Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (74) összesen
Like Tree95Likes

Téma: NL25, 1 session alatt 10 BI-vel EV alatt (képpel)

  1. #61
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Odyssey8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Saját EV alatti futásod éled ki kevésbé értelmes arcokon?
    Fogalmad sincs, mennyire szórakoztató.
    Idézet Odyssey8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Honnan veszed, hogy elbuktam rollom?
    Nem tudom te mit olvastál. csak valahogy logikusnak tűnt, hogyha 25BI-el kezdesz egy sessiont, és buksz 10-et, akkor marad 15, ami jóindulattal sem elég a limitre ha komolyan gondolod. Szívesen kiszámoltam helyetted, ezen ne múljon.
    Idézet Odyssey8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Látom te nem vagy annyira kis tudású, képzelődsz, mindent csinálsz...
    Nem képzelődöm, max ha sokat iszom. Mindent csinálok? mi mindent? Volt ennek a mondatnak értelme?

    Idézet Odyssey8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És amíg nem hagyod abba, addig fogok válaszolni a ****ságaidra, vagy amíg be nem offolják ezt teljesen! Inkább menj ping-pongozni, látom az úgy is nagyon megy...
    A pingpongot nem kötőjellel írják, hanem egybe. Szívesen.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  2. #62
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Itt állandóan a szájkarate megy, lehetne több tiszteletet is tanusitani egymás iránt a magyarázkodás helyett. Akinek nem inge...

  3. #63
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Rockett, Te mit szívtál? Nem voltál ilyen trollkodós régen, szóval valami biztos történt, de iszonyat felfújsz egy normálisan megfogalmazott, talán kicsit amatőr kérdést. Egyébként is hadd emlékeztesselek, amikor 1 éve még óráként postoltad a bad beateket a skype csoportba, és megállás nélkül sírtál, de mind hülyék voltunk, akik szóltunk, hogy ez nem oké Neked sem, nekünk sem.
    Nem kéne elfelejteni, hogy Te is voltál mental fish, nem is kicsit. Ehhez képest elég magas a ló, amiről beszélsz. Ne vedd személyeskedésnek, de így fair szerintem az oltogatásoddal szemben

    Hagyjátok már a srácot, könyörgöm...

    Te pedig tarts ki, benne van az ilyen. Szélsőséges ugyan, ahogy a többiek is írták, de előfordulhat 3k hand alatt is ilyen különbség. Akár fordítva is, én pl. 2010-11 környékén iszonyat EV alatt voltam, aztán a 2012-es évben meg felette. Az idei év eddig megint kicsit alatta. De most már nem is nézem, csak most rápillantottam. Ez a legjobb, amit Te is tehetsz, ne foglalkozz vele. Ezernyi más szerencsefaktor van, amit nem vesz figyelembe az EV érték, szóval fölösleges is. Nem beszélve a G-Bucksok és a Sklansky dollárok közti különbségről.

    GL!
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2013. 05. 18. 09:21

  4. #64
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    annyi az egész, hogy te itt olyan dolgok miatt panaszkodsz, pl azzal h leírod hosszan h mikkel miktől kaptál ki, amik tök std dolgok és a póker részei, ha elkezdted a játékod akkor bevállaltad, hogy néha fog ilyesmi történni. Aki kvának megy ne sikítson ha bszák ugye, ezt szokták mondani. Visszanéztem, az első "csúnya" hsz annyi volt h "nem érti miért kell ezeket leírni" a másik pedig kicsit kifigurázva téged próbálta jelezni, hogy az ilyesmik nem durva, hihetetlen dolgok. Ez talán nem teljesen korrekt a srácoktól, mert kicsit elfelejtik h valamikor kezdőként ők is éreztek hasonlóan, de megsértődésre sem adnak okot.
    Meg tudom érteni azt is, hogy mégis ideges lettél, hiszen egy sessionban elvesztetted a rollod harmadát, érthető a reakciód valahol, éppen ezért tanácsoltam, hogy játssz nagyobb bankrollal v kevesebb asztalon, mert a magabiztos anyai háttér a legjobb mental coach szerintem és az itteni reakcióidat látva erre szükséged is van ahhoz, hogy sikeres játékos legyél.

  5. #65
    Fáradhatatlan grinder csabadeak avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    806

    Alapbeállítás

    Mentális Felkészültség és Maximális Teljesítmény:
    http://files.pokerakademia.com/files/445/445421.pdf

    Sztem ez sokat segíthet.

    "Mindenki magának tulajdonítja a sikert, de a balszerencsét a sorsnak róják fel."
    Twitter Blog
    "De nem az számít mekkorát ütsz, hanem, hogy mennyi ütést állsz ki, mikor talpon kell maradni! Bírni kell a pofont és muszáj menni tovább! Csak így lehet győzni!"

  6. #66
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 15.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a magabiztos anyai háttér a legjobb mental coach szerintem .
    Belakecske, ha buksz pár BI-t az anyukád szoknyája alá futsz?
    L.T., BelaKecske, Tir-X and 2 others like this.

  7. #67
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet svajcifiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Belakecske, ha buksz pár BI-t az anyukád szoknyája alá futsz?
    egy tök jó hozzászólást komolytalanítottam el ezzel az elgépeléssel, de most már nem javítom ki csak azért se.
    MrPublicWolf and svajcifiu like this.

  8. #68
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Szerintem teljesen jó, szakmai kérdést tett fel a posztoló. Tisztelt pro, szemipro és nyerő hobbijátékos kollegák meg cseszegetni kezdték, ami nem korrekt dolog. Függetlenül attól, hogy a topik hova való (bedbít vagy nem). Aztán az egész átfordult személyeskedésbe.

    Az eredeti poszthoz annyit szólnék hozzá, hogy a grafikonból úgy tűnik nekem, a végén már tilten voltál. Ott azért néhány beülőt megspórolhattál volna.

  9. #69
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Mindig is lesznek olyan emberek akik felsőbbrendűnek képzelik magukat! Van itt bőven belőlük

  10. #70
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet thomyca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem teljesen jó, szakmai kérdést tett fel a posztoló.
    Itt melyik részére gondolsz? Arra,hogy normális dolog-e ennyivel ev alatt lenni 1 sess-ben vagy,hogy a co miatt szopatja a rendszer?

Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •