Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (74) összesen
Like Tree95Likes

Téma: NL25, 1 session alatt 10 BI-vel EV alatt (képpel)

  1. #51
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet Odyssey8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    LEGALÁBB így nézel ki EV-vel $-hoz képest, most ezt nem kukacoskodásból írtam, de azzal segítenél, mert elhiszem, hogy van ilyen
    Nincs meg most az egész adatbázisom, ez csak a töredék, de cakli-pakli valahol olyan 100-120buyin környékén van a valós és EV közötti különbség, idén(!). Tavaly olyan 6k környékén zártam EV alatt igaz akkor magasabb téten.
    Sehol nem tudsz találni síros posztot tőlem ebben biztos lehetsz, 10 buyinért topikot nyitni meg... nem épp "haladó" hozzállás.

    idei töredék
    http://www.kepfeltoltes.hu/130517/pa...toltes.hu_.jpg

    tavaly
    http://www.kepfeltoltes.hu/130517/la...toltes.hu_.jpg
    stickstackstoke likes this.

  2. #52
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    többet kellene tolni Misi bácsi
    gl ;-)

  3. #53
    Lelkes újonc Odyssey8 avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 17.
    Hely
    Dabas
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Köszi, hogy beraktad! Nem sírás miatt raktam be, meg hagyjatok már a topikkal csak kíváncsi voltam, egy kérdés akart lenni, hogy 3K hand alatt ez mennyire sick! Erre itt sokan felháborodnak! Olyat már én is láttam, hogy 50-100-500K hand alatt milyen szinten lehet EV alatt menni, egyértelmű... Hangsúlyozom, arra voltam kíváncsi, h mennyire durva ez 3K hand alatt, mivel nekem a 2 hónap alatt ilyen még nem volt! Sajnálom, hogy ennyire elfajult a kérdésem, és nem sírok ezen elhiheted, veszítettem már többet is egy session alatt, csak nem ennyivel voltam EV alatt, és ez volt a lényeg az egészben!

  4. #54
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    jó, de MIÉRT nem sírsz, amikor 3K hand alatt ennyivel ev alatt futsz?! (képpel)

  5. #55
    Lelkes újonc Odyssey8 avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 17.
    Hely
    Dabas
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    2 hónapja tolom programmal, és ilyet még nem tapasztaltam és szemléltetve megkérdeztem ****** meg, mit nem lehet ezen érteni?!
    pszibu likes this.

  6. #56
    Fáradhatatlan grinder Boletus avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Smaragdváros
    Hozzászólások
    753

    Alapbeállítás

    dobd ki a programot, biztosan azzal van a baj!
    Macko1 and JociBalboa like this.
    "...A másik, amikor mégcsak nem is random, hanem annál is rosszabb handdel megadnak allint.." (by playerke)

  7. #57
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Idézet Odyssey8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi, hogy beraktad! Nem sírás miatt raktam be, meg hagyjatok már a topikkal csak kíváncsi voltam, egy kérdés akart lenni, hogy 3K hand alatt ez mennyire sick! Erre itt sokan felháborodnak! Olyat már én is láttam, hogy 50-100-500K hand alatt milyen szinten lehet EV alatt menni, egyértelmű... Hangsúlyozom, arra voltam kíváncsi, h mennyire durva ez 3K hand alatt, mivel nekem a 2 hónap alatt ilyen még nem volt! Sajnálom, hogy ennyire elfajult a kérdésem, és nem sírok ezen elhiheted, veszítettem már többet is egy session alatt, csak nem ennyivel voltam EV alatt, és ez volt a lényeg az egészben!
    Matematikailag minél kisebb a mintavételezés annál nagyobb lehet a szórás(vagy valami ilyesmi, le tudtam volna neked ezeket vezetni pár éve képletekkel ), vagyis minél kevesebb handet játszol annál könnyebben fogsz eltérni az Ev vonaltól, egy handben el lehet bukni egy 90-10-et akár 98-2-őt is és akkor az arányiban sokkal durvább mint a te 3k handes mintád, és 500k handben nagyon Ev alatt lenni vagy felette kevesebbszer fog előfordulni mint ez 10Bi ev diff. Nekem több éve bwinen volt 10BI eltérés 2k hand alatt cash outoltam is, majd évekkel később visszatértem és azóta is bánom hogy nem maradtam ott, de akkor még lelkes fishreg voltam. Ilyen topikra pedig ilyen válaszokat fogsz kapni, senkit nem érdekel egy rossz széria, posztolj inkább handeket, hidd el fogsz értelmes hszeket kapni!
    BelaKecske, crochodil and erikkke like this.

  8. #58
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    legyen jogos vagy jogtalan a topik nyitása, az az igazi baj, hogy ez a topik már 6 oldal, holott mennyi de mennyi hasznosabb dolog is lenne.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2013. 05. 17. 23:58 Oka: nekem amúgy mind1, csak gondoltam erre kapok majd pár lájkot és több post sem lesz ezután. Nem akarnék komolykodni amúgy:)
    Boletus, danfiu and Odyssey8 like this.

  9. #59
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    5,453

  10. #60
    Lelkes újonc Odyssey8 avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 17.
    Hely
    Dabas
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    legyen jogos vagy jogtalan a topik nyitása, az az igazi baj, hogy ez a topik már 6 oldal, holott mennyi de mennyi hasznosabb dolog is lenne.
    Felejtsetek már el a topik nyitással nem igaz, egy ***** kérdést akartam feltenni, kapaok rá pár választ, aztán annyi. Meg is kaptam... Köszönöm szépen! Sok ember agyáig el se jutott mit akartam, csak hajtogatják a magukét, leszarom az egészet, de nem tudok nem reagálni... Úgyis jóban vagytok az Adminnal zárassátok már le ezt a szart, h ne bírjon már senki se írni, elegem van már

Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •