Oldal: 5 / 8 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (74) összesen
Like Tree95Likes

Téma: NL25, 1 session alatt 10 BI-vel EV alatt (képpel)

  1. #41
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Bocs az offért, de én is éppen nehéz napokat élek meg a pókerben és akinek van kedve a topicomban rúghat belém is. A köz érdekében.
    Zsoltika01 likes this.

  2. #42
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet Odyssey8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Halál standard grafikon? Normális vagy ember? Felejts már el kérlek... 25 beülő olyannyira elég szokott lenni, hogy ez most példátlanul levitt, 1-1,2 M hand-es mintán kb.
    ha 10bi-nes bukó arra késztet h topikot nyiss aztán felháborodj a reakciókon, akkor hidd el, nem elég neked 25 beülő.
    Macko1 likes this.

  3. #43
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Meg kell jegyezzem, hogy az általános segítőkészség ellenére az empátia érzék a nullához közelít srácok! Az egész topic lényege, hogy el van keseredve. A pszihológiája az egésznek, hogy megértésre volt csak szüksége. Olyan ez, mint az öngyilkossági kisérlet, egyfajta segélykiáltás. Semmi más nem volt a szándéka, csak annyi, hogy kapjon 4 kommentet amiben azt látja, hogy "húúú ez nagyon s.zar széria" vagy valami hasonló. Ilyen a pszihé.

    Nagyon szar széria bró!

  4. #44
    Lelkes újonc Odyssey8 avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 17.
    Hely
    Dabas
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Topikot nyitni? A kommenteim számán az látszik, h én ilyesmit akartam valaha is? Meg oldalakat olvasni... Igazából tudtam, hogy ez elég para, az a session, de hogy mennyire durva EV-hez képest... Most nem azt mondom, hogy engem sajnáljon az egész világ, de emberek ide jönnek kiélni magukat, meg ilyenek... Arra van a legkevésbé szükségem, és nem vagyok magam alatt, meg ilyesmi, de ennyi kommentből csak nagyon kevés értelmeset láttam, és nem kell engem itt sajnálni... 3-4 embernek azért sikerült választ adnia, de valaki offolhatná ezt az egészet, vagy tiltsák be a további kommenteket vagy töröljék az egészet, de egy-két embert a hátam közepére nem kívánok, és nem birok nem reagálni a ****ságaikra

  5. #45
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Odyssey8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    • Igazából csak arra voltam kíváncsi, hogy 1-10-ig ez mennyire sick, egy 4órás session alatt.
    • Mindenki megmondta már, hogy hú de sick, ha kicsit olvasgatnál a témában ez a topik kurvára felesleges lenne.

    Idézet Odyssey8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    • Tisztában vagyok a varianciával, program nélkül tavaly június óta kb. NL200-as rollnak megfelelő összeget játszottam össze 10$-ról NL2-ről kezdve, csak ugye ki kellett menteni $-okat, mert kellett... És ezt most nem azért írtam, h sztároljam magam, mert nem szükséges fenoménnak lenni micro limiten program nélkül, akár 9-12 asztalon még ma sem, csak páran, akik segítő szándékkal írtak, még az ő szavukból is azt veszem le kicsit, hogy kezdőnek néznek. "Amatőr" vagyok, de kezdőnek nem nevezném magam, ha lehetek ennyire nagyképű. Egyértelmű, hogy lehet ennyit bukni, többet is buktam már egy session alatt. Azt is szerényen jegyezném meg, hogy a varianciát nekem se kell bemutatni... A kérdésem az EV csíkra vonatkozott a $-hoz képest!!!
    • Az amatőrt nem kell idézőjelbe tenni. Néha én is annak érzem magam, neked sok kell még, hogy átlépd ezt a szintet.

    Idézet Odyssey8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    • BR menedzsmenttel is tisztában vagyok, 25-re 25BI eddig mindig elég volt, és most is elég lesz! Valaki írta, hogy ezen Tiltelek, mert valaki baszogatott, és nem csoda, hogy bukdácsolok... Az ő hozzászólásához külön gratulálnék!
    • Hát játssz akkor 25BI-el! Ja hogy már nincs meg, és tiltből nyitsz egy topicot, hogy ez mégis hogy lehet?

    Nem lehet, hogy tudni kéne abbahagyni a sessiont is, mielőtt elfajul? Az agro BRM (mint ugye ez is) nem hiba, csak tudni kéne pár beülő elvesztése után lejjebb lépni egy szintet. Oszt ez nem jött össze.
    Idézet Odyssey8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    • Ja, és mielőtt "hozzá szólnának" a dolgokhoz a lelki sérültek, akik itt élik ki a gyerekkori bántalmaikat, mindig ugyanazok az arcok, már láttam őket több helyen is "kedveskedni" Akadémián belül, csak csóválni tudom rajtuk a fejem, biztos a magánéleti dolgaik rendben mennek, szebb jövőt tudok nekik csak kívánni... Szóval nekik üzenem mielőtt bele kötnének, hogy két évről beszéltem... Igen, 2 éve vagyok benne "komolyan", de a tavaly júniusi broke óta kezdtem újra 10$-ból, amit találtam Netelleren, még ezt is leírom, h ne baszogassatok a másik oldal kezdőtőkéjével, mert arról is volt már szó.


    Magánéleti dolgaim rendben mennek köszönöm. A saját EV alatt futásomat élem csak ki a a kevésbé értelmes arcokon, ez a legolcsóbb tiltkezelés

    Idézet Odyssey8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    • Egy srác meg írta, hogy ő örülne, hogyha csak 5x ennyire futna EV alatt. Neki üzenném, hogy én ezt 3K hand alatt hoztam össze Holdemben. Hitelessé válna a dolog ha belinkelnél ide egy képet egy 3K hand-ről ahol valóban LEGALÁBB így nézel ki EV-vel $-hoz képest, most ezt nem kukacoskodásból írtam, de azzal segítenél, mert elhiszem, hogy van ilyen, de tudod, én ilyen vizuális gyerek vagyok. Viszont ha Omaháról beszéltél akkor tárgytalan a kérésem is, meg a hozzá szólásod is!

      Bocs, hogy hosszú lett!
    Kit a ****omat érdekel 3K hand? Az semmi, az lótúró. Ahelyett, hogy belegondolnál abba, hogy csak egy mázlista vagy, hogy ennyi idejű póker után, csak most kaptál el egy ilyen szériát. De az ilyesmi kell, hogy az ember tanuljon belőle, és használja rendesen a BRM-et.


    Idézet Odyssey8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Topikot nyitni? A kommenteim számán az látszik, h én ilyesmit akartam valaha is? Meg oldalakat olvasni... Igazából tudtam, hogy ez elég para, az a session, de hogy mennyire durva EV-hez képest... Most nem azt mondom, hogy engem sajnáljon az egész világ, de emberek ide jönnek kiélni magukat, meg ilyenek... Arra van a legkevésbé szükségem, és nem vagyok magam alatt, meg ilyesmi, de ennyi kommentből csak nagyon kevés értelmeset láttam, és nem kell engem itt sajnálni... 3-4 embernek azért sikerült választ adnia, de valaki offolhatná ezt az egészet, vagy tiltsák be a további kommenteket vagy töröljék az egészet, de egy-két embert a hátam közepére nem kívánok, és nem birok nem reagálni a ****ságaikra
    Írsz egy adminnak és törlik egyébként. Mondjuk már 30 kommenttel ezelőtt is azt mondtad, hogy leszarod és átmész egy másik sitera. Hát tedd meg, aztán szívesen lát majd a közösség, ha előhozakodsz valami értelmes témával is.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  6. #46
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    mi van rocky, vért ittál és szteroidot reggeliztél?!

  7. #47
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mi van rocky, vért ittál és szteroidot reggeliztél?!
    sajnos kifogytam ezekből, valami müzlit eszegetek
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  8. #48
    Lelkes újonc Odyssey8 avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 17.
    Hely
    Dabas
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Saját EV alatti futásod éled ki kevésbé értelmes arcokon? Egy ilyen kijelentés után ki a kevésbé értelmes? Honnan veszed, hogy elbuktam rollom? Még sosem buktam el egyébként. Van egy eléggé ismert fórumozó itt, aki mindenben bír igazolni, de majd privátban lehet értesít, ha ennyire érdekel, hogy áll a Balance. Látom te nem vagy annyira kis tudású, képzelődsz, mindent csinálsz... Másokon éled ki magad... Bravo! Szóval hogyha kevésbé értelmes arcokon éled ki magad, ezáltal te felettébb okos vagy! Tehát még beképzelt is vagy! Bravo! Az legyen a legnagyobb hibám, hogy mikron 25 beülővel csatába megyek, de ha látnám, hogy valaki 10 beülővel menne neki 25-nek, ami tényleg nagyon kevés, biztos, hogy nem szállnék rá, és napokig fárasztanám... És amíg nem hagyod abba, addig fogok válaszolni a ****ságaidra, vagy amíg be nem offolják ezt teljesen! Inkább menj ping-pongozni, látom az úgy is nagyon megy...

  9. #49
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sajnos kifogytam ezekből, valami müzlit eszegetek
    Nem igazán értem miért vagy ilyen bunkó , lekezelő .

    Feltett egy kérdést ennyi... nem sírt .

    Ha jót nem tudsz mondani inkább maradnál csendben és tartanád meg magadnak az alpári stílusod .
    tanfoglio107 and Odyssey8 like this.

  10. #50
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    rockett, Macko1, geri173 and 4 others like this.

Oldal: 5 / 8 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •