Oldal: 41 / 85 ElsőElső ... 31394041424351 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 401 - 410 (844) összesen
Like Tree398Likes

Téma: Minden ami Omaha Hi-Low!! (MTT,SNG,CASH)

  1. #401
    Fáradhatatlan grinder bakyka avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 01.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    964

    Alapbeállítás

    Na még egy extra jó tanács, amit az előbb kifelejtettem.

    Az ászokat el kell dobni preflop. AA23-mal már talán elgondolkoznék, hogy BTN-ről limpeljek, de ha bármelyik vak emel, akkor tuti dobás; 679J és hasonló monsterek ellen úgysincs semmi esélyem. Na, egyelőre ennyi, ha menet közben még sikerül ellesni egy-két mesterfogást a nagyoktól, akkor mindenképpen közzéteszem.

    Ja, még bent vagyok, 2.5 óra után sikeresen visszaküzdöttem magam kezdőstackre, de csakis amiatt sikerülhetett ez a bravúr, mivel az említett tanácsokat egytől-egyig alkalmaztam.
    Be the shover not the caller!

  2. #402
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hely
    Százhalombatta
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Nekem sikerült 1900 fő környékén búcsúznom . Nektek több sikert.

  3. #403
    Fanatikus tag matteo85h avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 09.
    Hozzászólások
    479

    Alapbeállítás

    Idézet Szerencsefia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem sikerült 1900 fő környékén búcsúznom . Nektek több sikert.
    detto

  4. #404
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 15.
    Hozzászólások
    1.789

    Alapbeállítás

    Idézet BLaci77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    35 percig tudatm elvezni az asztalomat.
    Volt par jo jatekos az asztalomon,pl. valami shaundeeb nevu ficko
    De nem hazudtolta meg magat a ps,szinte barmikor nagyobb versenyen indulok egyszeruen minden lapom besult.
    35 perc alatt volt kb 4x aa2x em rengeteg a2xx,kkxx stb lapok,amik sorra sultek be.
    1 partit sikerult nyernem,az aaxx el es valoszinuleg nem jott le az emberunknek valamelyik drawja mert riveren dobott.
    Kieso partiban AQ54dupla suited volt,flopra top 2par nut flushdrawval volt,es hat nem nekem kellett javulnom mint a mutatasnal kiderult.
    Na a tobbieknek gl,majd a kovetkezo.
    Hozzánk Luske került, aki halálra mákolta az egész asztalt, én is áldozatul estem neki. Turnre-riverre minden esett neki.

  5. #405
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    1541 out.. Pedig kurv@ feszes voltam.. 3. szituációra sem esett a szín+low draw viszlát. Bár ha mindenkinek ennyire ellenszenves FLO8 akkor legközelebb ne is pocsékoljuk erre a gubát.
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  6. #406
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    FLO8 az nagyon más műfaj. Szerintem nehezebb mint a plo vagy nlo. Én lenyomtam kb 20k cash hand-et, és abszolút igaz, hogy flopon nem kell dobni semmit, mert nagyon sokszor turn-re jön egy draw, riverre meg a boom. Minden hand-et megjátszanak, mert mindennel lehet nyerni, nem lehet nagy preflop bettel elijeszteni senkit, sőt minél nagyobb a pot, annál többen hívnak preflop. Ezért voltam régebben kiakadva, amikor 1.5 óra alatt egyetlen potot sem nyertem, még csak nem is feleztem. Ilyen kétszer fordult elő az elmúlt pár hónapban. De azóta már fel is adtam a fixed limitet, és plo8-al próbálkozom, csak túl sokat tilteltem az elmúlt hetekben, így kényszerszünetre ítéltem magam.
    GL a további versenyekre!

  7. #407
    Fáradhatatlan grinder bakyka avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 01.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    964

    Alapbeállítás

    Most estem ki 57. helyen. FML.
    Szerencsefia, lisztharmat and soux like this.
    Be the shover not the caller!

  8. #408
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Idézet bakyka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most estem ki 57. helyen. FML.
    Akkor eldőlt a fogadás. Most adok rád 1.10-et hogy a végét te nyered. Magamra meg egy olyan 25-ös oddsot. Szép eredmény.
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  9. #409
    Fáradhatatlan grinder bakyka avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 01.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    964

    Alapbeállítás

    Idézet soux eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor eldőlt a fogadás.
    Őszintén remélem, hogy nem

    A mezőny parádés volt (de gondolom ezt ti is tapasztaltátok), és úgy hiszem, hogy legközelebb is az lesz. Elég bosszús is voltam magamra, mivel több komoly hibát is elkövettem, főleg a végjátékban. Jóval több volt ebben a versenyben, mondom ezt annak ellenére, hogy ez volt életem kb. 5. FLO8 versenye. Mindenesetre alig várom a többi eventet, főleg az utolsó két PLO8 és NLO8 versenyeket.
    Be the shover not the caller!

  10. #410
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Én is inkább azokra a versenyekre vok kihegyezve.
    Bár ezek után már komolyan nem tudom, annyira nincs szerencsém mutatja az alábbi példa.
    No Limit Omaha Hi/Lo Hand, 350.00/700.00, bradlacko | BOOM! Hand Replayer
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •