Oldal: 68 / 74 ElsőElső ... 18586667686970 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 671 - 680 (733) összesen
Like Tree128Likes

Téma: GeigerAlex - PokerStars handek

  1. #671
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Én nem kötözködni akarok, valóban kíváncsi vagyok, adj már meg egy ranget hogy te mire teszed az ellenfelet.
    QQ-99, AJs+, KJs+, QJs, JTs, AQo+, KQo Ez egy 6,6% calling range ez ellen turn 74%ban jól állunk,
    itt egy sokkal szűkebb range QQ-99,AQs+,KQs,AQo+(4,5%) ez ellen 72%-unk van.
    Ha feltesszük hogy AK,QQ+ pre tünkre megy akkor JJ-99,AQs,AQo(2,5%) ez ellen 77%-unk van.
    Szerintem nincs annyi információnk hogy ennél jobban leszűkítsük a ranget, sőt bőven benne lehetnek eltévedt sc-k,pp-k,brodwayk.

  2. #672
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Nálam 99+ AKo+ a range. És magasabb SC-k.

    Mert nem a számot nézem hanem a tényt, hogy egy tag abc playernek callozott OOP 3betet, akinek nincs pre light3b range egyáltalán.

    De kiváncsi vagyok, hasonló helyzetben te mivel calloznál.
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2013. 05. 18. 04:41

  3. #673
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    yep, az lesz a gond h nem fog callozni gyengébb Jxeket amiket cback utan betelhet valjúból, ha 1 utcás player blöffre akkor okés a call turn, főleg ha így deep-ebben már pocketekkel is masírozik és azokat is megbeteli turnon h ellopja az AK-d equlityjét, de amúgy overparok is mind a range-ében lehetnek, úgyhogy nem egy álom szitu valóban.
    nyvan pre van elbszva, mert adott szituban a 3bet kb mindig arra lesz jó h a fish ki legyen zárva sb megy csak erős range-el folytassa. air-ekkel meg talán monsterekkel lenne jó egyedül.

  4. #674
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás

    Rátoltam és 99 setet mutatott (a pre 3bet hand).

  5. #675
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás

    56. hand:

    Hero dealt qd qs - Next Action? - submitted 05-18-2013 - 20:51 pm - Poker Hand Replays

    Djuseppio: 32/28 Btn steal: 100 (12) Fto3bet: 29 WTSD: 11 (167 hand)

    -Milyen range-t állítanátok fel vaillainnak, illetve hogyan járnátok el a turnon?

  6. #676
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    elsőre cf-elnék, betfoldolni nem szeretnék, mert érték nem nagyon van a betben, nem igen calloz semmi, viszont ha felszedett egy fd-t vmihez akkor betolhatja turn betre. flop is mind3 szett a range-ében van és jópár Ax-el is calloz floppon, reménykednék h nem floatol olyan lazán meg nem fordul blöffbe Jx-el turnon és meg tudjuk nézni a rivert. jobbat semmien módon nem tudunk dobatni, cc-vel meg az a baj, h ritkán betel egy utcát itt ha valami 2.-3, pár van nála.
    lumpi likes this.

  7. #677
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Bélakecskével egyetértek, c/f

    De egy ilyen DH boardon talán egy nagyobb cbet belefért volna.

  8. #678
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás

    Idézet Flush67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bélakecskével egyetértek, c/f

    De egy ilyen DH boardon talán egy nagyobb cbet belefért volna.

    Sqzelt potban?

  9. #679
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Csak amiatt, hátha beleszeret vmi TPGK-be. Mert set-tel, oesd-vel nem nagyon tud hibázni. PF nem nagyon dob, talán emiatt írtam még. De lehet, hogy hülyeség. Elég rossz ez a szitu.

  10. #680
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás

    Idézet Flush67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak amiatt, hátha beleszeret vmi TPGK-be. Mert set-tel, oesd-vel nem nagyon tud hibázni. PF nem nagyon dob, talán emiatt írtam még. De lehet, hogy hülyeség. Elég rossz ez a szitu.
    Félre ne érts, simán lehet, hogy igazad van! Jx sose dobna potbetre se, viszont ritkák lesznek az OESD-k, mert blokkolom őket. Turn A simán jó lehet itt az AT AJ AQ handjeihez, utóbbi megint k*rva ritka.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •