami statot magadról, akkor folytatom a gondolatmenetet...

  7. #17
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Idézet tusi0114 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ipoker Nl20 speed

    $0.10/$0.20 No Limit Holdem
    iPoker
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($25) 125bb
    UTG+1 ($24.34) 122bb
    CO ($23.60) 118bb
    BTN ($7.14) 36bb
    georgio023 (SB) ($51.10) 256bb
    BB ($8.30) 42bb

    Pre-Flop: ($0.30, 6 players) georgio023 is SB
    1 fold, UTG+1 raises to $0.60, CO calls $0.60, 1 fold, georgio023 raises to $2.20, 1 fold, UTG+1 calls $1.60, CO folds

    Flop: ($5.10, 2 players)
    georgio023 bets $2.60, UTG+1 calls $2.60

    Turn: ($10.30, 2 players)


    Villain:
    VPIP:18 PFR:13 MP:13 Fto3bet:67% Agg:2,2

    Pre szerintem rendben van, flop cbet lehetne nagyobb talán, csak általában félpotot használok cbetekre 3bet potokban.

    Pre ellenfél call range: 77+,ATs+,KJs+,AJo+,KQo (9%-os range)

    Flop call range (Turn range): 77+,ATs+,KdQd,KdJd,AJo+ (7.7%-os range)

    Turn 67% equity w AKcc

    Turn apróbb képzavar:
    a. Bet-fold
    b. Bet-call
    c. Check/raise
    d. Check/call

    Ha bármi hibás (pl. feltételezett rangek), vagy van vlmi fishy a gondolat menetben kérlek szóljatok, ezért kezdtem a topikot, köszönöm!
    Az ökölszabály szerint: "3betelt potban TPTK addig tolom, amíg valami nyomós okom nincs másképp tenni".
    Egy 18/13-as nit meg fog adni preflop oop 77, ATs, KJs-sel (a ft3bet stat pozícióra megvan)?? Vagy direkt vetted alacsonyabbra a 3bet méretet, hogy megadjon ilyenekkel?

    Ellene különben bet/fold-ot játszanék turn-ön.

  8. #18
    Lelkes újonc tusi0114 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    48

    Alapbeállítás

    Idézet Flush67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hasonló limiten, játéktípusban (ZOOM) és mennyiségben tolom, mint te
    Úgy érzem, hogy a preflop megjátszás 1 mondattal el lett intézve Én pl. most arra törekszem, hogy SB-ből gyakorlatilag ne legyen flat range-em, hiszen nagyon béna helyzeteket eredményez. Nem fognak elégszer kifizetni, átlátszóak a lapjaid (22-99, AJs, AQs, KQs, AKo, JTs ilyesmik) Az ilyen leosztásoknál baromi nagy jelentősége van annak, hogy az ellenfél mit lát rólad. Ha mellékelsz valami statot magadról, akkor folytatom a gondolatmenetet...
    Azt írtad, hogy átlátszóak a lapjaid, de ehhez képest egy elég tág ranget írtál le...én mostanában pont, hogy elkezdtem többet flatelni a vakokról (mondjuk főként lopások ellen), mert eddig túl sokat 3beteltem, és sok kellemetlen helyzetbe hoztam magam legitim lapokkal 3bet potokban érdemi infó nélkül. Különben is sd value képes lappal OP check esetén egyszerűen meghülyülnek IP a 30-40 százalékos lopó rangeükkel, és neked nincs más dolgod, mint x/c.
    Saját:
    SB VPIP: 18
    SB 3bet: 5,1

    Idézet Flush67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az ökölszabály szerint: "3betelt potban TPTK addig tolom, amíg valami nyomós okom nincs másképp tenni".
    Egy 18/13-as nit meg fog adni preflop oop 77, ATs, KJs-sel (a ft3bet stat pozícióra megvan)?? Vagy direkt vetted alacsonyabbra a 3bet méretet, hogy megadjon ilyenekkel?

    Ellene különben bet/fold-ot játszanék turn-ön.
    Te meddig 3betelnél? 2.6-8?
    Sajnos nincs elég minta ft3bet stat pozíra.

  9. #19
    Lelkes újonc tusi0114 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    48

    Alapbeállítás

    Valaki egyébként nagy szaki esetleg Ipoker moddolással kapcsolatban? Vagy ismer valakit?

  10. #20
    Lelkes újonc tusi0114 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    48

    Alapbeállítás Kazantip fesztivál

    Egy érdekességről írnék, amivel ma találkoztam. Révén, hogy viszonylag sok nemzettel lakom egy házban (lengyel, olasz, szlovák, francia) többször szóba került, hogy be szeretnénk iktatni valamilyen fesztivált együtt nyáron. Büszkén mutogattam a mi fesztiváljainkat, amiről már természetesen előtte is hallottak, főként a Szigetről. De nem egy átlagos fesztiválra gondoltunk, hanem sokkal inkább valami olyasmire, mint az Esfandiari, és Phil Laak által preferált Burning man az Usában.

    Ennek európai változatát meg is találtuk, méghozzá Ukrajnában, a neve Kazantip. (kaZantip Festival 2013 • DJ's, Sport & Party non-stop!)
    A neten böngészve, a következőket találja az ember: "Popovka - A kontinens nyugati felén kevesen ismerik a nevét, de aki már járt ott, soha nem felejti el az élményt. Timo Maas német DJ egyenesen azt nyilatkozta, hogy sok helyen megfordult, de a Kazantip a legbetegebb, legkaotikusabb, legőrültebb fesztivál, amit látott. A Kazantip Köztársaság állampolgárai a nap nagy részében meztelenül henyélnek a Fekete-tenger strandján és megpróbálják kiheverni az előző éjszakát. Amint leszáll az éj, megtelik a tíz tánctér és az emberek ismét kivetkőznek magukból."

    Érdekesnek tűnik, és az ára sem vészes a 2-3 hét mindennel együtt olyan 2K euró, de ezt az élményt valószínűleg még az unokák is emlegetni fogják. Ha idén nem lesz már idő, és anyagi kapacitás, akkor jövőre halasztom, de ez nem maradhat ki a bakancslistámról!


Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •